Skocz do zawartości

Ćwiczenie z bezczelności


Namanira

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ latam ze ścierką (czego nienawidzę!) to sobie pomyślałam, że głupio by było abyście się obijały kiedy ja haruję :lol:

 

Żeby nie było to chociaż temat o miłości, bo ja taka jędza nie do końca jestem :)

 

1. W jakich okolicznościach poznałam ex?

2. W jakich okolicznościach uświadomiłam sobie, ze dostałam w pupę od amora?

3. Co w nim ceniłam?

4. Co mnie doprowadzało do szewskiej pasji?

 

Powodzenia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W jakich okolicznościach poznałam ex?

3 kielichów (o)

Na jakiejś imprezie, zabawie ect….

2. W jakich okolicznościach uświadomiłam sobie, ze dostałam w pupę od amora?

Księżyc

Gdy jego oszustwa, kłamstwa wyszły na jaw ….

3. Co w nim ceniłam?

Król Denarów

Dojrzałość, inteligencje, to, że osiągał swoje cele, że mogłaś na niego liczyć, poradzi się

4. Co mnie doprowadzało do szewskiej pasji?

Rycerz Denarów (O)

Jego pracoholizm;p, , chorobliwa pedanteria,

 

??????

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W jakich okolicznościach poznałam ex? 8 Buław Umiarkowanie

Pędziłaś gdzieś albo on i wpadliście na siebie, albo nie przepadaliście za sobą po pierwszym spotkaniu... Może jakiś konflikt mieliście ...

 

2. W jakich okolicznościach uświadomiłam sobie, ze dostałam w pupę od amora?

10 Buław Cesarzowa

Hm, było ci ciężko z jakiegoś powodu a on pomógł, okazało się że jesteś dla niego tą jedyną (Cesarzowa)?

3. Co w nim ceniłam? Kapłan 5 Kielichów To, że miał zasady, a jednocześnie był wrażliwy i potrafił pocieszać przytulić, rozumiał wiele...

 

4. Co mnie doprowadzało do szewskiej pasji? Wisielec Koło Fortuny

Chował się do swojej skorupy jak pojawiały się problemy... był nieprzewidywalny albo jakiś bałaganiarz z niego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. w jakich okolicznosciach spotkalas:

Smierc, Rycerz Bulaw, 2 mieczy

 

No to poplyne... zmienilas miejsce zamieszkania i poznalas go w tym nowym miejscu ?

Moze to wyjazd na studia i spotkalas go na uczelni, na studenckim spotkaniu/imprezce...

 

 

2.w jakich okolicznosciach zorientowalas sie, ze sie zakochalas:

 

Krolowa Bulaw, 9 bulaw, Umiarkowanie

 

Hm.. coz, mysle, ze pociag mogl byc tutaj szybciej niz samo zakochanie... Zabiegal o Ciebie. Umiarkowanie... moze zatesknilas za nim, gdy stracilas go z oczu...Albo zazdrosc Cie strzelila w pupe ;P Jesli zalozenie z wyprowadzka jest wlasciwe, to moze wrocilas do domu i wtedy Cie uderzyl jego brak.

 

3.Co cenilas w swoim bylym:

 

As mieczy, 6 mieczy, Dwojka Bulaw

 

Byl rozsadnym mezczyzna, inteligentnym, ambitnym. Laczyl studia z praca, moze studiowal dwa kierunki? Hmm wydaje mi sie, ze bardzo lubil Twoje cialo, podbudowal Twoja samoocene, udany seks? ;P

 

4.Co Cie w nim wkurzalo:

 

Cesarz, 10 Pucharow, 3 mieczy

 

Chcial dominowac, moze nie byl na tyle dojrzaly by stworzyc prawdziwy, powazny zwiazek. Chorobliwie zazdrosny? Egoista chyba, tylko on i jego potrzeby... Moze za malo z Toba rozmawial, za to byl pierwszy do klotni. Charakterami nie bardzo pasowaliscie do siebie...

