Jump to content

21 lipca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 21 lipca :

 

Nieco próżny, o usposobieniu marzycielskim - jest zwolennikiem przyrody i życia wiejskiego; interesuje się rolnictwem a piękno przyrody podziwia we wszelkich postaciach. Zdecydowany i cierpliwy - jest to człowiek o skłonnościach politycznych i charakterze publicznym. Jest niezwykle wrażliwy na wszelkie wpływy i dlatego nie może się czuć szczęśliwym, o ile nie znajdzie się w harmonijnym otoczeniu. Cierpliwy, pokojowy - wierny jest w swych sympatiach i przywiązaniach, a dla osób kochanych lub ideałów - potrafi się zdobyć na poświęcenia. Szlachetny, głęboko myślący - wywiera wpływ przyciągający na innych. Powiedzie mu się w związku z ziemią, domami, własnością nieruchomą, a także w związku z wodą, morzem, żeglugą. Małżeństwo jego nie zapowiada się zbyt pomyślnie, może jednak przynieść pewne zyski materialne. Wady tych urodzin - to zboczenia na manowce uczuciowe i zmysłowe, marnotrawstwo i słaba wola, dzięki której nie można na nim polegać. Czekają go nieporozumienia z ojcem. Potrafi sobie zręcznie radzić w życiu - pragnie jednak zdobyć pieniądze dla pieniędzy - i dlatego może mu grozić skąpstwo. Zdrowie jego jest dość delikatne: silne wzruszenia, złe wiadomości, niepokój o osoby kochane lub trudności finansowe źle na nie oddziałują, tym bardziej, że urodziny dzisiejsze dają skłonność do zbytniego przejmowania się i przesady. Powstające wskutek tego niepokoje, niezadowolenie, obawy - działają ujemnie na trawienie. Przy leczeniu niedomagań takiego człowieka należy również zwracać uwagę na jego wyobraźnię, która nieustannie wynajduje sobie nowe powody do zaniepokojenia.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...
marzyciel93

"Jest niezwykle wrażliwy na wszelkie wpływy i dlatego nie może się czuć szczęśliwym, o ile nie znajdzie się w harmonijnym otoczeniu. Cierpliwy, pokojowy - wierny jest w swych sympatiach i przywiązaniach, a dla osób kochanych lub ideałów - potrafi się zdobyć na poświęcenia." to na pewno się ze mną zgadza. "Małżeństwo jego nie zapowiada się zbyt pomyślnie" - to chyba też, bo mam małe szanse być z kimś kogo kocham. ". Wady tych urodzin - to zboczenia na manowce uczuciowe " - tak xD,

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

U tych osób zalety zdecydowanie przewyższają wady. Odznaczają się dużymi zdolnościami praktycznymi. Są cierpliwi i wrażliwi. Charakter mają szlachetny. W uczuciach są stali i wierni. To idealni kandydaci na oddanych partnerów życiowych. Nie forsują własnych ambicji czy aspiracji życiowych, bez żalu gotowi są poświęcić się dla innych. Obraz ten zaciemnia nieco ich słaba wola i próżność.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...