Skocz do zawartości

Powtarzające się zny o byłym chłopaku


gurdian95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Od miesiąca wręcz prześladuję mnie sny o byłym chłopaku. Właśnie miesiąc temu rozstaliśmy i praktycznie od tego czasu R odwiedza mnie w snach codziennie. Zawsze, ale to zawsze on ma do mnie negatywny stosunek. Śniło mi się, że mnie porzuca, lub zdradza, lub dręczy, lub kłóci się ze mną, pozywa do sądu, wyśmiewa mnie. tej nocy śniło mi się, że wróciliśmy do siebie, lecz okazało się, że on ma inną kobietę. Wczoraj śniło mi się, że byliśmy w stosunkach; szef- podwładny i on jako szef bardzo źle mnie traktował.

Przeważnie czuję w takich sytuacjach żal do niego, rozczarowanie pomieszane ze złością.

Dodam, że nigdy, ale to nigdy nie zaznałam od niego żadnej przykrości ze strony R, pozostajemy w stosunkach przyjacielskich.

Bardzo proszę o interpretację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gurdian95, wiele zależy od powodu z jakiego się rozstaliście. Według mnie to po prostu wyrzuty sumienia. Tak, jakbyś karciła siebie we śnie za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że to w zasadzie on podjął decyzję o rozstaniu.. Jeżeli to Naprowadzi jakoś na poprawna interpretację, to byliśmy ze sobą bardzo krótko i w momencie, gdy pojawiła się dla niego wizja awansu, co oczywiście połączyło się za natłokiem obowiązków, zdecydowaliśmy się, że lepszym rozwiązaniem będzie rozstanie.

 

Dzisiaj po raz pierwszy śnił mi się w korzystnym świetle. Śniło mi się, że zadzwonił do mnie z Kongresu SLD (sic!), że dostał awans. JA kupiłam dla niego kwiaty i album. Do albumu włożyłam kopertę, do której włożyłam... miłośc.Kopertę podpisałam zielonym długopisem zdrobnieniem jego imienia, jakiego używałam, gdy byliśmy razem :) Byłam z niego bardzo dumna, ale uczucie, jakie wtedy do niego mogłabym odnieśc to raczej był to podziw, jakim darzy się idola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro powodem waszego rozstania była praca zawodowa, szansa na podniesienie jego statusu społecznego, to może po prostu tak to odbierasz - jego jako kogoś w pewien sposób lepszego, kto ma więcej niż Ty, kto lepiej sobie w życiu radzi... a Ty jesteś takie małe nic przy nim (oczywiście nie ja tak myślę, ale Ty możesz podświadomie tak się czuć, mam nadzieję, że nie poczułaś się urażona ;))

Sądzę po prostu że to, iż w pewnym sensie on pomiędzy awansem a Tobą wybrał to pierwsze może mocno wpływać na Twoje poczucie własnej wartości. nawet jeśli świadomie tłumaczysz sobie, że to przecież logiczne, że każdy by tak postąpił to jednak twoja podświadomość daje do zrozumienia, że czujesz się gorsza.

Ten ostatni sen wydaje się być marzeniem o tym, jak by było gdyby on nie musiał z Ciebie rezygnować, gdyby można było połączyć obowiązki z miłością - on dzieli się z Tobą radością ze swoich sukcesów, które Ty doceniasz, podziwiasz i dodatkowo obdarzasz go swoim uczuciem (dałaś mu miłość w kopercie - bardzo mi się to spodobało:)).

Może zaczynasz się godzić z sytuacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za interpretację :) Wczoraj faktycznie przydarzyło się coś, co spowodowało, że łatwiej mi jest się pogodzic ze stratą.

Pozdrawiam serdecznie :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...