Skocz do zawartości

prosze o interpretacje zwiazku


ida22

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwia: 7

Łukasz: 2

 

Jest to związek dwóch osób nieco powściągliwych i pozornie chłodnych. Powściągliwość „dwójki" wynika z niepewności, chłód „siódemki" to filozoficzny dystans wobec spraw tego świata. Z pewnością znajdziecie głębokie porozumienie w dziedzinie sztuki, a także jako badacze tajemnic przyrody oraz zagadnień psychologicznych i parapsychologicznych. Skłonność do samotnictwa „siódemki" może „dwójkę" niepokoić, sprawić, że będzie się czuła odrzucona, ale — z drugiej strony — ona to doskonale rozumie i nauczy się z tym żyć.

 

Między Wami jest relacja karmiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ida22, zacytuję, bo nie chce mi się pisać :P

 

Relacja karmiczna jest wtedy, gdy dane osoby miały ze sobą styczność w przeszłych wcieleniach, ale niekoniecznie były w związku, a pomimo to ich relacja była silna(np. z powodu jednej ze stron) i kontakt ich został nagle przerwany, a któraś ze stron tego nie chciała i nie mogła się z tym pogodzić. Ludzie spotykają się ponownie, po wiekach, aby np. coś odrobić i rozstać się ''na wieki'', tj. na dobre. Uwolnić się z karmy, przebaczyć sobie i pozwolić odejść.

 

peggybrown, Ty jesteś 1, on 8.

 

W tym związku spotykają się dwie osoby, z których każda na swój sposób jest żądna władzy. Królewska, słoneczna natura „jedynki" oczekuje raczej poklasku, sympatii, entuzjazmu, podczas gdy „ósemka" skłonna jest żądać rzeczywistego posłuszeństwa. Jeśli uda wam się sprawiedliwie rozdzielić role, wasz związek będzie pasjonujący. Razem jesteście niezwykle skuteczni, ambitni, pewni swoich sił i możliwości. „Ósemka" jest bardzo skoncentrowana na sprawach materialnych, wykorzystajcie więc waszą moc, by tworzyć prawdziwe wartości.

Między wami również jest relacja karmiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda co napisałas ...dziekuje:).dziekując za poswięcenie i za pomoc....mogę sie odwdzieczyć.......życząc.Tobie..wszystkiego dobrego w Nowym Roku..i..przesyłając odrobinę ciepła:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy Namaniro, ze mam mu pozwolic odejsc?? Ja kocham tego faceta i nie chce sie z nim rozstac. Jesli mozesz napisz mi jaka wibracje numerologiczna ma ta relacja karmiczna i co ona oznacza.

Bardzo dziekuje

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ida22, niekoniecznie, ale takie związki bywają trudne. To rozstanie na wieki dotyczy przyszłych wcieleń, musicie "coś załatwić" by nie szukać się na silę znowu w celu "wyjaśnienia" pewnej kwestii. Jak z kredytem, komornik nigdy o tobie nie zapomni :P

 

jablon, Ty jesteś 2 a on 9.

 

Jesteście parą, która niekoniecznie dobrze sobie radzi ze sprawami materialnymi, natomiast łączą was zainteresowania, ideały, potrzeba tworzenia wspólnoty. Oryginalność i wyobraźnia „dziewiątki" znajdą rezonans w poszukującej pola do działania „dwójce". Nie obędzie się jednak bez trudności — oboje z trudem budujecie poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa i macie skłonność do "podczepiania się" pod energię drugiej osoby.

 

Między wami nie ma relacji karmicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty - 6

On- 4

 

Wasze poczucie sprawiedliwości, lojalność i odpowiedzialność sprawia, że macie szansę na stworzenie wyjątkowo harmonijnego i szczęśliwego związku. Będziecie mieli chęć i możliwości, by pomagać innym, uczyć, radzić. Nie należy jednak przesadzić z mnogością obowiązków i potrzebą poświęcania się. Jesteście parą idealnie nadającą się do tego, by zbudować dom —także w sensie dosłownym. I na pewno nie będzie to dom pusty.