 

 

 

 

Dobra, to ja juz chce wiedziec ze napisalam bzdury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź o 21-22 sesese :haha:

 

Powiem tylko tyle, że część z napisanych przez Was rzeczy się zgadza (niektóre zaskakująco), część niestety zupełnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nami, sama wiesz jak to jest :P

Karty najczesciej mowia dobrze ale my nawalamy przy tlumaczeniu :D

Moze jak bede miec karty fizycznie w reku to zaczne gadac bardziej do rzeczy :D

 

Ty chyba zglupialas z ta godzina, Namanira ma swira... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba zglupialas z ta godzina, Namanira ma swira... :D

 

Powiedziała ta co dała odpo po dobie praktycznie i to jeszcze po naciskach :lol:

 

Wiem, wiem...ale więcej się zgadza niż nie zgadza :) Najgorzej wypadło 1. pytanie i jedynie olkacool miała trochę racji. Pierwsze spotkanie było fatalne, szczególnie on mnie odebrał zupełnie inaczej niż miało to miejsce po tym jak się poznaliśmy lepiej (na + się zmieniło), ogólnie to pierwsze spotkanie wspominane było ze śmiechem i niedowierzaniem. Kłótni jednak nie było. Więcej nie powiem, bom małpa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kuzwa sobie poplynelam w pierwszym pytaniu lohohoo :D

Ale co tam, na bledach tez sie mozna nauczyc ;P

 

Malpa to malo powiedziane :PP

Po jakiej dobie ? :D chyba zle spojrzalas na godziny slonko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W jakich okolicznościach poznałam ex?

4 kielichów-10 denarów-na jakiejs imprezce plenerowej,z alkoholem

2. W jakich okolicznościach uświadomiłam sobie, ze dostałam w pupę od amora?

pustelnik-4 denarów-byłaś samotna i dusilas to w sobie...może byłaś po rozstaniu jakims troche zamknieta

3. Co w nim ceniłam?

sprawiedliwośc-8 mieczy-potrafił rozwiazywać z łatwoscia problemy

4. Co mnie doprowadzało do szewskiej pasji?

moc-śmierć-leniuchem chyba był...

 

Powodzenia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem juz, jestem..hihi chociaz watpie czy dzis sie nadam ale dzieki za poczekanie za mna:mruga:

 

1. W jakich okolicznościach poznałam ex? 8 bulaw/3 denarow

obstawiam ze przez kogos, lub u kogos np w pracy mi sie skojarzylo albo na dyskotece:lol:

 

2. W jakich okolicznościach uświadomiłam sobie, ze dostałam w pupę od amora?diabel

moze byl bardzo zazdrosny?kontrolowal Cie? nie dawal swodody?

 

3. Co w nim ceniłam?rycerz bulaw

moze dobrze sie z nim czulas? tzn nie nudzilas sie...byl otwarty towarzysko, lubial sie bawic

 

4. Co mnie doprowadzało do szewskiej pasji?4 kielichy

jego chora i przesadna zazdrosc, moze pesymizm,apatia?

moze popadal czesto w smutek/przygnebienie

bardziej obstawialabym zazdrosc

 

nie wiem czy cos sie zgadza, ostatnio mi nie wychodza interpetacje:smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. w jakich okolicznosciach spotkalas:

6 bulaw-9 mieczy odw-3 mieczy(odw)- 5 pucharów

Uwazam,ze ty akurat zakonczylas swój wczesniejszy zwiazek,bylas po jakis przezyciach i na samym poczatku,nie zrobiliscie na sobie dobrego wrazenia.

Na poczatku szczesliwa karta.Ty chyba powrócilas do starych miejsc,gdzie juz wczesniej bylas.

Byc moze byla to jakas impreza plenerowa,albo rodznna,albo z przyjaciólmi.

Kolejne karty.Chyba sie czegos wstydzilas,czegos co zrobilas.Jakis zamet informacyjny?

 

2.w jakich okolicznosciach zorientowalas sie, ze sie zakochalas:

 

2 kielichów(odw)-As monet-As mieczy(odw)

Kurde zbilo mnie to z tropu.Ale chyba wlasnie wtedy cos sie zakonczylo,nie sadze,ze chodzi tu o zwiazek,ale chyba bardziej o prace,byc moze mialas jakies problemy,a on ci pomógl,albo razem pracowaliscie.

