Skocz do zawartości

Widzenie jasnowidza - znaki, symbole?


Gość Asmic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piszę tu w sumie w imieniu mojej koleżanki, która ma zdolność jasnowidzenia, czesto gdy dotyka różnych przedmiotów widzi różne rzeczy często są to też złe rzeczy.

Dzisiaj miała widzenie i nie potrafi go zinterpretować.

Zobaczyła w miejscu gdzie łączą się dwa budynki ze sobą duże czerwone serce. Zdziwiła sie bo akurat rozmawialiśmy o tym, że moglibysmy sie spotkac bo ona bardzo daleko mieszka i nas jakos do siebie ciągnęło, ja powiedziałem do niej "weź może wydrukuj moje zdjęcie dotknij je pomyśl o mnie, to moze znajdziesz rozwiazanie" i nagle zobaczyła to w oknie.

Chciala tutaj napisać, ale niestety nie ma teraz dostepu do internetu, więc piszę w jej imieniu.

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lepiej by było gdyby Ona to napisała bo nie przeniesiesz jej odczuć.

Pewnie ma wysoko rozwiniętą intuicję ale dopóki Ona tego nie napisz nie rozwiążesz tego problemu Mistrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA! i tu Cie mam...

ALE jak piszesz powiedzmy TY to nic ci się nie przypomni inaczej sformułujesz to...

JAK wiemy tu pewnie wszyscy wiele rzeczy lubi się przypominać gdy przypominasz sobie jakieś zdarzenie.

AHA Nie wiem co więcej powiedzieć nie umiem pomagać ludziom przez kabel :<

Wolę poznawać problemy w sposób intuicyjny.

NA PEWNO! Gdybym ją zobaczył i tylko by coś powiedziała bądź dotknął bym jej głowy wiedział bym wszystko!

TAK JUŻ JAKOŚ MAM

ALE MISTRZU Zdolność jasnowidzenia (jeżeli służy dobrej wierze) nie jest brzemieniem (no chyba dla 99% NIE jest) ale możliwe że ONA poczuła Waszą miłość. Bądź ty ją kochasz i poczuła z daleka to uczucie!

Bo tak jak Mistrzu mówisz miała już do czynienia z jasnowidzeniem.

Najlepiej rozmawiaj z Nią dużo i Niech powiedzie się twój wielki plan.

A przede wszystkim bądź dla niej dobry nie wiem jakiego typu człowiekiem jesteś ale zawsze masz być dobry wobec kobiety oraz innych stworzeń!(Bo Ci ręka odpadnie < żart :P)

Pozdrawiam Cię oraz Twą przyjaciółkę Niech moc będzie z Wami wszystkimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...