Skocz do zawartości

Zdrada


pamok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może mi ktoś powiedzieć co oznacza taki sen.

 

Jakimś trafem byłem w areszcie strażnik dał mi telefon i zadzwoniłem do swojej dziewczyny i zapytałem sie jej gdzie jest ona mi na to ze na odwiedzinach u kogoś. Później zadzwoniłem do niej 2 raz i powiedziałem jej czy mogła by do mnie przyjść bo jestem w areszcie powiedziała ze przyjdzie jeszcze przedstawiłem jej wszystko za co tam jestem. jak wchodziła do aresztu widziałem z nią jakiegoś chłopaka z którym sie całowała i jakiegoś typka który był z nimi ten typek podszedł do mnie okazało sie że to jej były i powiedział tak ''Nagrzeszyłeś'' nagle juz nie byliśmy w areszcie a znaleźliśmy sie u mojej babci w domu i rozmawiałem z nim, doszło do lekkiej kłótni pomiędzy nim a mną i zaczęliśmy się bić kto wygrał to nie mam pojęcia bo to było strasznie pokręcone i nagle moja dziewczyna się ubrała i poszła z nimi a ja sie obudziłem na pełnej nerwicy. Proszę zinterpretujcie ten sen dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie nabroiłeś ostatnio? Ty trafiasz do aresztu (a więc dziewczyna ma poczucie krzywdy) i w tym czasie ona Cię zdradza (Twoja "kara": pojawia się pocieszyciel)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może analogiczna sytuacja, ale niekoniecznie w związku?

 

Zrobiłeś coś czego żałujesz lub ktoś Ci to wytknął, teraz obawiasz się konsekwencji?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

pamok

Sam areszt może odzwierciedlać stan Twojego umysłu, wskazuje na jakieś ograniczenia być może w działaniu. Zastanawia mnie za co tam się znalazłeś?

A druga sprawa, czy Twoja była ma kontakt ze swoim byłym?

Napisz też jakie emocje towarzyszyły podczas snu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do aresztu trafiłem za to ze miałem 2 karty sim bez sensu to akurat miałem dostać w tym śnie za to 3 lata hehe. Wyjde na dupka teraz ale zabroniłem jej kontaktu z nim ale kiedys dorwałem jej telefon i zobaczyłem ze z nim pisała rozmawiałem z nia na ten temat ale podobno to tylko były życzenia świąteczne mniejsza z tym a co do emocji to był smutek i poczucie zdrady jak wyszła to poczułem sie jak by był to koniec wszystkiego i zaraz sie obudziłem strasznie zdenerwowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

pamok

To wiele wyjaśnia, bo widzisz - zabroniłes jej kontaktu z nim (dodatkowo wyrok za sim).

Generalnie chodszi o Twoje obawy, że możesz ją stracić, że powróci do byłego z którym zapewne wiele ją łączyło. |Możliwe że tak się czujesz, ponieważ podświadomie oczuwasz (subiektywnie) jej słabe zainteresesowanie.. ogólnie cała sytuacja jest dla Ciebie deprymująca, a ten sen jest odzwierciedleniem tego, co się aktualnie dzieje

 

Poza tym napisałeś:

Właśnie nic nie narobiłem dodam jeszcze tylko tyle ze mam do swojej dziewczyny 100% zaufanie ona do mnie też

Ja tu mam wątpliwości co do tego czy faktycznie masz do niej 100% zaufania

 

..zabroniłem jej kontaktu z nim

Czy gdybyś faktycznie miał do niej pełne zaufanie, powiedziałbyś jej w taki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...