Skocz do zawartości

Czytanie z twarzy - fizjonomika


fizjonomika4begin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym Wam przedstawić para naukę jaką jest fizjonomika. Fizjonomika jest paranauką która zajmuje się dostrzeganiem analogii pomiędzy wyglądem człowieka a jego charakterem. Nauka ta ewoluowała przez lata z czego powstało współczesne czytanie z twarzy. Z własnego doświadczenia wiem ,że ,,diagnozy "sprawdzają się w 99% - sam zajmuje się tym zawodowo od dłuższego już czasu .:ok2_na:

Czytanie z twarzy szczególnie przydatne jest dla osób ubiegających się o pracę oraz pracodawców mogących nawet bez rozmowy określić czy jest się zainteresowany współpracą. Jeżeli chcieli byście spróbować zapraszam na moją stronę internetową zajmującą się fizjonomiką twarzy on-line za darmo !!! Niesamowite czytanie z twarzy

Proszę też o Wasze opinie dotyczące czytania z twarzy, może ktoś z Was miał z tym styczność ??Co o tym sądzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z twarzy czytać można jak z otwartej księgi trzeba się tylko na tym znać, kiedyś całkiem nieźle mi to wychodziło (byłam samoukiem ) a teraz... teraz chętnie dowiem się czegoś na ten temat od kogoś kto się na tym zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emm.. to nie jest paranauka... każdy z nas na codzien styka się z czytaniem choćby emocji na podstawie mimiki... jak również są jakieś określone kryteria które mogą odzwierciedlać charakter osoby... Nauka z tego co wiem nie jest do tego przekonana.. ale żeby od razu paranauka... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z twarzy można rzeczywiście czytać... Myślę, że ludzi o kamiennej twarzy, takiej bez emocji i bez wyrazu jest niewielu, w każdej jest bardzo dużo zapisane i to faktyycznie nie jest chyba paranauka, ale dokładnie dziedziny to się raczej określić nie da. Jednak działa, napewno działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to chyba całkiem dobrze zrozumiałaś, bo o to chyba chodzi. Tylko, że mimika i sama fizjonomia ma ze sobą, jak sądzę sporo wspólnego. Osoby, które lubią się smiać mają zmarszczki mimiczne wokół ust, osoby optymistyczne mają uniesione kąciki ust, a pesymiści opadające, osoby z dużą dozą namiętności mają pełne, duże usta, a przy tym lubią je wydymać... etc... I tak mi tu wychodzi, że emocje, charakter i cechy osobnicze wpisują się w fizjonomię, albo odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam czytać z twarzy można zarówno z odpowiednich części twarzy ale również z mimiki. Na twarzy pojawiają się nam przez lata linie i punkty jak np. linia libido , linie pelnego obrazu są one jakby dopełnieniem do całej fizjonomiki twarzy. Odpowiadam od razu na poprzednie pytanie ,,Czy jeszcze mozna wysylac zdjecia? czy limit sie wyczerpal? " - Otóż można spokojnie wysyłać zdjęcia, dla osób z forum zrobię za darmo aby przekonały się że ,,diagnoza" jest słuszna ;D .

Przepraszam od razu że nazwałem to paranauką ale w rzeczywistości czytanie z twarzy nie jest uznawane przez uczonych w kręg nauk, tak więc pozwoliłem sobie nazwać to paranauką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dość ciekawe, domyślałem się, że musi być coś takiego, ale nie wiedziałem jak to nazwać. Sądzę, że nawet najgłębiej skrywane emocje lub cechy charakteru można wyczytać z twarzy;] Wydaje mi się też, że czasami robimy to podświadomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawe, domyślałem się, że musi być coś takiego, ale nie wiedziałem jak to nazwać. Sądzę, że nawet najgłębiej skrywane emocje lub cechy charakteru można wyczytać z twarzy;] Wydaje mi się też, że czasami robimy to podświadomie.

 

Mysle, ze wlasciwie bez tego podswiadomego lub swiadomego czytania z twarzy w ogole bysmy mieli okropny problem by sie porozumiec z druga osoba, np. ktos zartuje na powazny temat i jedyna oznaka tego ze jest to zart sa jego oczy i drgajace kaciki ust :/ i proba bycia zbyt przekonujacym :D To by bylo okrpone gdyby swiat pozbyl sie twarzy :) Wtedy trzebaby bylo porozumiewac sie telepatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie słyszałam jeszcze o tym, ale zainteresowało mnie to trochę... poczytam o tym i poszukam informacji... bo to całkiem ciekawe może byc i dużo pomóc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...