Bylo to jesienia,na imprezie,cos zwiazne z praca.

 

3.Co cenilas w swoim bylym:

Król monet (odw)-5 bulaw

Chyba jego energie,przebojowosc.On mial jakas presje spoleczna i poswiecil sie pracy,nauce,wiecznie zajety,liczyl sie dla niego sukces..Byc moze byl twoim sponsorem?

Mysle,ze pojawil sie w najbardziej odpowiednim czasie,jak dzin,nie wadomo skad.Kochal rywalizajce,byl troche zadziorny,bronil ciebie i swoich racji.

 

4.Co Cie w nim wkurzalo:

Cesarz, 10 Pucharow, 3 mieczy

Papiez(odw)-Cesarzowa-Rydwan

Pierwsza mysla byla niewiernosc,ale poplyne w kierunku trudniejszej opcji.Mysle,ze w pewien sposób byl zniewolony przez pewna kobiete,sluchal jej rad,moze jego matka?Ona mieszala w waszym zwiazku,byla wazniejsza od ciebie.Moze narzucal ci swoja wole?Albo jeszcze jedna mozliwosc,dostal awans i chcial wyjechac?

 

 

Wyciagnelam sporo kart,a niepotrzebnie i sie pogubilam,wiem,ze tym razme poszlo mi strasznie.:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. w jakich okolicznosciach spotkalas:

6 bulaw-9 mieczy odw-3 mieczy(odw)- 5 pucharów

Uwazam,ze ty akurat zakonczylas swój wczesniejszy zwiazek,bylas po jakis przezyciach i na samym poczatku,nie zrobiliscie na sobie dobrego wrazenia.

Na poczatku szczesliwa karta.Ty chyba powrócilas do starych miejsc,gdzie juz wczesniej bylas.

Byc moze byla to jakas impreza plenerowa,albo rodznna,albo z przyjaciólmi.

Kolejne karty.Chyba sie czegos wstydzilas,czegos co zrobilas.Jakis zamet informacyjny?

 

2.w jakich okolicznosciach zorientowalas sie, ze sie zakochalas:

 

2 kielichów(odw)-As monet-As mieczy(odw)

Kurde zbilo mnie to z tropu.Ale chyba wlasnie wtedy cos sie zakonczylo,nie sadze,ze chodzi tu o zwiazek,ale chyba bardziej o prace,byc moze mialas jakies problemy,a on ci pomógl,albo razem pracowaliscie.

Bylo to jesienia,na imprezie,cos zwiazne z praca.

 

3.Co cenilas w swoim bylym:

Król monet (odw)-5 bulaw-Odw papiezyca

Chyba jego energie,przebojowosc.On mial jakas presje spoleczna i poswiecil sie pracy,nauce,wiecznie zajety,liczyl sie dla niego sukces..Byc moze byl twoim sponsorem?

Mysle,ze pojawil sie w najbardziej odpowiednim czasie,jak dzin,nie wadomo skad.Kochal rywalizajce,byl troche zadziorny,bronil ciebie i swoich racji.A ta papiezyca nie wiem sama.Jakas niesmialosc,uleglosc.

 

4.Co Cie w nim wkurzalo:

Cesarz, 10 Pucharow, 3 mieczy

Papiez(odw)-Cesarzowa-Rydwan

Pierwsza mysla byla niewiernosc,ale poplyne w kierunku trudniejszej opcji.Mysle,ze w pewien sposób byl zniewolony przez pewna kobiete,sluchal jej rad,moze jego matka?Ona mieszala w waszym zwiazku,byla wazniejsza od ciebie.Moze narzucal ci swoja wole?Albo jeszcze jedna mozliwosc,dostal awans i chcial wyjechac?

 

 

Wyciagnelam sporo kart,a niepotrzebnie i sie pogubilam,bo m sie pomieszaly i juz sama nie wiem,która karta do którego pytania wiem,ze tym razem poszlo mi strasznie.:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha znacie to powiedzenie:Trzymaj sie pedzla,bo drabina leci??Ja tak wlasnie postapilam i skoro wyszedl mi jako król denarów,a niedaleko byl as monet no to co sobie mialam pomyslec??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że nie będę cytować co się zgadzało, bo się pogubię :) A każdy i tak może to zweryfikować :haha:

 

 

W jakich okolicznościach poznałam ex?

