Skocz do zawartości

świnia dziecko


mała1982

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się ze opiekowałam sie 3 letnim synem szwagierki,był tam tez mój tata,przechodzilismy koło studzienki kanalizacyjnej w której była mała dziura i nagle ten mały wpadł do niej,pływał w wodzie twarzą w dół,zaczełam z tatą organizowac pomoc i wtedy chłopiec się ocknął a ja mu powiedziałam ze zaraz go wyciągniemy,ktos miał nam przyniesc line i wtedy okazało sie za chłopiec sam wydostał się,był cały podrapany ale pozatym było ok a ja martwiłam sie co powiem jego matce,strasznie w tym snie bałam sie o tego chłopca,potem nagle znalazłam się w barze w osrodku wczasowym gdzie spotkałam kilku aktorów ale to byli moi znajomi w tym snie ,bardzo mi sie podobała ich praca w tym barze i czułam smutek ze ja tam nie pracuje poniewaz kiedys pracowałam i było to najpiękniejsze dni w moim zyciu(poza snem zeczywiscie pracowałam w takim miejscu)potem znalazłam sie w dyskotece w tym osrodku,było mało ludzi i rozmawiałam z chłopakiem znajomym i nagle zaczełam karmic swinie w tej dyskotece i trzymac na rece małą córke szwagierki,potem tanczyłam z tym chłopakiem i nagle zakochałam sie w nim,zaczelismy sie całowac,po obudzeniu przez chwile nadal czułam cos w rodzaju miłosci i szczęscia.jestem w ciąży-może to pomoze w interpretacji snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem taki sen, ze świnią dzieckiem, a było tak: bratanek mojej żony powiedział chodź coś ci pokażę, otworzył stodołę a tam był basen w którym kąpały się takie małe świnki dzieci, tak jakby były to dzieci tego bratanka, jedna z nich wyszła z basenu i zaczęła się łasić, we śnie czułem zę to coś wspaniałego niezwykłego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...