Jump to content

17 lipca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 17 lipca :

 

Gdy natrafia na zdanie odmienne i nie może przekonać swego przeciwnika - wówczas zgadza się z nim, lecz czyni to tylko powierzchownie, ukrywając wewnątrz niezadowolenie, a nieraz nawet obrazę. Z tego też powodu nieraz w stosunku do innych jest nieufny, a wobec obcych trzyma się w rezerwie. Niełatwo jest obcować z tak wrażliwym człowiekiem i rzadko tylko znajdzie się ktoś, kto potrafi zrozumieć całkowicie człowieka urodzonego dzisiaj i komu on mógłby zaufać. Wykazuje wielkie zdolności w zakresie pedagogiki, wychowania osób młodszych lub mniej uzdolnionych. Instynkty opiekuńcze i rodzinne ma silnie rozwinięte. Lecz gdy nie okazują mu wdzięczności lub też nie reagują na jego sympatię i życzliwość - wówczas sprawia mu to zmartwienie. Jest religijny, obserwuje posty i święta - ale czasami staje się zbyt pobożnym i może popaść w bigoterię. Ambitny, pełen dążeń w kierunku zrobienia kariery, pracowity - lubi studia, jest spostrzegawczy, ma niezwykłe zdolności analityczne i może być autorem doskonałych prac krytycznych. Przy tym wszystkim jest to silny charakter, władczy, stały, odważny. Pragnie on zaszczytów i potrafi umiejętnie dawać odpór swym wrogom, a dzięki wysiłkom i pracy - może nawet zdobyć sławę. Wady. Jak mówiliśmy - jest nieufny, a jego nastroje i humory zmieniają się zbyt często. Zbyt dużo myśli o sobie samym i niepotrzebnie się dręczy autoanalizą. W końcu częściej uda mu się przezwyciężyć trudności życiowe i zdobywa dobre stanowisko, na którym cieszy się pewną władzą lub autorytetem.

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...
  • 5 months later...

Przejawiają zdolności wychowawcze i opiekuńcze. Z przyjemnością poświęcają się kształceniu innych. Są pracowici i odważni. Nie brak im ambicji, ale największą wagę przywiązują do wychowania dzieci na porządnych ludzi. W swoich poglądach i uczuciach są stali. Ich zasady moralne są proste i jednoznaczne. To co białe to ma być białe, a co czarne to czarne, ocen pośrednich nie uznają. Podlegają zmienności nastrojów. W stosunku do osób nowo poznanych bywają nieufni.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Urodziłam się 17 lipca. To do mnie nie pasuje : "Jest religijny, obserwuje posty i święta - ale czasami staje się zbyt pobożnym i może popaść w bigoterię ".., ..." silny charakter, władczy, stały, odważny. Pragnie on zaszczytów ...... Zbyt dużo myśli o sobie samym ..." Reszta się pokrywa :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...