 

Między wami nie ma relacji karmicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega60, po pierwsze nie dublujemy postów. A po drugie trochę cierpliwości :)

 

prosze o intepretację związku

Justyna 27.12.1970

Rafał 28.12.1969

 

dziękuję

 

Justyna 2

Rafał 2

 

 

Dwie księżycowe natury będą się rozumieć bez słów. Współpraca, przyjaźń, wzajemna pomoc, intuicja — to wszystko sprawi, że macie szansę przeżyć głęboki i piękny związek. Musicie jednak oboje unikać poddawania się zmiennym nastrojom, wahaniom, zwątpieniom, tym bardziej że stany te będą zaraźliwe. Bardzo ważne jest dla was obojga posiadanie własnego terytorium, obszaru wolności i odrębności. Pozwólcie sobie go stworzyć, gdyż wzmocni to wasze poczucie wspólnoty. Oboje jesteście sentymentalni, przywiązujecie się do wnętrz, przedmiotów, miejsc. Wasze mieszkanie będzie pełne pamiątek i rzeczy, które kolekcjonujecie. Włóżcie wiele wysiłku w to, by umilić sobie nawzajem życie, bo rozstać będzie wam się bardzo trudno.

 

Nie ma relacji karmicznej.

 

A interpretacja związku:

Michał-29.09.1991 r.

i

Natalia-21.07.1992 r.

Z góry dziekuję :)

 

 

Michał- 4

Natalia- 4

 

Razem potraficie dosłownie „zbudować", wypracować wasze szczęście, którego inni będą wam w cichości ducha zazdrościć. Spokojnie, bez pośpiechu, lecz konsekwentnie stworzycie wartości wzbudzające szacunek i zaufanie. Być może będziecie typem pary, która nie okazuje sobie wylewnie uczuć, natomiast zawsze jest razem, wierna i lojalna, tworząc oazę bezpieczeństwa dla siebie i innych.

 

Nie ma relacji karmicznej.

Edytowane przez Namanira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o interpretacje zwiazku

 

Ja 08.11.1979

Ona 09.03.1984

 

z góry dziekuje

 

Ty: 9

Ona: 7

 

Ten związek cechuje szczególne porozumienie, szacunek i fascynacja, tolerancja i wzajemna pomoc. Z pewnością nie wystarczy wam do szczęścia codzienne bytowanie, lecz będziecie wspólnie penetrować dziedzinę ducha i tajemnic przyrody. O ile przyziemne wymogi życia was do tego nie zmuszą, nie będziecie zanadto zawracać sobie głowy sprawami materialnymi.

 

Między Wami jest relacja karmiczna, poza tym Ona ma 16 w drodze życia (odsyłam do wątku 'liczby karmiczne').

 

 

Proszę o interpretację związku:

Ja - 25.01.1982

On - 24.08.1972

 

Ty: 1

On: 6

 

W najlepszym przypadku będziecie parą, którą łączą szczytne ideały, potrzeby artystyczne, uczestnictwo w życiu kulturalnym, wspólne zamiłowania literackie lub naukowe. W życiu rodzinnym wasza energia skoncentruje się na rozwoju intelektualnym, zdobywaniu wykształcenia, podnoszeniu komfortu domu. W najgorszym — może nastąpić frustrujący obie strony brak zrozumienia dla potrzeb partnera, irytacja, obcość. „Szóstka" z łatwością przyjmuje rolę osoby cierpiącej, poświęcającej się. Skłonność „jedynki" do zajmowania pozycji lidera może być dla niej męcząca i irytująca. „Jedynka" z kolei nie znosi ciągłego pouczania...

 

Między Wami jest relacja karmiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo proszę o pomoc ponieważ znalazłam się na 'rozdrożu' i chciałabym dowiedziec się jakie zdanie na temat tych relacji mają cyferki;)

Ja: 21.05.1988

I: 10.11.1985

II: 21.05.1984

 

Z góry dziękuję za pomoc i z niecierpliwością oczekuje odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona 16.12.1964

on 7.07.1974

nie roznica wieku jest przeszkoda a jednak....

moze numerologia cos podpowie

Bardzo prosze bo wlasnie jest szalenie ciezki okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...!!!

Ja także bym prosiła a małą interpretacje gdyż z jednym panem chce zakonczyc a odnowic z drugim...

ja 12.01.1982

1. 17.09.1982

2. 3.08.1981

Z GÓRY DZIĘKUJĘ...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

No i ja chciałabym poprosić o interpretację: Martin 03.04.1982 i Edyta 17.06.1985. Będę wdzięczna

Edytowane przez pantarej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie zwiazku a relacji mniedzy mna a jedna osoba. Wiem ze 4 i 5 odmiennymi drogami ida lecz czuje zainteresowanie 5 a i 5 zapewne tez :)

 

Moj to znamienna data ;D

 

22 11 1987 Marcin

 

