Jump to content

Powtarzające się zny o byłym chłopaku


gurdian95
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Od miesiąca wręcz prześladuję mnie sny o byłym chłopaku. Właśnie miesiąc temu rozstaliśmy i praktycznie od tego czasu R odwiedza mnie w snach codziennie. Zawsze, ale to zawsze on ma do mnie negatywny stosunek. Śniło mi się, że mnie porzuca, lub zdradza, lub dręczy, lub kłóci się ze mną, pozywa do sądu, wyśmiewa mnie. tej nocy śniło mi się, że wróciliśmy do siebie, lecz okazało się, że on ma inną kobietę. Wczoraj śniło mi się, że byliśmy w stosunkach; szef- podwładny i on jako szef bardzo źle mnie traktował.

Przeważnie czuję w takich sytuacjach żal do niego, rozczarowanie pomieszane ze złością.

Dodam, że nigdy, ale to nigdy nie zaznałam od niego żadnej przykrości ze strony R, pozostajemy w stosunkach przyjacielskich.

Bardzo proszę o interpretację

Link to comment
Share on other sites

gurdian95, wiele zależy od powodu z jakiego się rozstaliście. Według mnie to po prostu wyrzuty sumienia. Tak, jakbyś karciła siebie we śnie za coś.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie o to chodzi, że to w zasadzie on podjął decyzję o rozstaniu.. Jeżeli to Naprowadzi jakoś na poprawna interpretację, to byliśmy ze sobą bardzo krótko i w momencie, gdy pojawiła się dla niego wizja awansu, co oczywiście połączyło się za natłokiem obowiązków, zdecydowaliśmy się, że lepszym rozwiązaniem będzie rozstanie.

 

Dzisiaj po raz pierwszy śnił mi się w korzystnym świetle. Śniło mi się, że zadzwonił do mnie z Kongresu SLD (sic!), że dostał awans. JA kupiłam dla niego kwiaty i album. Do albumu włożyłam kopertę, do której włożyłam... miłośc.Kopertę podpisałam zielonym długopisem zdrobnieniem jego imienia, jakiego używałam, gdy byliśmy razem :) Byłam z niego bardzo dumna, ale uczucie, jakie wtedy do niego mogłabym odnieśc to raczej był to podziw, jakim darzy się idola.

Link to comment
Share on other sites

Skoro powodem waszego rozstania była praca zawodowa, szansa na podniesienie jego statusu społecznego, to może po prostu tak to odbierasz - jego jako kogoś w pewien sposób lepszego, kto ma więcej niż Ty, kto lepiej sobie w życiu radzi... a Ty jesteś takie małe nic przy nim (oczywiście nie ja tak myślę, ale Ty możesz podświadomie tak się czuć, mam nadzieję, że nie poczułaś się urażona ;))

Sądzę po prostu że to, iż w pewnym sensie on pomiędzy awansem a Tobą wybrał to pierwsze może mocno wpływać na Twoje poczucie własnej wartości. nawet jeśli świadomie tłumaczysz sobie, że to przecież logiczne, że każdy by tak postąpił to jednak twoja podświadomość daje do zrozumienia, że czujesz się gorsza.

Ten ostatni sen wydaje się być marzeniem o tym, jak by było gdyby on nie musiał z Ciebie rezygnować, gdyby można było połączyć obowiązki z miłością - on dzieli się z Tobą radością ze swoich sukcesów, które Ty doceniasz, podziwiasz i dodatkowo obdarzasz go swoim uczuciem (dałaś mu miłość w kopercie - bardzo mi się to spodobało:)).

Może zaczynasz się godzić z sytuacją?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za interpretację :) Wczoraj faktycznie przydarzyło się coś, co spowodowało, że łatwiej mi jest się pogodzic ze stratą.

Pozdrawiam serdecznie :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...