Skocz do zawartości

Proszę o interpretację związku


Franke

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo by było mozna napisac o waszej numerologii, gdyz oboje macie ciekawa numerologie urodzeniową .Masz Agnieszko w dacie urodzenia wpisany trudny związek partnerski z mozliwościa rozwodu w przyszlości.karmiczna 15 daje ci taką swoisty pęd do zalożenia rodziny , ponadto jestes numerologiczną 7 z 9 w pierwszym punkcie zwrotnym , zatem związki jakie napotykasz w swoim zyciu moga byc dosc trudne.Natomiast Wojciech ma w swojej dacie ur po pierwsze to - że lubi wiedzieć , ponadto ma sklonnośc do nałogów , otwarte trzecie oko , więc ma zdolności ezoteryczne, ale może byc osoba troche despotyczną .Wspólnie macie 8 zatem jest to poniekąd informacja że nad związkiem trzeba troche popracować.Ponadto Wojciech ma wpisane dwa silne związki partnerskie , więc może miec w przyszłości więcej niz jedna stała partnerkę .

Przede wszystkim macie oboje silne wibracje , przy czym Ty Agnieszko możesz miec talenty artystyczne - może muzyczne.Jestes 7 a Wojtek 1 , zatem zwiąek dwoch silnych osobowości :)

7 są osobowościami tajemniczymi z nieco prokuratorskim podejściem do życia , a 1 lubia dyrygować i dowodzić, a pan Wojciech jest z ostatniej dekady Raka z wplywami Lwa , zatem może byc nieco bunczuczny:)

Jednak i 7 i 1 lubią aktywnosc , zatem jest mozliwe że moga razem świetnie spędzać czas.

 

Mam nadzieje że nie pomylilam obliczen ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DAGAZ76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja cyfra osobista to: 7

Cyfra osobista Twojego partnera to: 1

 

Siódemka z Jedynką

 

Siódemka delikatnie wyciszy rozpędzona Jedynkę i podsunie jej trochę filozoficznej wiedzy, a Jedynka obdarzy Siódemkę zapałem, optymizmem i fantazją. Mimo, że należą do różnych światów, mogą się doskonale porozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za obie odpowiedzi :)

Przyznam DAGAZ76, że zaskoczyłaś mnie trafnością swojej wypowiedzi. Zgadza się niemal wszytko, począłwszy od tego, że moje związki są trudne przez moje zdolności (w moim przypadku plastyczne ;)) oraz aktywność, kończąc na tym, że w tym związku trzeba włożyć trochę wysiłku. Co do Wojtka również prawie wszytko się zgadza nawet dwa związki, o których wspomniałaś... :) Mam tylko nadzieję, że pomimo trudności uda nam się odbudować nasze relacje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za obie odpowiedzi :)

Przyznam DAGAZ76, że zaskoczyłaś mnie trafnością swojej wypowiedzi. Zgadza się niemal wszytko, począłwszy od tego, że moje związki są trudne przez moje zdolności (w moim przypadku plastyczne ;)) oraz aktywność, kończąc na tym, że w tym związku trzeba włożyć trochę wysiłku. Co do Wojtka również prawie wszytko się zgadza nawet dwa związki, o których wspomniałaś... :) Mam tylko nadzieję, że pomimo trudności uda nam się odbudować nasze relacje.

 

Pozdrawiam

 

Czego szczerze życzę i trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...