Jump to content

19 sierpnia


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 19 sierpnia :

 

Bardzo ambitny - okazuje zdolności do zajmowania stanowisk odpowiedzialnych i potrafi wywierać swój wpływ na innych. Pełen godności - cieszy się wielkim autorytetem u swego otoczenia, na które pragnie wywierać wpływ organizacyjny. Szlachetny, wspaniałomyślny, uczuciowy - lubi wspaniałe przyjęcia i umie zabawiać swych gości. Zazwyczaj umie budzić sympatię do siebie u ludzi. Mało troszczy się o szczegóły ale całość jego przyjęć zawsze wypadnie doskonale. Każdy z jego gości może przejawiać swą całkowitą indywidualność - w niczym nie skrępowany. Jest to człowiek pracowity, dobry finansista, zręczny w sprawach przemysłu i handlu, wyróżniający się swymi zdolnościami praktycznymi i wykonawczymi. Toteż urodziny dzisiejsze doskonałe są dla ludzi, którzy sprawują rządy nad innymi i w ogóle stoją na czele jakichś przedsiębiorstw, zatrudniających większą ilość pracowników. Wierzy w siebie jak i w ludzkość, a ponieważ jest dość wszechstronnym, przeto potrafi ocenić każdego wedle jego wartości i każdemu wyznaczyć odpowiednie dlań stanowisko. Interesuje się przeszłością, historią, dawnymi obyczajami, zbiera przedmioty okazałe i broń. Do czego powinien dążyć? Powinien rozwijać się stopniowo przez spokojne rozmyślanie i zastanowienie się, unikając czynów zbyt pośpiesznych i impulsywnych. Rozwija się również przez cierpienie, zwłaszcza przykrości uczuciowe. Wady. W postępowaniu swym jest nadmiernie ognisty i impulsywny, lubi spory, dowodzenia i dyskusje, a jego charakter jest dość kłótliwy. Umysł jego jest niespokojny, o tendencjach destrukcyjnych, zawsze gotów do przeciwstawiania się, argumentowania, atakowania etc. Co mu grozi? W gniewie może posunąć się do czynów gwałtownych i nawet kogoś zranić. Jemu grożą również napaści wrogów. Miejsca nisko położone nie są dla niego bezpieczne. Do charakterystyki człowieka tak urodzonego trzeba dodać, że interesuje się sztuką i często przyjaźni się z uczonymi i artystami. Dzięki swej pracy wytrwałej osiągnie wreszcie powodzenie i będzie zbierać obfite żniwo swych wysiłków.

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Mają duże zdolności praktyczne. Ich ambicje też są niemałe. To silne indywidualności, potrafiące wyróżnić się ze swego grona. Z natury są szlachetni, wspaniałomyślni i bardzo uczuciowi. Charakter ich jest jednak nieposkromiony. Brak im opanowania, czego przejawem jest zbytnia impulsywność, kłótliwość, a w przypadku niepowodzenia nawet mściwość.

Link to post
Share on other sites
  • 8 years later...
zakretka23

Powiedziałabym jeszcze, że to osoby wszechstronne. Maja zdolności menedżerskie, sa rownież dobrymi psychologami, do finansów maja wrodzony talent sami nie wiedząc jak potrafią zrobic każde sprawozdanie finansowe ;) . Z czasem impulsywności zamieniają z pokora w cierpliwość na czym zyskują. 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.