Skocz do zawartości

11 września


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 11 września :

 

Uczynny, wspaniałomyślny, w dużym stopniu interesuje się sprawami innych ludzi, interesami przyjaciół, a zwłaszcza ich przygodami miłosnymi, chętnie pośredniczy w zawieraniu lub w ich zrywaniu. Potrafi poświęcić się dla swego otoczenia i pracować gorliwie dla dobra innych, a w razie potrzeby otacza ich opieką i służy pomocą. Starannie strzeże swych tajemnic, a również troskliwie czuwa nad tajemnicami swych przyjaciół. Zdolny i zręczny jest we wszelkich swoich poczynaniach: doskonale układa plany i obmyśla swe projekty. Może zostać dobrym uczonym, zdolnym muzykiem. Porządny, metodyczny, interesuje się medycyną i może zostać dobrym doktorem lub magnetyzerem. Umysł jego jest bystry, przenikliwy, przedsiębiorczy, a w studiach naukowych może okazać dużą wytrwałość. Wady. Chociaż jego zachowanie się jest najczęściej proste i naturalne, bywa również dość szorstki. Charakter bowiem posiada nieco fanatyczny, usposobiony jest krytycznie i bywa cierpki, wykazując nieraz brak delikatności. Mimo to jednak odznacza się swą ścisłością i jest człowiekiem prawym za co zyskuje uznanie otoczenia. Można na nim polegać. Lubi sport i życie wiejskie - rolnictwo, ogrodnictwo, hodowlę zwierząt i roślin. Pragnie zachować swą niezależność życiową, ale trudno przychodzi mu ją zdobyć. Jest pracowity, jego wysiłki przyniosą rezultaty pomyślne, ale trzeba dodać, że lepszym jest podwładnym, aniżeli kierownikiem. Kobieta urodzona dnia tego ubiera się starannie i chętnie przoduje innym w modzie. Uczuciowa, chętnie poświęcająca się dla rodziny - okazuje jednakże dużo ambicji towarzyskich i jest zwolenniczką arystokracji. Ma ona jak najlepsze intencje i dąży do celów wysokich, ale łatwo ulega zniechęceniu. Najlepsze związki tworzy z osobami urodzonymi od 22 grudnia do 21 stycznia i od 20 kwietnia do 21 maja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

aż dziw bierze, jedynie co zupełnie mi nie pasuje to wywody na temat w jakiej roli mogłabym sę sprawdzić, może tak, ale wzupełności mnie to nie interesuje, wieś natura, tak hodowla niestety nie, uprawa roślin..wole podziwiać pękne ogrody niż je plewić...ale to tylko szczególy w opisie, swój cynizm hamuje na rzecz przyjaciół,

 

przedziwne uczucie czytać hasła charakteryzujące samego siebie, jakby ktoś się wkradł w moja dusze i zdradził sekrety które tak ukrywam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

duzo sie sprawdza,ale czy prawy?to roznie,ogrodnicto nie,zwierzeta tak,ale to chyba 3/4 ludzi;)ciepki,szorstki ,krytyczny tak:)niezaleznosc w sennsie materialnym sprawia trudnosci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

na mój temat sprawdza się prawie wszystko wieś hodowla....uciekłam z miasta i hoduję konie;) i nie wyobrażam sobie powrotu do miasta.Nie zgadza się to o przodowaniu w modzie...tak naprawdę ja najchętniej chodzę w jeansach i bluzie ....tak więc o modzie niewiele mogę powiedzieć tak jak o arystokracji...najlepiej się czuję wśród normalnych ludzi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Są pewni siebie. To umysłowość twórcza, chcą i potrafią usprawniać wiele mechanizmów działania. Bywają na ogół przedsiębiorczy i zapobiegliwi. Nie działają pochopnie, lecz według przyjętych metod. Są w tym wytrwali i potrafią osiągać znaczące sukcesy. Bardzo sobie cenią niezależność i nieskrępowaną możliwość realizacji przedsięwzięć. W związku z tym, występuje u nich niemal całkowity brak karności i podporządkowania się dyscyplinie, np. wojskowej. W kontaktach międzyludzkich bywają szorstcy i złośliwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...