Ona

 

29 11 1990 Jolanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie zwiazku a relacji mniedzy mna a jedna osoba. Wiem ze 4 i 5 odmiennymi drogami ida lecz czuje zainteresowanie 5 a i 5 zapewne tez :)

 

Moj to znamienna data ;D

 

22 11 1987 Marcin

 

Ona

 

29 11 1990 Jolanta

 

 

Czesc Marcin,

 

Nie jestem znawca w sprawie numerologii, ale od dluzszego czasu dosc troche na ten temat czytam... Jestem w podobnej sytuacji - chloapk jest 4, a ja 5, ale mimio to zainteresowanie jest dosc oczywiste :] Problem w tym, ze mieszkamy ciut daleko od siebie... Ale mniejsza o to :P Moim zdaniem, fakt, ze wibracje nie sa komplementarne, nie przekresla zwiazku. Na relacje partenrskie skupia sie jeszcze wiele innych rzeczy, data urodzenia nie jest decydujaca, chociaz nakresla w zancznym stopniu nasza osobowosc. Przytocze, co pisze na ten temat Glynic McCants:

 

"Piątki to osoby o bardzo wysokiej Energii. Lubia wywoływać wokół siebie aure podniecenia. Piatki komunikuja sie w zupelnie inny sposob niz Czworki, co czasami prowadzi do blednej interpretacji i moze ranic uczucia. Potrafia nastapic komus na odcisk, nie majac zupelnie takich intencji. Czworki sa bardzo bezposrednie, podczas gdy Piatki moga byc bardziej czarujace, nawet postepujac wbrew sobie, tylko po to, by druga osoba poczula sie lepiej i przyjemniej. Czworki zostaja w niezdrowych zwiazkach tylko dlatego, ze nie lubia zmian i nie lubia odchodzic. Piatki moga czuc sie zlapane w pulapke i chciec odejsc. Prawdziwy szacunek i schluchanie sie nawzajem jest kluczem do zachowania dobrego zwiazku."

 

Znam malzenstwo w relacji 4-5 i wiedzie im sie calkiem dobrze :) Nuemrologia swoja droga - jak najbardziej moze okazac sie pomocna, ale nie polegalabym na niej w 100 % Kazda 4 i kazda 5 sa w koncu inne :) Powodzenia!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki maddie

 

mnie wlasnie przeraza to ze jestem 4 :( a zmiany ciezko mi ida a wiem ze 5 sa poszukawaczami przygod i wrazen co moze prowadzic do tego ze bede na sile ciagniety tam gdzie nie chce i gdzie zle bede sie czul. 5 lubia wolnosc i niezaleznosc a ta osoba nudy nie cierpi :( i tu jest pies pogrzebany bo ja nudno spedzam czas ;/. Ja jestem tez typem nieryzykancika i szacuje czy moje relacje kogos nie skrzywdza i nie sprawia problemu... eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy Namaniro, ze mam mu pozwolic odejsc?? Ja kocham tego faceta i nie chce sie z nim rozstac.

Sylwia

 

 

Wręcz przeciwnie :) Jesli znowu nie załatwicie tego, co macie do załatwienia, to nie dacie sobie spokoju i w "przyszłości" nadal będziecie siebie szukać w tym celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki maddie

 

mnie wlasnie przeraza to ze jestem 4 :( a zmiany ciezko mi ida a wiem ze 5 sa poszukawaczami przygod i wrazen co moze prowadzic do tego ze bede na sile ciagniety tam gdzie nie chce i gdzie zle bede sie czul. 5 lubia wolnosc i niezaleznosc a ta osoba nudy nie cierpi :( i tu jest pies pogrzebany bo ja nudno spedzam czas ;/. Ja jestem tez typem nieryzykancika i szacuje czy moje relacje kogos nie skrzywdza i nie sprawia problemu... eh...

