Skocz do zawartości

Cwiczonko..


czarna131415

Rekomendowane odpowiedzi

Co sie dzieje,z moja mama?

Ostatnio jestem daleko od niej,wyjechalam,a ona zostala w Polsce,od 3 dni,nie odbiera zadnego telefonu.

Jestem ciekawa co wam ciekawego powie tarot.Sama równiez rozloze karty,bo szczerze to zaczynam sie juz troche martwic.Kto sie pisze?Komu podpowiada intuicja?:nie_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wyszło?

 

Mi jakieś miłosne karty: umiarkowanie 9 Kielichów Król Kielichów

 

Chociaż 9 Kielichów to z piciem mi się kojarzy... jakby interpretować w drugą stronę to popłakuje sobie.. z jakiegoś powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,ale wiem,ze ma problem,jest dosyc przybita.

Zastanawiam sie czy moze po prostu np. gdzies nie wyszla.

 

Czyli ty lovely stawiasz na to,ze cos sie stalo,a ty olkacool na to,ze po prostu moze nie chce jej sie odebrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się wydarzyło?

10 pentakli-król pentakli

Dlaczego nie odbiera?

król pucharów-księżyc

 

Czy Twoja mama jest sama, tzn ma obecnie obok siebie partnera?

 

Bo moje skojarzenia są zupełnie odwrotne od tego co padło wcześniej. Wydaje mi się, że nastąpiło jakieś ożywienie towarzyskie, może nawet wyjazd? Dwa razy pojawił się król, więc z jakimś panem mi się kojarzyło...a księżyc tutaj bardzo pozytywnie, jako takie bujanie w obłokach (dlatego pewnie nie oddzwaniała do Ciebie). Może jakiś skrywany przed Tobą romans a przynajmniej dobrze rokująca znajomość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

mnie wyszlo:

Glupiec/As mieczy- Walet kijow-/VI pucharow- III puchary wynik Cesarzowa

 

sklanialabym sie do wersji, ze jakis dawny, sercowy znajomy sie pojawil a moze mame gdzies zaprosil na weekend?

u mnie Glupiec idzie w prawo (marsyl), jakby wychodzil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana jak mam sie nie zamartwiac,skoro jej moglo sie przydarzyc wiele rzeczy.Sama musze rozlozyc karty.

 

Co ona teraz robi?

Rycerz pucharów-Rydwan (odw)-4 mieczy(odw).

 

Czemu nie odbiera telefonów?

Glupiec odwrócony-2 kielichów-10 bulaw(odw)

 

O ja pierdziele..No tego to sie nie spodziewalam,ale mam gotowa odpowiedz.

Fakt faktem,ona jest z innym mezczyzna,mlodszym od siebie.

Zacznijmy od AW.Rydwan odw,chyba symbolizuje je droge,ze jest ona wyboista i niepewna,a grunt,po którym stapa,w kazdej chwili moze sie zalamac.Gdy patrze na karty przychodzi mi na mysl jeszcze jedna rzecz..ZE ona u niego mieszka?Spotkala sie z nim,topiac swoje smutki(4 mieczy odw).

 

Ten glupiec pojawia sie po raz drugi,silna karta i trzeba na nia zwrócic uwage.Mama nie przemyslala tego co zrobila.Zachowuje sie jak dziecko we mgle,bo to wszystko ja przytladza,nie mysli logicznie i poza tym chyba dobrze sie bawi,flirtuje,uprawia seks.Ten glupiec,byc moze ona chce zaczac nowy etap w swoim zyciu?

 

Nie no,ale juz patrzac na caly rozklad to jedyne co mi przychodzi do glowy..Co wy o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ten głupiec odwrócony symbolizuje po prostu tego mężczyznę, pojawia się on pod tą kartą w kontekście wieku (młodszy)?

 

Może to jednak wyjazd jakiś? To by tłumaczyło też dużo zabawy jaka się pokazuje. A tak w ogóle to dzwoniłaś na domowy czy komórkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuce swoje trzy grosze ;-)

6 buław-paz kielichów-8 denarów

mi się wydaje że ktoś niespodziewanie odwiedził twoją mame i zaprosił ja gdzieś-jakis znajomy-nie umiem sprecyzować,ale wydaje mi sie ze do jakiegoś miejsca gdzie cos sie tworzy-kurcze brakuje mi slowa...moze poprostu zalapała dodatkowa prace?

Juz kombinuję za dużo ;-)

Edytowane przez dezire3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nierozkładowo, ale wydaje mi się, że w przypadku wyprowadzki by jednak odebrała. Za to na wyjazdach wiadomo jak to bywa, tu się pójdzie, tam się pójdzie, potem wieczorem jakaś zabawa, wypad do pubu - może najzwyczajniej komórka sobie gdzieś tam leży a Twoja mam miło spędza czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha,rodzina wparowala do niej do domu,oczywiscie w przenosni.

Mama zarzeka sie,ze od trzech dni lezy w domu i byla tyko u lekarza,bo sie zle czuje.

Natomiast ja mysle,ze po prostu klamala,a widze to po naszych kartach,byc moze nie chce sie przyznac,ale przeciez wszystkim nas wypadl albo paz kielichów,albo rycerz kielichów,albo 2 kielichów,labo inne kielichy i caly czas karty milosci,wiec cos mi tu nie pasuje i nie wiem czy powinnam ja podejsc,oczywiscie gdy odbierze ode mnie telefon i powiedziec,ze wiem o wszystkim??Jak myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama zarzeka sie,ze od trzech dni lezy w domu i byla tyko u lekarza,bo sie zle czuje

 

czyli trafilam:jupi:, po czesci hehe

Edytowane przez mergajte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz lovely nie wiadomo.Byc moze rzeczywiscie caly czas byla w domu i wyskoczyla tylko do lekarza,ale jestem przekonana,ze by wylaczyla telefony,aby jej nad uchem nie dzwonily,a sygnal caly czas byl. Poza tym nasze karty pokazaly kochanka,albo jakies towarzystwo,a ona czesto nie chce sie przyznac.Tylko twoje karty lovely potwierdzaly by ta sytuacje..Ehh..juz sama nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...