Skocz do zawartości

25 sierpnia


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 25 sierpnia :

 

Umysł jego jest zimny, obojętny, bardzo logiczny w swym sposobie myślenia o zamiłowaniach w kierunku matematyki. Nieraz tak się układa mu życie, że zagłębiony w rozważaniach teoretycznych, wykazuje zbyt mało uczuciowości, która by go więcej zbliżyła z ludźmi. Jest ciekawy, interesuje się różnymi zagadnieniami i nierzadko ma upodobania literackie. Bystry, przenikliwy, chętnie bada cudze tajemnice i łatwo przenika ich treść. Stały, poważny nie jest jednak zbytnio religijny. Ma on dużo taktu i wykazuje duże zdolności zarówno dyplomatyczne, jak i strategiczne - i dlatego może mu się powieść zarówno w wojskowości, jak i w innych zawodach, wymagających współdziałania. Nieraz ma w sobie zbyt dużo inercji i poddaje się losowi, okazując niechęć do wysiłków. Łatwo staje się człowiekiem zrezygnowanym -pragnie odpoczywać i używać przyjemności. Wykazując pewien bezwład i bierność - niepewny jest co do swych celów życiowych i żyje bez określonego kierunku, ale mimo wszystko, ma dużo wytrzymałości i potrafi okazywać opór niezwykły. Posiada przyrodzoną skłonność do mieszania się w sprawy innych ludzi i często sieje pośród nich niezgodę. Lubi zmieniać miejsce pobytu. Z braćmi jego stosunki najczęściej nie układają się pomyślnie. Co mu grozi? Z powodu nieumiejętnego prowadzenia gospodarstwa - w domu własnym oczekują go przykrości. Może być również narażony na oszczerstwa. Zazwyczaj nie robi zbyt wielkiej kariery życiowej - po części z powodu małej praktyczności, a po części również z powodu niepomyślnego układania się warunków życiowych oraz nie sprzyjającego otoczenia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

wg mnie nie jest to dobry obraz bowiem by kogos trafniej opisać musimy znać oprócz dnia i miesiąca równiez rok urodzenia. znając te dane cos mozna konkretnie mówić. a znając rzeczy co wyżej + godz ur, miejsce ur, imie i nazwisko mozna niemal bezbędnie opisać osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ile razy czytam to w internecie to mam wrażenie że to jakaś bzdura, albo muszę mieć niezależnego ode mnie pecha w życiu przy takim horoskopie:P nie podoba mi się i się z tym nie zgadzam, jakoś mi to mało do mnie pasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Są doskonali pod względem zawodowym. Mają ogromne do tego predyspozycje. Ich logiczny umysł i perfekcja w działaniu pozwala na uzyskiwanie liczącego się dorobku. Przejawiają szczególne zdolności do nauk ścisłych. Ce****e ich dociekliwość, przenikliwość i stałość. Druga strona ich charakteru to chłód uczuciowy i skłonność do pesymizmu. Nie przywiązują wagi do wyglądu, zachowania, ani do korzyści materialnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...