 

czesc,

 

Rozumiem Twoj dylemat... Ale jesli jest, jak to okresliles, "zainteresowanie", to dlaczego nie dac temu szansy? Slyszes o zwiazkach karmicznych? Jest na tym forum osobny watek na ten temat. W Twoim przypadku jest to zwiazek karmiczny o relacji 9/18, wiec moze jest wam pisane cos razem przerobic, czegos sie nauczyc... Suma Waszych drog zyciowych jest rowna 9, a takze Twoja Droga Zycia (4) pokrywa sie z jej pierwszym Punktem Zwrotnym. Jak juz pisalam, jestem w bardzo podobnej sytuacji - nawet zgadza sie liczba naszych podliczb ;p tzn. 32/5 i 31/4 :] W moim przypadku, mam wrazenie, ze znam i rozumiem te osobe lepiej od pozostalych... Dziwne :] Jesli sie juz spotkaliscie, to cos jest na rzeczy, bym powiedziala :)

Gdybys chcial sobie poczytac cos wiecej o numerologii, to polecam ksiazke Nataszy Czarminskiej - "Liczby losu" , jest na chomikuj.pl :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

 

Rozumiem Twoj dylemat... Ale jesli jest, jak to okresliles, "zainteresowanie", to dlaczego nie dac temu szansy? Slyszes o zwiazkach karmicznych? Jest na tym forum osobny watek na ten temat. W Twoim przypadku jest to zwiazek karmiczny o relacji 9/18, wiec moze jest wam pisane cos razem przerobic, czegos sie nauczyc... Suma Waszych drog zyciowych jest rowna 9, a takze Twoja Droga Zycia (4) pokrywa sie z jej pierwszym Punktem Zwrotnym. Jak juz pisalam, jestem w bardzo podobnej sytuacji - nawet zgadza sie liczba naszych podliczb ;p tzn. 32/5 i 31/4 :] W moim przypadku, mam wrazenie, ze znam i rozumiem te osobe lepiej od pozostalych... Dziwne :] Jesli sie juz spotkaliscie, to cos jest na rzeczy, bym powiedziala :)

Gdybys chcial sobie poczytac cos wiecej o numerologii, to polecam ksiazke Nataszy Czarminskiej - "Liczby losu" , jest na chomikuj.pl :)

 

Pozdrawiam.

 

maddie mozemy porozmawiac o tym, bo to lezy mi na sercu a wlasciwie kazda relacja z osobami :( bo czuje sie jakby obojetny na te sprawy albo cos jeszcze. Moje zainteresowania tymi sprawami sa bardzo minimalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maddie mozemy porozmawiac o tym, bo to lezy mi na sercu a wlasciwie kazda relacja z osobami :( bo czuje sie jakby obojetny na te sprawy albo cos jeszcze. Moje zainteresowania tymi sprawami sa bardzo minimalne.

 

pewnie :) tylko, tak jak wspomnialam, moja wiedza jest raczej...hobbistyczna :] wiec nie chcialabym, zebys oczekiwal jakiegos fachowego podejscia czy analiz ;p ale z checia pomoge tyle, ile bede w stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za roznica wieku? 3 lata? to zadna roznica . Do tego ty jestes tu z drogi zycia 2 ,a wiec on jako 1 i do tego z ta 22 zdominuje Cie na amen ,tzn, on bedzie w tym zwiazku chciał przewodzic ,zreszta nie tylko w zwiazku ,on wszedzie by rzadził. ja sie tu raczej obawiam o Ciebie czyTy wytrzymasz ta dominacje ,bo ty lubisz troche ciepełka ,a ten Twoj maz nie umie go zawsze okazywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja marta - ur 14.03.1981

 

on ur 13.10.1972 r?

 

dziekuje pieknie

 

Moze byc tu całkiem udany zwiazek ,Wasze wibracje drog zycia sa wibracjami naturalnie dopasowanymi Ty 9 ,on 6 co daje wibracje zwiazku 6.Celem tego zwiazku duchowego jest : wierności, lojalności i wyrozumiałości partnerow wobec siebie .Niektorzy uwazaja zwiazek obłozony taka wibracja za zobowiazanie małzenskie.Obie te wibracje realiuja sie na planie milosci i checi niesienia pomocy i opieki .Jak jednak ten zwiazek bedzie sie realizował ,jaki bedzieł mieć aspekt korzystny czy ryzykowny, to już wyjaśnia analiza imion i nazwisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o interpretację NUMEROLOGICZNĄ i Partnerską dat urodzin: 01.X.1978 r. i: 20.VII. 1988 r.:)

Z góry serdecznie dziękuję :) - Piotrunia:)

 

Te wibracje jedna z drogi zycia 9 ,druga 8 sa wibracjami dla siebie raczej toksycznymi.To spotkanie dwoch odmiennych ,przeciwstawnych dla siebie energii.Osemka to wibracja materialna ,realizujaca sie na planie materii,a dziewiatka jesli jest pozytywna realizuje sie na planie duchowym .Osemka dazy do materialnego dobrobytu ,wladzy ,a pozytywnie realizujaca sie 9 pragnie i daje jak najwiecej z siebie innym.Wspolna wibracja tego zwiazku jest 8 czyli zadaniem jest połączyć cele niematerialne z materialnymi ,co czesto bywa nie do pogodznia. Jego wadą bywa walka o to, która z wartości jest ważniejsza.Jak ten zwiazek moze sie realizowac i w jakim aspekcie to wymaga juz pełnej analizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość omega3m

Witam

Chcialabym poprosic o interpretacje zwiazku:

Natalia 08.06.1986

Antonio 12.09.1973

 

Czy jest to zwiazek karmiczny, jaki dlug jest do odrobienia??

