Skocz do zawartości

dziewięć ksiąg o nekromancji


CandyMax

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego mnie nie zapytałaś na GG o to, chętnie bym Ci pomógł kiedys brałaś ode mnie nr? Tak się składa, że wiem o co Ci chodzi i mogę Ci pomóc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Księga Nagasha" autorstwa samego Wielkiego Nekromanty. Istnieje dziewięć egzemplarzy tej książki, wszystkie spisane Jego ręką, zawierają prawie całą wiedze i czary nekromantyczne. Całość jest znana jako "Dziewięć Ksiąg Nagasha". Osoby nieobeznane z nekromancją po przeczytaniu kilku pierwszych linijek popadają w obłęd. Stwierdzenie jakiegokolwiek kontaktu z którąkolwiek częścią karane jest publiczną kastracją, targaniem końmi i spaleniem na stosie. Cena - dla odpowiednich osób po prostu bezcenna. Dostępność - prawie nie do zdobycia

 

"Księga Śmierci" autorstwa Abdula ben Rashida, tłumaczenie z arabskiego sprawione przez Heinricha Kemmlera. Książka opisuje historie rozwoju nekromancji i historie Nagasha. Wiadomo tylko o kilku istniejących egzemplarzach, większość była iluminowana przez Kemmlera. Jeden z nich znajduje się w Bibliotece Świątyni Sigmara w Altdorfie, inny został przypadkiem odkryty w kurhanie w Górach Szarych, nie wiadomo gdzie aktualnie się znajduje. Znajduje się na Indeksie Ksiąg Zakazanych, jej posiadanie karane jest śmiercią przez rozczłonkowanie, a następnie spalenie na stosie. Cena ok. 600-900 zk. Prawie niedostępna.

 

TO RPG kryć się ! ratunku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie sosnowiczanin :)

 

słodka a tak w ogole to WTF ? masz widzenia Matki Boskiej, a za ciemniacką nekromancyję się chwytasz ?

aż tak źle z Tobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy to co jest stworzone na potrzeby gry nie może być prawdziwe.Dam wam przykład smoki były w grze Gothic 2 a w rzeczywistości tez istniały. Był kiedyś dokument na TV4 o smokac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być niemiły ,ale księgi nagasha to z gry warhammer fantasy roleplay stworzone na potrzeby gry,są czystą fikcją;].Co do tej obrony przed czarną magią,to może trafić kosa na kamień.Smoki panie uczony to istnieją od wieków w przekazach,religiach,mitach i nie zostały wymyślone w XX w tak jak warhammer;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoki panie uczony to istnieją od wieków w przekazach,religiach,mitach i nie zostały wymyślone w XX w tak jak warhammer;]

ale one tam gdzie napisales zyja w wyobrazni a mas dowody na ichistnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Księga Nagasha" autorstwa samego Wielkiego Nekromanty. Istnieje dziewięć egzemplarzy tej książki, wszystkie spisane Jego ręką, zawierają prawie całą wiedze i czary nekromantyczne. Całość jest znana jako "Dziewięć Ksiąg Nagasha". Osoby nieobeznane z nekromancją po przeczytaniu kilku pierwszych linijek popadają w obłęd. Stwierdzenie jakiegokolwiek kontaktu z którąkolwiek częścią karane jest publiczną kastracją, targaniem końmi i spaleniem na stosie. Cena - dla odpowiednich osób po prostu bezcenna. Dostępność - prawie nie do zdobycia

 

Najgorzej..znajdzcie mi kogos, kogo to nie zacheci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...