Skocz do zawartości

Ja RAK on LEW


JoKron

Rekomendowane odpowiedzi

astrologicznie rzecz ujmując - wszelkie stosunki 'słoneczne' w horoskopach partnerskich sa dużo słabsze niż księżycowe czy wenusjańskie ;) także radziłabym spojrzeć na to, w jakich znakach położone są księżyc lub wenus - interpretacja jest wtedy bardziej miarodajna

ps. na cafeastrology.com są właśnie takie interpretacje (horoskop partnerski uwzględniający położenie księżyca lub wenus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam wejść na tą stronę ale moj program antywirusowy mi "zabronił" bo strona jest zainfekowana wirusem... czy jest jeszcze jakieś miejsce gdzie można się czegoś dowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ostre charaktery.. :/ z nim nie ma łatwo.. zawsze chce domininowac.. A Ciebie to wkurza..

spróbuj .. w kilku najbliższych sytuacjach przyznac mu racje ;) to wyzwoli w nim romantyzm.. i nie bedzie tak "królował"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem rakiem i zawsze lwy mnie pociagały. Jeśli masz silny charakter to ok. Jedyne co rakom moze doskwierac przy tym to niskie poczucie własnej wartosci. A co wiecej podobno osoba z Twoja data urodzenia jest juz w praktyce astrologicnym lwem, a to dlatego że horoskopy ustalane dawno temu nie uwzglednily jakichs ruchow planet lt. od tamtej pory nastaly. Mowie na podstawie tego co na temat mojego horosk. ktos kiedys powiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem rakiem i zawsze lwy mnie pociagały. Jeśli masz silny charakter to ok. Jedyne co rakom moze doskwierac przy tym to niskie poczucie własnej wartosci. A co wiecej podobno osoba z Twoja data urodzenia jest juz w praktyce astrologicnym lwem, a to dlatego że horoskopy ustalane dawno temu nie uwzglednily jakichs ruchow planet lt. od tamtej pory nastaly. Mowie na podstawie tego co na temat mojego horosk. ktos kiedys powiedzial.

 

Alessandra a możesz rozwinąć ten wątek z astrologicznym lwem, jeśli wiesz coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak dokładnie to nie wiem...ale wszystko opiera się na tym , że w momencie określenia horoskopu- przyporzadkowania okreslonych cech danemu znakowi, planety mialy inny uklad, od tamtej pory uklad ich sie zmienil, dlatego inaczej i indywidualnie powinno sie to interpretowac. na osoby urodzone blisko twojej daty maja podobno juz od okolo 3 lat duzo bardziej planety przyporzadkowane lwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...