Skocz do zawartości

interpretacja


szylkretka

Rekomendowane odpowiedzi

To Ty w tym związku jako numerologiczna 1 z Drogi Zycia jesteś osoba dominującą.

Prawdę powiedziawszy gdy tylko spojrzałam na Wasze daty urodzin i obliczyłam Twoja DŻ byłam właściwie pewna jaka DŻ będzie miał Twój partner.

No i nie pomyliłam się numerologiczna 2.

Ten typ mężczyzn po prostu uwielbia silne kobiety które wiedza czego chcą :).

Ten zwiazek moze byc całkiem fajny ale Ty za bardzo lubisz rządzić , dominowac i obawiam sie ,ze Twoj partner za jakis czas zacznie czuc sie za bardzo stłumiony.

Jego pragnienia i zyczenia moga byc przez Ciebie mimowolnie odsuwane w cień.

A jest on osoba bardzo czuła i ciepła, patrząc na jego datę urodzenia ma on jeszcze wiele innych zalet :))

Starając się jednak pogłębić zgodność w takim związku należałoby zrobić pełna i szczegółowa analizę .Inne bowiem liczby występujące w portrecie mogą zmienić strukturę osobowości tzn. ,, stonować,, Ciebie i wzmocnić jego jako ,,dwójeczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek „jedynki" z „dwójką" ma szansę w pełni usatysfakcjonować was oboje. „Jedynka" ma ambicje i nowatorskie pomysły, „dwójka" pomoże je zrealizować. „Jedynka" ma inicjatywę, „dwójka" ma intuicję, która okaże się bezcenna. Jeśli „jedynka" jest kobietą, związek z mężczyzną spod „dwójki" może oznaczać pewne odwrócenie tradycyjnych ról — prawdopodobnie kobieta będzie głową rodziny lub przełożonym w pracy. Niech jednak uważa, aby nie przyjąć zbyt dosłownie swej przywódczej pozycji — księżycowe „dwójki" są wbrew pozorom bardzo wrażliwe na punkcie swojej wolności, na swój sposób ambitne i samowystarczalne. Nagle może się okazać, że „jedynka" króluje bez królestwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...