Jump to content

Pytanie do forumowiczów


peranga
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie! Z góry przepraszam za błędną adresację postu - jeśli tak się stało proszę o wybaczenie. Niestety nie mam pojęcia w jakiej podgrupie powinno znaleźć się moje pytanie, jestem tutaj nowy i zupełnie zielony w tematyce ezoterycznej.

 

Moja żona urodziła się 30/7/1974, a ja 28/7/1976.

 

30+7+1974 = 2011

28+7+1976 = 2011

 

Bardzo zdziwiło mnie, że suma liczb z daty urodzeń w obu przypadkach jest taka sama. Czy taki zbieg okoliczności ma jakieś znaczenie w numerologii? Czy można z tych dat określić np. szczęśliwą liczbę/liczby?

 

Bardzo proszę o pomoc! Z góry dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie! Z góry przepraszam za błędną adresację postu - jeśli tak się stało proszę o wybaczenie. Niestety nie mam pojęcia w jakiej podgrupie powinno znaleźć się moje pytanie, jestem tutaj nowy i zupełnie zielony w tematyce ezoterycznej.

 

Moja żona urodziła się 30/7/1974, a ja 28/7/1976.

 

30+7+1974 = 2011

28+7+1976 = 2011

 

Bardzo zdziwiło mnie, że suma liczb z daty urodzeń w obu przypadkach jest taka sama. Czy taki zbieg okoliczności ma jakieś znaczenie w numerologii? Czy można z tych dat określić np. szczęśliwą liczbę/liczby?

 

Bardzo proszę o pomoc! Z góry dziękuję!

 

Witaj !

To moze ja ci cos naswietle, aby przewiac Twoje negatywne myslenie, bo jako takie je odbieram :) Otoz, Suma Waszych dat to :

30.07.1974 --> 3+7 + (1+9+7+4+) = 10+ 21 = 31/4

28.07.1976 --> (2+8) + 7 + ( 1+9+7+6) = 10+7+23=40/4

posiadacie wspolna droge zyia, dlatego suma jak to dodales jest taka sama , nie ma to zadnych wiekszych znaczen, a suma urodzen jest inna jk wwidac powyzej :) To Wam przyblize troszeczke :

droga zyia 4 to :

Uosabia żeński żywioł materii i ziemi pod stopami, trwałości i solidności. Jej geometrycznym symbolem jest figura kwadratu, a także krzyż wyznaczający cztery kierunki świata.

Czwórka uchodzi w numerologii za wibrację, której przypada w udziale na ogół trudne, jeśli nie ciężkie życie. Przysparza ona ponoć swym nosicielom przeszkód na drodze do samorealizacji, utrudnień i zahamowań. Być może przeświadczenie to bierze się stąd, iż doświadczanie konkretów i samej materii życia wymaga wyjątkowej odporności i niezwykłych cech charakteru, jak: wielka pracowitość, systematyczność, cierpliwość, wytrwałość długodystansowca i zdyscyplinowanie.

Zamknięta w figurze kwadratu Czwórka zna swoje ograniczenia, z którymi zmaga się na swój uparty i ostrożny sposób. Niechętna wszelkim zmianom, innowacjom, nie skłonna do podejmowania ryzyka i do życia z głową w chmurach, nade wszystko ceni osobisty wysiłek, uczciwość i sumienność. Hołduje przyjętym zasadom i trzyma się sprawdzonych ścieżek, choćby zarzucano jej ciasny konserwatyzm i rutyniarstwo. Wierzy, że tylko w ten sposób, nie licząc na cudowne uśmiechy losu, zdobędzie pozycję społeczną i stabilizację finansową, na których tej wibracji szczególnie zależy.

W kontaktach z innymi Czwórki są łagodne i powściągliwe w okazywaniu uczuć. Choć wszystko przeżywają głęboko, nie potrafią tego uzewnętrznić, zwłaszcza słowami. Toteż Czwórkę odbiera się często jako osobę usztywnioną, zasadniczą i mało kontaktową, pozbawioną często poczucia humoru. Nastawione analitycznie osoby o tej wibracji cechuje rzeczowość i logiczność myślenia, a także wyjątkowa determinacja w postępowaniu. Nie znoszą przelewania pustego w próżne, efekciarstwa, niesolidności i bałaganiarstwa.

