Skocz do zawartości

Była milość


buffy202

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam prosbe o interpretacje snu.. ostatnio bardzo czesto sni mi sie mój byly chłopak, z którym byłam 4 lata i mnie zostawił w najgorszej chwili mojego zycia... kiedy zmarł mój tata i bardzo go potrzebowałam...

sniło mi sie że staram sie go unikać, jego wzroku albo jakies intymne momenty.. czy to cos powznego oznacza??

 

mam rownież prośbę, ponieważ chcialabym prosić aby powiedziano mi czy jeszcze sie z nim zejdę... co musze podać aby moglibyscie mi pomóc..

 

jestem pierwszy raz na Waszej stronie i potrzebuje pomocy !!!:slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doswiatczenia wiem ze osoba ktora nam sie sni mysli o nas a nawet czesto potrzebuje Naszej pomocy. Jestem tu nowa wiec dokladnie nie objasnie ci znaczenia twojego snu. ;*

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doswiatczenia wiem ze osoba ktora nam sie sni mysli o nas a nawet czesto potrzebuje Naszej pomocy.

Musisz być bardzo empatyczną osobą.

Ale nie zapominajmy proszę, że każdy z nas jest inny :) Droga buffy202, aby uzyskać pełną interpretację powinnaś opisać sen.sny bardziej szczegółowo, bo na razie mamy tylko półsłówka z których wynika, że śni Ci się Twój ex (czego powodów może być od groma i ciut ciut).

 

Jeśli uważasz, że jest Ci potrzebna wróżba (choć osobiście odradzałabym), zacznij od przeczytania regulaminu w dziale Wróżby i Przepowiednie: http://www.ezoforum.pl/prosby-o-wrozbe/8706-regulamin-zamieszczania-google-page-rankingosb-o-wrozbe.html

Następnie możesz zamieścić swoją prośbę tworząc nowy temat w tym dziale: Prośby o wróżbę - Forum ezoteryczne Ezoforum.pl

Bądź dopisać swoją prośbę do któregoś z tematów założonych przez osoby wróżące:

Powróżę ... - Forum ezoteryczne Ezoforum.pl

 

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za pomoc.Każda Wasza opinia jest dla mnie kolejnym krokiem wprzód.. pewnie ta osoba mysli, bo po 4 latach bycia razem chyba sie nie da inaczej :)

Chcialabym natomiast dowiedziec sie również czy bedzie nam dane być razem :)

Byłam bardzo szczęsliwa z nim i wydaje mi sie że nasze rozstanie miało być dla niego jakaś próbą przetrwania ale nadal sie spotykamy i widzę w jego oczach żal...

nie wiem czy możecie mi jeszcze raz pomóc i sprawdzic w kartach co mi przyniesie los??

czy wystarczy moja i jego data urodzenia??

moja: 30-06-1984 Iwona

Jego:29-01-1979 Marek

 

Kiedys byłam u wróżki (przypadkowo na pewnym szkoleniu była jako dodatek do atrakcji) i przepowiedziala mi z kart ze jestem z przyjacielem a nie chłopakiem i ze chociaz bedziemy bardzo długo razem to nie zakończy sie to slubem..:(

Byłam bardzo rozczarowana bo bylismy juz rok razem... powiedziala mi ze zdradzi mnie z jakaś meżatką i to mnie chyba jeszcze bardziej zabolało ale on twierdzi ze nie miał nikogo - nie wiem czy mu wierzyc bo wydawalo mi sie ze go znam a i tak ostatecznie sie zawiodłam..

najgorsze jest to że cały czas od naszego rozstania prawie roku mysle o nim i sama sie oszukuje ze jest dobrze a nie jest...

nie potrfie już sie zakochac może to za mały odstep czasu ale nawet nie wiem czy potrafilabym ponownie zaufac facetowi...

 

bardzo Was prosze pokierujcie mnie na dobra droge i czy ktos potrafi mi pomoóc (oprócz psychologa który może okazać sie niezbedny :) )???

 

pozdrawiam i jeszcze raz z góry dziękuje

 

buffy202

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogabuffy202, zamieściłam chyba dość obszerną wskazówkę na temat gdzie możesz pisać z prośbą o wróżbę.

A prośba o interpretację snu nadal pozostaje nie rozwiązana, ponieważ w ogóle go nie opisałaś.

Aczkolwiek, skoro piszesz, że wciąż o nim myślisz, to masz już częściową odpowiedź - zawsze będzie nam się śniło to o czym dużo myślimy. To po prostu wspomnienia które wracają do Ciebie we śnie.

 

najgorsze jest to że cały czas od naszego rozstania prawie roku mysle o nim i sama sie oszukuje ze jest dobrze a nie jest...

To zdanie najbardziej oddaje powody dlaczego nawiedzają Cię takie sny.

Myślisz o nim wciąż, oraz udajesz zarówno przed nim jak i przed samą sobą że jest ok (odnośnie wspomnianego snu w którym unikasz jego i jego wzroku).

 

Natomiast teoria, że ktoś śni nam się dlatego, że to on o nas myśli jest na prawdę bardzo naciągana - sen jest indywidualną sprawą każdego z nas, jest wytworem naszej własnej podświadomości. Ponadto takie sytuacje o jakich pisze micha2201 nie są do końca weryfikowalne, choć oczywiście nie możemy wykluczyć wyjątków, w przypadku niezwykle rozwiniętej empatii (jak już wyżej wspomniałam).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za wszystkie pomocne informacje!!!

Prośbę o wróżbę wysłałam i jestem bardzo mile zaskoczona tak szybkimi i miłymi dla mnie odpowiedziami.. chciałabym aby sie spełniły ale oczywiście czas pokaże...

 

pozdrawiam

buffy202

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...