 

Z gory dziekuje za pomoc:)

Pozdrawiam goraco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialabym poprosic o interpretacje zwiazku:

Natalia 08.06.1986

Antonio 12.09.1973

 

Czy jest to zwiazek karmiczny, jaki dlug jest do odrobienia??

 

Z gory dziekuje za pomoc:)

Pozdrawiam goraco!

Tak jest to związek karmiczny, można powiedzieć ,ze podwójnie karmiczny.Dodatkowo Wasze liczby ,wibracje dróg życia są do siebie tzw. liczbami toksycznymi.Jest miedzy Wami dosyć duża różnica wieku wiec aby dokładnie sprawdzic jak ten zwiazek bedzie trwał do kiedy i na jakich zasadach nalezałoby i porownac Wasze punkty zwrotne i okres czasowy kazdego z Was. A jesli chodzi o karme to jaki dokladnie dlug macie do odrobienia to zalezy od tego jak ten zwiazek w tej chwili sie realizuje tzn. w jakich jestescie stosunkach ,zaeznosciach ,kim dla siebie jestescie itd. Bo karma danych wibracji ma okreslona realizacje ale inaczej bedzie sie ona objawiała np. w zwiazku ktory jest zwiazkiem malzenskim ,parterskim gdzie istnieje pełna rodzina ,a inaczej gdy jest to zwiazek np. na zasadzie romansu itd.Przy zwiazkach tak obciazonych karmicznie i do tego gdy glowne wibracje tj. drogi zycia sa dla siebie toksyczne to potrzebna jest szczegołowa i pełna analiza zwiazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie:) Czy mogę prosić o interpretację numerologiczną naszego związku:

Iwona 12.01.1969 r.

Marek 08.04.1967 r.

Bardzo dziękuję:) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy moge prosic o interpretacje:

 

Osoba pierwsza #######

##############################

 

Pierwsze imię:

Drugie imię:

Nazwisko:

Data urodzenia: 20-02-1986

 

 

4PZ-----------------------8/26------------------------4PZ

3PZ------------------3/12/30/48/66--------------------3PZ

1PZ----------4/22---------------------8/26/44---------2PZ

C--------2-----------------2/20--------------6/24-------C = 1/10/28/46

1WW------------0-------------------------4------------2WW

WG--------------------------4--------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2013

Cykl produktywny: 20.06.2014 - 01.01.2040

Cykl żniwny po: 20.10.2042

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2021 - 2025

Drugi punkt zwrotny: 2030 - 2034

Trzeci punkt zwrotny: 2039 - 2043

Czwarty punkt zwrotny: 2048 - 2052

 

Lata pustki: 1998-99, 2010-11, 2022-23, 2034-35, 2046-47,

2058-59, 2070-71, 2082-83, 2094-95, 2106-07

 

Liczba duszy: 5/14/50

Liczba realizacji: 5/23/41

Liczba ekspresji: 1/10/19/91

 

Lekcje karmiczne

1 - 3,5 - 7

2 - 2,5 - 3

3 - 2,5 - 3

4 - 2,5 - 0

5 - 2,5 - 4

6 - 2,5 - 0

7 - 1,5 - 2

8 - 2,5 - 1

9 - 2,5 - 3

 

Łączna ilość liter: 23

Liczby parzyste: 4

Liczby nieparzyste: 19

 

Tranzyty

Lata: 0 - 1

Fizyczny: 1

Mentalny: 1

Duchowy: 3

Esencja: 5

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Pierwsze imię:

Nazwisko:

Data urodzenia: 06-04-1981

 

 

4PZ----------------------5/14/23----------------------4PZ

3PZ--------------------8/17/26/35---------------------3PZ

1PZ----------1/10---------------------7/16/25---------2PZ

C--------4------------------6---------------1/10/19-----C = 2/11/20/29

1WW------------2-----------------------5 v 3----------2WW

WG------------------------3 v 1------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2007

