Skocz do zawartości

Poproszę ślicznie o analizę


Cosmo

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o analizę: ja [3.02.1984] on [25.10.1982] i ja [3.02.1984] on [11.03.1983].

 

Czy są tu powiązania karmiczne? Co mamy do przerobienia?

 

Dziękuję ślicznie i szczęśliwego Nowego Roku życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek 1:

Ty: 9

On: 1

 

W „dziewiątce" niewątpliwie znajdzie „jedynka" entuzjastę swoich twórczych planów i doskonałego towarzysza w zdobywaniu bogatych doświadczeń. „Dziewiątka" żyje jednak wśród ludzi i dla ludzi i być może nie będzie chciała się oddać na wyłączność. Chociaż nie ma to nic wspólnego ze zdradą, „jedynka" może czuć się zazdrosna o jej uczucia i zainteresowanie okazywane innym. W rzeczywistości związek z „dziewiątką" to unia — stan psychiczny „dziewiątki" będzie reagował jak barometr na to co dzieje się między wami.

 

Związek 2:

Ty: 9

On: 8

 

Jest to związek bardzo twórczy dla was obojga. W korzystnym układzie siły tajemne strzegły będą waszych przedsięwzięć, gdyż jest w nich zawarta olbrzymia energia i moc twórcza. Wzajemna fascynacja i inspiracja uczynią z was silną i niezależną parę. W mniej korzystnym układzie, jeśli „ósemka" nie ma ochoty się rozwijać, a „dziewiątka" nie potrafi zaakceptować jej autorytetu, docenić wiedzy, nieprzeciętnych talentów przywódczych i skuteczności działania — być może wasze drogi się rozejdą, choć z pewnością zachowacie wzajemny szacunek.

 

 

Żaden związek nie jest karmiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Namanira :)

 

pytałam o związek karmiczny, gdyż jakiś czas temu pewna tarocistka powiedziała mi, że pierwszy związek, to związek karmiczny, ale nie powiedziała nic więcej. Teraz nie wiem, co o tym myśleć.

 

Dziękuję jeszcze raz :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...