Jump to content

Zdrada

Natalia01811
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj śniło mi się że mój chłopak mnie zdradził a co najlepsze że w cale do niego nie był podobny i nie miał na imię Łukasz tylko Mateusz czy ktoś może mi powiedzieć co to oznacza :((

A nie podejrzewasz chłopaka o zdradę albo przynajmniej targają Tobą dość silne, choć nieuzasadnione obawy? Możliwe, że we śnie Twój chłopak miał inne imię, bo zostałaś wcześniej zdradzona i to się odbija na Twoim obecnym związku, generuje strach.

Możliwe, że we śnie Twój chłopak miał inne imię, bo zostałaś wcześniej zdradzona(...)

Ale moment, skąd takie przypuszczenia?

Natalia01811, przede wszystkim powinnaś dokładnie opisać swój sen bo na razie to możemy sobie pozwolić co najwyżej na strzelanie w ciemno.

Stąd, że nie nosił swojego imienia, a więc we śnie coś było przypisane "jemu-niejemu", coś na zasadzie projekcji. Ale jak dobrze ujęłaś, to tylko przypuszczenia i użyłam stwierdzenia możliwe...tak mi się skojarzyło.

Guest winteer

Imie ma związek z torżsamocią, z tym kim się jest lub za kogo sie ktoś uważa - w tym przypadku może chodzić o takie cechy człowieka, które do tej pory nie były ujawnione.. coś w rodzaju drugiego Ja (we śnie Natalii - imiona jej chłopaka)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...