Skocz do zawartości

Prosba o interpretacje snu.


micha2201

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam prosbe jesli ktos byłby w stanie wytlumaczyc mi moj sen bede wdzieczna.

Nie dawno zmarł moj wujek(smiercia tragiczna), bylamz nim bardzo zwiazna traktowalam go jak brata. Od chwili pogrzebu sni mi sie,dosc czesto. W swoim snie jestesmy u mnie w pokoju,sadze ze jest wieczor,jest radosny,rozmawiamy o wypadku,jego smierci na niektore pytania odpowiada a na inne milczy. Mowi ze jest mu dobrze. Lecz dzis w snie byl inny barzdiej smutny,troche nie obecny gdy zapytałam dlaczego powiedział ze boli, jest zle. Wystraszylam sie. Zapytałam czemu przychodzi do mnie a nie do zony odp. nie wyraznie ze sie ona boi... Poczulam sie dziwnie. Obudziłam sie. W snach gdy widze go czuje sie spokojnie i jakas radosna jestem ze moge go zobaczyc i porozmawiac. Prosze o pomoc z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja babcia twierdzila, ze zawsze gdy ma sie stac cos niedobrego to w snie przychodzi do niej jej matka ktora zmarla gdy byla ona jeszcze mala dziewczynka i mowi jej o tym

niestety nie wiem co mogl oznaczas Twoj sen, lepiej poczekajmy na kogos bardziej zaawansowanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

może pomódl się Wyślij intencje do Boga (jeśli jesteś wierząca) o światło spokój miłość i spełnienie dla Twojego wujka :) To musi być bardo szczera intencja :)

możliwe ze tylko Ty jesteś na tyle "otwarta" na te sprawy dlatego sie do Ciebie zwraca :)

 

pozdrawiam cieplutko :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...