Skocz do zawartości

Prosze o interpretacje dat urodzin.


edik

Rekomendowane odpowiedzi

:boisie:Prosze o pomoc. Może podpowiecie mi co mam dalej robić- Zaczełam sie z Kimś spotykać nasze daty urodzin to- Edyta 14.07.1988, Paweł 12.07.1980. NIe wiem czy mamy szanse,jestem w kropce gdyż aby być z nim bede musiała zrezygnować z pobytu za granicą i nie wiem czy warto zaryzykować. Proszę odpiszcie mi. Mój mail. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestescie bardzo rozni, aczkolwiek bardzo ladnie sie wypelniacie, Ty dzialasz bardzo emocjonalnie, czasmi za duzo rozpamietujesz, On jest z natury silnym autorytetem, ktory daje ci poczucie ''posiadania dowodcy'' , ktore pokrywa sie zTwoim wewnetrznym podporzadkowaniem. Jest on dla ciebie rowniez wsparciem i opoka.

On potrzebuje wyzwan i zodbywania, powinien dbac o aktywnosc fizyczna. Ty potrzebujesz sentymentalnych aktow potwierdzajacych sile uczuc.

Niebezpieczne dla ciebie w tym zwiazku moze byc silne przywiazywanie wagi do przeszlosci , pasywnosc i zmiennosc. dla niego , to czego powinien sie wyzbywac to apodyktycznosc , zadza wladzy i egoizm.

Zwiazek ten przy zrozumieniu potrzeb partnera moze dac pelna satysfakcje obu osobom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ob0je macie dobry ukłąd zagraniczny raczej walcz by on dołączył to raz po drugie odradzam ci formalizowanie zwiazków przed 28 rokiem zycia bo widac ty transformacje ktora moze sprawic ze dotychczasowy partner nie bedzie ci juz odpiwiadał a pozatym widac ze z ciebie dziewczyna z wielkim sexapilem i czar z ciebie bije nie jeden bedzie za toba zaglądał hm pozatym wy macie razem tworzyc radosny zwiazek a nie pełen poswieceń skoro na wstepie paweł jest juz wymagający to mało sie tu radoiści zapowiada ...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga CZARNA 17,przepraszam-może zle napisałam-wszystko wygląda tak że Paweł nie wymaga odemnie porzucenia ,,zagranicy,, tylko wiem że bede musiała wrócić aby nie był to związek na odległość,On też nie może opuścić Polski-ma stała prace itp.

Pozdrawiam i Dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to co innego ale nie zmiieniam zdania że dla was zagranica byłą by lepsza poniewaz wasze cykle pierwsze są z 7 to powiedziałąbym niezaszkodzi na razie zwiazek na odległość czasem takie związki też niosą wele radosci hm jest jeszcze cos na dzien dzisiejszy on raczej jest skupiony na pracy i przypuszczam ze to ty juz układasz marzenia o rodzinie mając 5 rok numerologiczny przy 6 własnym on raczej teraz jest na etapie szacunku dla pracy zmieni sie odrobine układ po wrzesniu tego roku a w 2012 juz zupełnie inaczej on bedzie patrzyl na zwiazki niestety dla mnie on dzis jest skupiony na pracy tu jest piorytet jego ... innymi słowy powiem ten zwiazek moze dac sporo radosci ale potrzebuje czasu tu pochopne decyzje mogą spowodowac twoje rozczarowanie... no bo załużmy że wrócisz przekonana ze w końcu sie sobą nacieszycie a jemu teraz w głowie praca i tu twoja 11 zacznie żałować ze przyjechałaś stwierdzając ze nie wiele w efekcie w waszych układach sie zmieniło... ja doradzam na razie jednak nie rezygnowac po prostu czas tu sam podeśle rozwiązanie........ macie tu duze wpływy losowe jakby sie wielu sytuacjach wasze problemy "same" rozwiązały...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...