Jump to content
Sign in to follow this  
Marcin

14 lipca

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 14 lipca :

 

Interesuje się wszystkim co się dzieje na świecie, co robią inni, jak myślą, a w ten sposób zbierając wiadomości - powiększa swe doświadczenie i rozwija się wewnętrznie. Jest to natura refleksyjna - dużo myśli i zastanawia się. Ma dużą wyobraźnię i lubi pomarzyć. Zamknięty w sobie, zmienny, dość skryty, nieco bojaźliwy - nie bardzo ma ochotę wysuwać się na pierwsze miejsca w życiu. Niezwykle wrażliwy i nieraz skryty - w zachowaniu swym jest dość sympatyczny. Lubi swe ognisko rodzinne, a do matki przywiązanym jest niezwykle silnie. Jest to człowiek uczuciowy, związany swymi uczuciami z innymi ludźmi. Lubi przeszłość, stare obyczaje, starożytności w ogóle i nieraz kolekcjonuje rozmaite przedmioty. Usposobionym jest dość romantycznie. Oszczędny i wytrwały - nie porzuca pracy nawet w takich wypadkach, w jakich każdy inny by to uczynił. Obawia się bardzo śmieszności i dlatego często swe uczucia maskuje, co nieraz w życiu może wywołać nieporozumienia. Zdolnym jest do miłości wytrwałej i głębokiej. Wady. Okazuje pewien bezwład charakteru i brak inicjatywy. Po okresach aktywności i przedsiębiorczości - następują w jego życiu okresy bierności i bezwładu, kiedy pragnie uniknąć wszelkiego wysiłku. Jest zbyt dumny, lubuje się w zewnętrznych ceremoniach, a w stosunkach jest dość cierpki. Co mu grozi? Środek jego życia będzie radosny i szczęśliwy. Ponieważ jednak okazuje zbytnią bierność w czasie gdy właśnie powinien dokonywać jak największych wysiłków - przeto koniec jego życia może być niepomyślny. Choroby, jakie mu mogą ewentualnie grozić - to zaburzenia w trawieniu, gorączka gastryczna i reumatyzm.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

Najszczęśliwsi bywają w swoim, niezwykle bogatym, świecie wewnętrznym. Ich rozwinięta wyobraźnia i marzycielstwo odgradza ich od rzeczywistości. Obawiają się nawet trudów codzienności. Są zbyt refleksyjni, aby wywalczyć sobie znaczącą pozycję społeczną. W kontaktach międzyludzkich przejawiają dużo uczucia, ale nie lubią się uzewnętrzniać. Swoje problemy i rozterki przeżywają we własnym wnętrzu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Vianne 22

Większość się zgadza, może poza tym zbieraniem. Nie przywiązuję się za bardzo do przedmiotów. I raczej nie jestem cierpka ;). Reszta jak najbardziej tak :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lianna

Zgadza się większość, no może oprócz wytrwałości, zbierania przedmiotów i cierpkości. Dużo myśli i zastanawia się - no niestety tak :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...