Skocz do zawartości

Proszę sprawdzić, czy pasujemy do siebie :)


carmen_cari

Rekomendowane odpowiedzi

Taki zwiazek jest dobry do pewnego momentu .Tobie w tej chwili podoba sie ten dynamizn,pewnosc siebie ,a nawet dominacja partnera.On jako numerologiczna 1 zawsze bedzie ta osoba dominujaca.Z biegiem czasu jednak mozesz poczuc sie stłamszona,usunieta na drugi plan.Ty jako 2 potrzebujesz ciepła ,a takze samorealizacji.Aby jednak ocenic zgodnosc takiego zwiazku potrzebne jest zbadanie pełnych imion i nazwisk.Bowiem liczby w pełnym imieniu i nazwisku mogą zmienic strukture osobowosci-na przyklad ,,stonowac ,,dominację,,jedynki,,ktora jest twoj partner i wzmocnic,,dwojke,, ktora Ty jestes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja data urodzenia: 31.3.1984, jego 6.12.1981

Dziekuje....

 

Pamietaj rowniez, ze to WY decydujecie, czy pasujecie do siebie. Numerologia tylko daje wskazowki nad czym musicie popracowac, jezeli chcecie spedzic ze soba reszte zycia ;) Zdrowy rozsadek przede wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my? Czy mamy szansę na "My"?

 

Ja: 1980.03.05

On: 1977.08.17

 

Dziękuje i pozdrawiam:)

 

Pasujecie do siebie :) Tworzycie nawet silny zwiazek karmiczny i ciagnie was do siebie :) Bedziecie rozumiec sie bez slow, nie widze problemow materialnych na pierwszy rzut oka. A czy macie szanse na bycie ze soba, zelezy tylko i wylacznie od Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja data urodzenia: 31.3.1984, jego 6.12.1981

Dziekuje....

 

u ciebie to ja bym w ogóle unikała formalnego zwiazku przed 28 rokiem luzne zwiazki wspólne mieszkanie ale formalizacja póżniej.... mam wrazenie ze ty bedziesz miec dwuch partnerów w zyciu jakby dwie miłosci sie tu pokazują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my? Czy mamy szansę na "My"?

 

Ja: 1980.03.05

On: 1977.08.17

 

Dziękuje i pozdrawiam:)

 

tak ale nie formalizowac przed 2013 rokiem macie szanse ale wydaje mi sie ze musicie bardzo dbac i "nowosci" w łużku bo dla obojga ta dziedzina życia jest ważna nuda tuy moze niestety doprowadzić do zdrady i to z obu stron wiec ten zwiazek ma spore szanse ale tylko wtedy gdy podróżujecie zwiadzacie dojeżdżacie cieszyć sie umiecie sobą inaczej hm... moze być kłopot :> pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam, chciałąbym się spytac czy nasz związek przetrwa trudności i czy w przyszłości będziemy mogli liczyć na siebie i być pewni że żadne nikogo już nie skrzywdzi, czy pasujemy do siebie i powinniśmy walczyć o siebie:

Ja: 12.04.1988

On: 17.08.1981

Bardzo proszę o rady.

Pozdrawiam

Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ja Ewa 17 lipiec 1983 rok pasuję do Przemka 22 luty 1987 rok?

CZy spotkamy się w najbliższym czasie, czy nasza znajomość rozwinie się pozytywnie

 

Z góry dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...