Skocz do zawartości

wieloletnia obsesja? proszę o pomoc


zagubionawesnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

 

Znam tego mężczyznę od wielu lat. To co nas łączy, jest bardzo męczące i wraca z siłą bumerangu, gdy sądzę, że już się od siebie uwolniliśmy...Czy mogłabym prosić o sprawdzenie, czy przyczyną tych kłopotów może być jakaś karma?

 

 

ja 27.02.1988

on 15.02.1976

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko chciałabym sprawdzić - po części ciekawość;) Sprawdzałam to pod kątem astrologicznym ( w zasadzie to jedyne narzędzie,którym się posługuje - z numerlogią idzie mi conajmniej słabo),ale w prypadku astrologii zawsze pozostają pewne dwuznaczności - jak tu niedokładna godzina urodzenia tego pana, a tym samym "obsunięcia" domów :)

Tak więc ponawiam prośbę ;)

 

Edycja : Dziękuję ;) To właśnie chciałam wiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już napisałam, że nie. Być może jest powiązanie "pośrednie" tak jak np. to że stanął na Twojej drodze by czegoś Ciebie nauczyć, ale nie macie nic wspólnie do odrobienia.

 

Ale tu się kłania dokładna analiza i nie wiem czy ktoś się podejmie. Tzn ja nie, bo wyszłam chwilowo z tematu i za wiele czasu, grzebania w źródłach by mi to zajęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie ;) W zasadzie, to całkiem mnie to cieszy ;) Jestem raczej zwolenniczką twierdzenia, że obciążenia karmiczne jakichkolwiek relacji (tym bardziej takich, które powinny się zakończyć),to raczej przysłowiowy wrzód na.... niż podstawa do budowania czegokolwiek ;)

Tym bardziej dziękuję - tak szczegółowej interpretacji nie oczekiwałam, raczej czegoś co przekona mnie, że zakończenie nie musi być trudne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo :) Z jako takim portretem numerologicznym zapoznałam się już wcześniej, jednak słabo radzę sobie z numerologią partnerską;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Znam tego mężczyznę od wielu lat. To co nas łączy, jest bardzo męczące i wraca z siłą bumerangu, gdy sądzę, że już się od siebie uwolniliśmy...Czy mogłabym prosić o sprawdzenie, czy przyczyną tych kłopotów może być jakaś karma?

 

 

ja 27.02.1988

on 15.02.1976

 

karmy nie widać natomist widac bardzo duze zdolnosci telepatyczne u ciebie innymi słowy człowiek w potrzebie stawia cie w gotowosci na dodatek on ma spore mozliwosci nadawania ze tak powiem....

masz duza wrazliwosc i dużą intuicje ... nawiasem mówiąc sprawdzaj tarczyce i zastanó sie czy ty nie masz w czyms mu pomoc czasem wybaczenie pomaga bo masz układ ze los doprowadzi to spodkań w których masz odropbić lekcje jestes starą dusza stad czasem dziwne zjawiska wkoło ciebie sie mogą plątac sny sa wazne dla ciebie naucz sie je odczytywac i ufaj intulici nie lekcewaz jej ... pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...