Cykl produktywny: 06.08.2009 - 01.01.2034

Cykl żniwny po: 06.12.2037

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2015 - 2015

Drugi punkt zwrotny: 2024 - 2024

Trzeci punkt zwrotny: 2033 - 2033

Czwarty punkt zwrotny: 2042 - 2042

 

Lata pustki: 1993-94, 2005-06, 2017-18, 2029-30, 2041-42,

2053-54, 2065-66, 2077-78, 2089-90, 2101-02

 

Liczba duszy: 1/10/19

Liczba realizacji: 9/27

Liczba ekspresji: 1/10/19/46

 

Lekcje karmiczne

1 - 2,3 - 3

2 - 1,3 - 2

3 - 1,3 - 3

4 - 1,3 - 0

5 - 1,3 - 1

6 - 1,3 - 0

7 - 0,3 - 0

8 - 1,3 - 2

9 - 1,3 - 1

 

Łączna ilość liter: 12

Liczby parzyste: 4

Liczby nieparzyste: 8

 

Tranzyty

Lata: 0 - 1

Fizyczny: 3

Mentalny: 8

Duchowy: 8

Esencja: 1/10/19

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 1/10/28/46

Druga osoba: 2/11/20/29

Suma dróg życia: 3/12/21/30/39/48/57/66/75

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 1/10/28/46

1PZ: 4/22

CP: 2/20

 

Druga osoba

DZ: 2/11/20/29

1PZ: 1/10

CP: 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o komentarz :kobieta 11,02.1954 , men 16.12.1953.Cieplutkie podziękowanie:kotek::roza::roza:

 

Nie tutaj karmy zwiazku nie ma ,ale zwiazek do latwych nie nalezy to wynika raczej z Waszych indywidualnych wibracji ktore z jednej i drugiej strony sa trudnymi wibracjami jesli chodzi o zwiazki.Co prawda liczba Waszego zwiazku to 6 ,a wiec rodzina ,miłosc itd. tyle tylko ,ze ta Wasza 6 wynika z podwibracji 15 ,a to juz zmienia postac rzeczy.

Choc zwiazek łatwy nie jest tak jak napisalam nie jest on zwiazkiem w ktorych istnialyby relacje wynikajace z karmy.Relacje karmiczne wynikaja z poprzednich wcielen,a wasza tych obciazen nie ma . Te obciazenia sa z tego przezywanego obecnie wcielenia i wynikaja z Waszych indywidualnych obciazen jakie macie jesli chodzi o relacje partnerkie.Tzn. kazdy z nas ma indywidualnie cos do odrobienia z poprzednich wcielen .I czesto gdy spotykaja sie osoby ktorych wibracje z jednej i drugiej strony maja ciezke do odrobienia dlugi karmiczne np. zwiazkow to wtedy te trudnosci w zwiazku poteguja sie ,poniewaz kazde indywidualnie uczy sie bycia w zwiazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy ja moge prosić o interpretacje, bo wyszlo mi ze zwiazek karmiczny ale z całej tej piramidki nic nie rozumiem, czy to oznacza ze nasze drogi beda sie jeszcze schodzic ? ja 20.02.1986, on 06.04.1981 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie...

 

Droga Czarodziejko dziękuję za interpretację.Mam jeszcze jedno pytanko z czego wynika podwibracja związku 15,myślałam błędnie że suma dróg życia 1+5=6.Pozdrawiam cieplutko

Edytowane przez kanluka
błąd wyrazu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie...

 

Droga Czarodziejko dziękuję za interpretację.Mam jeszcze jedno pytanko z czego wynika podwibracja związku 15,myślałam błędnie że suma dróg życia 1+5=6.Pozdrawiam cieplutko

 

Wynika z dodawania Waszych podwibracji.Tez cieplutko pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoska 1977, która wrózy z run kazała mi tutaj napisac..na numerologi "One mina juz wkrótce za sprawą aktywnego działani partnera. natomiast wasza przyszłośc pokazuje że możecie miec spore problemy z udźwignięciem karmy która was łaczy i przepracowania długów karmicznych.konsekwencja może byc powazne oddalenie sie od siebie bądź nawet rozstanie. Proponuję zaznajomić się z długiem jaki na was ciązy i zacząc go spłacac.Skorzystaj z pomocy osób w dziale numerologia "

moja data 29.09.1986 anna on 15.12 1982 tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...