Jump to content

25 lipca


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 25 lipca :

 

Jest to człowiek towarzyski, serdeczny, stały, wierny - dążący do tego, aby pośród swego otoczenia budzić sympatię do siebie i łączyć się z nim w harmonijnej współpracy. Jego ambicją jest odgrywanie roli wybitnej pośród innych ludzi. Dąży on wszelkimi drogami do zajęcia jakiegoś stanowiska naczelnego, a od- waga nie opuszcza go nawet w najgorszych sytuacjach życiowych. Dość zmysłowy, nierzadko utalentowany - okazuje zamiłowanie do sztuk pięknych, a nieraz wyróżnia się swymi natchnieniami artystycznymi. Posiada on duże zdolności w różnych kierunkach - ale często nie zdaje sobie z nich sprawy. Gdy je rozwinie wreszcie odpowiednio - co następuje przeważnie dopiero w drugiej połowie życia - staje się wówczas człowiekiem popularnym i może zyskać uznanie ogólne. Trzeba dodać, że urodziny te sprzyjają przejawianiu się wrodzonych zdolności i talentów, obiecują też narodziny syna. Urodziny te zapewniają również powodzenie mężowi kobiety urodzonej dzisiaj, zarówno jak i ojcu dziecka dziś urodzonego. Wady. Chwiejny, niepewny - podlega wpływom otoczenia i zmienia swe zdanie. Nastroje jego są również zmienne: raz jest pełnym nadziei i odwagi - to znowu przeżywa stany depresji. Zmienia też miejsce pobytu, a na skutek różnych przejść jego pozycja życiowa długo nie może się ustalić. Co mu grozi. Jest zbyt zuchwały, przez co naraża się na sytuacje krytyczne. Grozi mu również, że minie się ze swym powołaniem. Nie wiedzie mu się w związku z wodą, a w podróżach grożą mu niebezpieczeństwa.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Rozwiń jeśli to nie problem.Jestem urodzonym w tym dniu. Jednak nie podlegam wpływom otoczenia. Może jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę.Lecz widzę,że w wielu sprawach masz rację.Prosiłbym o rozwinięcie.Przepraszam jeśli jestem zbyt bezpośredni.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Są uzdolnieni artystycznie i jeśli doskonalą się w tym kierunku wówczas dochodzą do satysfakcjonujących efektów. Na ogół bywają ambitni i odważni. W kontaktach z innymi są serdeczni i przyjacielscy. W uczuciach dotrzymują wierności. Dotyczy to również wszelkich więzów rodzinnych, przyjacielskich i honorowych. Duży wpływ na ich aktywność mają nastroje. Brak im jest jednak odporności psychicznej, stąd często ogarnia ich niepewność i zwątpienie.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Wszystko się zgadza. Szczególnie trafia do mnie to, o sztuce. Piszę wiele tekstów piosenek, właśnie pracuję nad płytą, a moje teksty są inne niż wszystkie inne, przynajmniej tak mówią ci, którzy je przeczytają. Martwi mnie jednak to, że mogę się minąć ze swoim powołaniem. Czy mógłby to ktoś rozwinąć? Czuję, że jestem dobry w informatyce, kształcę się w tym kierunku i czuję w tym swoje powołanie, czuję je też w tym, co tworzę, jednak to raczej niepewny interes, chciałbym mieć ustabilizowane życie więc wybrałem bezpieczniejszą ścieżkę, niemniej jednak wciąż się samodoskonalę. Czy dobrym rozwiązaniem jest połączenie w moim życiu wszystkich pasji? Jest ich wiele, ale....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...