Czwórka potrafi utrzymać wzorowy porządek zarówno w domu, jak w miejscu pracy, nierzadko popadając wręcz w irytującą otoczenie pedanterię. Dla niej jednak porządek na zewnątrz idzie po prostu w parze z ładem wewnętrznym. Oszczędne i zapobiegliwe, stoją zwykle na straży domowych wydatków, choć jeśli już robią zakupy czy inwestycje, to decydują się na rzeczy droższe, lecz o wysokiej jakości.

Nie grzeszące błyskotliwością Czwórki uczą się i przyswajają wiedzę powoli, w swoim rytmie, lecz na ich pamięci i pogłębionej znajomości rzeczy można polegać. Wierne, lojalne, zdolne do głębokiego przywiązania, spełniają wszelkie warunki, by być wspaniałymi partnerami w miłości i w przyjaźni, jeśli tylko poskromią swoją skłonność do zazdrości i zaborczości.

Negatywne Czwórki cechuje fatalistyczne myślenie o przyszłości, skrajny introwertyzm, ograniczone horyzonty myślowe, fanatyzm, podejrzliwość, a nawet chorobliwa nieufność, tchórzliwość, bezwzględność i pazerność. Zaburzona Czwórka może także pogrążyć się w zamęcie uczuć i myśli i w poczuciu beznadziejności sytuacji popaść w głęboką depresję. Powołaniem ich i lekcją jest zapewnić sobie i swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa, dawać swym życiem przykład mądrej odpowiedzialności. Powinny pracować także nad bardziej optymistycznym spojrzeniem na świat i nad uzewnętrznianiem swoich uczuć.

podliczba 31:

zapowiada sukcesy, głównie finansowe. Umowy muszą być jednak zgodne z prawem. Wzrasta ambicja i zarozumiałość, co szkodzi wysiłkom. Wzmaga się siła witalna, szczęście w grach i pamięć. Można liczyć na postęp i sukcesy. Trzeba jednak działać pozytywnie. W przeciwnym razie pojawi się chaos, zdenerwowanie, ekscytacja, kłótnie, trudności i walka. Pogorszy to sytuację materialną i możliwość dostosowania się do innych.

podliczba 40 :

zapowiada ograniczenia, stagnacje, kuszenie, problemy rodzinne, zależność uczuciową, rozczarowujące związki i przyjaźnie, porażki uczuciowe, żałobę, rozwody, surową krytykę. Musimy uczyć się trafnie dobierać otoczenie i przyjaciół oraz dbać o stan zdrowia. Inni będą mieć znaczny wpływ na nasze życie. Przy negatywnych reakcjach możemy popaść w nietwórcze fantazjowanie i budowanie "zamków na lodzie". Jeśli będziemy pracować nad swym rozwojem duchowym, osiągniemy naturę spokojną i otwartą oraz ostrożność i metodyczność w sprawach finansowych.

Droga zycia 4

Cel zycia osob urodzonych pod wibracja liczby 4:

wieczny rozwoj I nauka

przekazywanie wladzy

badanie Natury Istnienia

porzadkowanie wiedzy I obalanie schematow myslowych

logiczne analizowanie zjawisk

nauka wyprowadzania wnioskow

doskonalenie umyslu

gromadzenie nowej wiedzy

Predyspozycje do celu narodzin – celu zycia:

dokladnosc, rzeczowosc

sumiennosc

zdolnosc logicznego wnioskowania

cierpliwosc

otwrtosc na wiedze

rozumnosc

uporzadkowanie umyslu I zdobytej wiedzy

pracowitosc

Rodzaje trudnosci I pokus:

schematycznosc myslenia(uleganie modzie, stereotypom)

krytykanctwo wobec innych

lenistwo w rozwoju I pracy

zatajanie wiedzy przed innymi

niecierpliwosc

brak systematycznosci

niechec do pomocy w rozwoju innym

zamykanie sie na nowa wiedze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...