Skocz do zawartości

jaki to jest związek?


Fabiola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowa i chciałam zacząć od prośby dot. interpretacji mojego związku.

Ja ur. 31.05.1980r

On ur.20.08.1974r

Proszę również o to z tego względu ,ze ostatnio przechodzę delikatny kryzys uczuciowy. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowa i chciałam zacząć od prośby dot. interpretacji mojego związku.

Ja ur. 31.05.1980r

On ur.20.08.1974r

Proszę również o to z tego względu ,ze ostatnio przechodzę delikatny kryzys uczuciowy. Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

Ty - droga zycia 9/18/27/45/54

on - droga zycia 4/13/31/49

 

suma drog zycia 4/13/22/31/40/49/58/67/76/85/94

 

W tym związku spotykają się dwie osoby, z których jedna drąży głęboko, a druga lata wysoko. Jeśli udało wam się spotkać, należy połączyć te dwie tendencje i wyciągnąć z nich maksymalną korzyść. „Czwórka" ma szansę ubrać oryginalne, uniwersalne, choć czasem nazbyt idealistyczne koncepcje „dziewiątki" w formę i uczynić je możliwymi do zrealizowania. Na ogół z korzyścią dla obu stron, a czasami także dla... reszty świata.

 

Jestescie zwiazkiem karmicznym, suma drog zycia pokrywa sie z Jego droga zycia.

Liczba Karmiczna 13/4 związana jest z pracą, metodycznością i cierpliwością. Oznacza ona, że w poprzednim wcieleniu dana osoba zaniedbywała pracę, żyła kosztem innych. Trudności, jakie spowoduje: zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które staną się okazją do całkowitej przebudowy swego życia.

 

Jest liczbą transformacji (często poprzez miłość).

 

Dług 13 spłaca się podejmując trud bez oczekiwania na pomoc, tworząc i realizując poprzez wysiłek i pracę.

 

mam nadzieje, ze choc troche pomoglam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina: 5

Damian: 5

 

Wyobraźcie sobie związek dwóch ambitnych, przekonanych o słuszności swoich metod analizy, psychoterapeutów. To jest właśnie to. Niewykluczone, że jeszcze długo po zakończeniu waszego związku będziecie w samotności kontynuować rozmowę z partnerem, analizując wasze wspólne doświadczenia, udowadniając głębię swych racji, rozpamiętując ataki na waszą wolność. Taki związek może być niezwykle twórczy i trwały, jeśli wasze rozmowy będą szczere i nie staną się polem czysto emocjonalnej walki, a każde z was będzie potrafiło realizować się na zewnątrz.

 

Nie ma między wami relacji karmicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...