 

Poznaliśmy się przez internet, ale nie żaden portal randkowy etc. W sumie matrymonialnie miało nie być, w ogóle realnie miało nie być :lol: W końcu udało mu się mnie wyciągnąć na kawę, u mnie w mieście, więc "na swoim". Zrobiłam z siebie ogólnie idiotkę, bywa...opisywać nie będę :) Ale byliśmy tylko ja i on, zero alkoholu też (ale o tym będzie dalej też).

 

W jakich okolicznościach uświadomiłam sobie, ze dostałam w pupę od amora?

 

Agor-ia ma rację, jak "zniknął mi z oczu". Znajomość była dość luźna, dużo nas dzieliło, on się wycofał jak się zorientował, że za bardzo mu zależy, ja sobie to uświadomiłam dzięki jego wycofaniu. I trzeba było kurde wtedy na tym skończyć :lol:

 

Co w nim ceniłam?

 

Można wybierać:

- inteligentny, bardzo dobrze wykształcony przy tym nie ten z typów zadzierających nosa z tego powodu

- faktycznie był dla mnie dużym wsparciem, służył radą pośrednią (nakierowywał mnie na dojście do rozwiązania problemu)

- no cóż...seks był bomba :lol: Leczenie kompleksów też, ogromne ale to nie typek "jesteś śliczna, cała zagraniczna", można było wierzyć vel dobrze manipulował hehe

- pokonał wiele trudności, do wszystkiego doszedł ciężką pracą, imponują mi tacy mężczyźni

- ah, stare dobre maniery (lovely hie hie)

- miał bardzo podobne poczucie humoru do mojego

- nie słoneczkował, kluseczkował etc etc Nienawidzę tego.

-nie pił alkoholu w ogóle.

 

Co mnie doprowadzało do szewskiej pasji?

 

- pracoholizm

- zamykanie się w skorupie, jego problem to jego problem a dzielić się nie będzie bo to nic nie da poza tym, że się będę martwić (tak, a dzięki temu normalnie byłam cała w skowronkach :lol: ), o problemach dowiadywałam się dopiero po ich rozwiązaniu.

- jak byłam zdenerwowana i prosiłam o komplement na poprawę nastroju słyszałam "jesteś brzydka, ale mogło być gorzej" :haha:

- mamusia...

 

EDIT:

 

Haha znacie to powiedzenie:Trzymaj sie pedzla,bo drabina leci??Ja tak wlasnie postapilam i skoro wyszedl mi jako król denarów,a niedaleko byl as monet no to co sobie mialam pomyslec??

 

Był bardzo dobrze sytuowany i finansowo i pozycją. Ale mnie nie sponsorował :lol: Podobało mi się w tym to, że wychodził "od zera", na wszystko zapracował uczciwie.

Edytowane przez Namanira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak szczerze to nikt nie zgadl z pierwszym..Zadna karta nie kojarzy mi sie z internetem,ale mam pytanko,dlaczego wyszlo mi tyle przykrych kart,jako okolicznosci spotkania??Chyba bylo ci przykro,co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Czarna, skoro Nami sie wyglupila i zle sie odebrali to pewnie bylo jej przykro ;)

Olkacool miala najlepsza karte - 8 bulaw to kontakty internetowe, smsy, komunikatory ;)

 

EDIT- sorrki Lovely, teraz widze ze i Tobie padlo 8 bulaw, tak wiec karty nie byly lipne ;P

Edytowane przez Agor-ia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sądziłam że się nie odezwie po pierwszym spotkaniu a bardzo mi się spodobał, choć szczerze się tego nie spodziewałam :) Ja go też źle odebrałam na początku ale się "skorygowałam" jeszcze w trakcie spotkania.

 

No i oczywiście :brawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze robie dwa rozklady,ale podaje tylko jeden.Karty ogólnie wskazywaly na przeplyw informacji,w drugim rozkladzie na sam koniec pojawila mi sie 8 bulaw,ale nie zgadlam,ze byl to internet..Dobra kto sie bawi dalej w interpretacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...