Jump to content
Marcin

10 sierpnia

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 10 sierpnia :

 

Klucz powodzenia życiowego w jego własnym ręku spoczywa... wszystko w życiu zawdzięczać będzie samemu sobie. Nie jest to bowiem człowiek przeciętny i gdyby urodził się nawet w sferze niższej - zostanie wyniesionym ponad swe pochodzenie. Już jego młodość wypełniają wysiłki długotrwałe, a dzięki wielkiej odwadze, jaką okazuje w połączeniu ze stałością - może zostać człowiekiem popularnym. Uprzejmy, sympatyczny, pracowity - czas swój chętnie poświęca na studia. Stopniowo zdobywa bogactwo. Umysł jego jest uzdolniony niezwykle i bardzo wszechstronny - a dzięki jego wysiłkom intelektualnym oraz umiejętności przyswajania sobie różnych idei i pomysłów - jego życie może wywrzeć wpływ na otoczenie i nawet odbić się na własnym społeczeństwie. Obdarzony jest również wielką oryginalnością, zdolnością czynienia wynalazków i odkryć a także umiejętnością układania świetnych projektów. Doskonale też orientuje się w różnorodnych dziedzinach wiedzy, a czas jego wypełniają badania, z których potrafi niezwykle umiejętnie wyprowadzać swe wyniki. Dzięki wrodzonej potężnej inteligencji, niezwykle łatwo przyswaja sobie wszelkie teorie naukowe. Prawy i prawdomówny - może osiągnąć niezwykłe znaczenie życiowe i być podziwianym ogólnie za swe pożyteczne dla społeczeństwa czyny. Kobieta tak urodzona - jest żywa i dość popędliwa, mówi dużo, a słowa jej nie zawsze są miłe. Poza tym jest jednakże osobą myślącą i dobroduszną. Niechaj się strzeże ognia. Cechują ją silne namiętności i uczucia. Dzieci nie będzie mieć wiele. Choroby związane z tymi urodzinami - to stany gorączkowe, zapalne i niedomagania serca. Wszelkie niedomagania fizyczne odbijają się przede wszystkim na biciu serca i nieprawidłowym krążeniu krwi. Najlepsze lekarstwa - to miłość, spokój, harmonijne otoczenie i codzienny okres samotności, w której pacjent może się skupić wewnętrznie.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
goshaa

Uprzejmy, sympatyczny, pracowity - czas swój chętnie poświęca na studia.Prawda.

 

Doskonale też orientuje się w różnorodnych dziedzinach wiedzy, a czas jego wypełniają badania, z których potrafi niezwykle umiejętnie wyprowadzać swe wyniki. Dzięki wrodzonej potężnej inteligencji, niezwykle łatwo przyswaja sobie wszelkie teorie naukowe. Prawda.

 

Kobieta tak urodzona - jest żywa i dość popędliwa, mówi dużo, a słowa jej nie zawsze są miłe. Poza tym jest jednakże osobą myślącą i dobroduszną. Niechaj się strzeże ognia. Cechują ją silne namiętności i uczucia. Prawda.

 

Dzieci nie będzie mieć wiele.Zawsze chciałam mieć córkę jedynaczkę.

 

Najlepsze lekarstwa - to miłość, spokój, harmonijne otoczenie i codzienny okres samotności, w której pacjent może się skupić wewnętrznie. Prawda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
aagness

Wszystko się zgadza! Dziękuję :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

Ce****e ich umysłowość intelektualna i zdolności wynalazcze. Są pracowici i odważni. To osoby o dużej oryginalności. Mają swój styl bycia. Również w pracy stosują często niekonwencjonalne metody działania. Starają się jednak zawsze postępować szlachetnie. Słabszą stroną ich charakteru jest nerwowość i popędliwość. W stosunku do otoczenia bywają ironiczni lub przejawiają cięty dowcip. Rzeczy banalne ich nie interesują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...