Skocz do zawartości

Postanowienia


Namanira

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystam póki regulaminu nie ma oficjalnego, tzn bez daty i imienia - macie nick :lol:

 

Jakie postanowienia zanabyłam w ostatnich dniach?

 

Czego się obawiam w związku z nimi? Dodam, że nie chodzi mi to o niepowodzenie, bo to jasne jest :P

 

Jest tego sporo, więc będzie się jak wykazać :) Odp jutro o 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest to okreslona ilosc tych postanowien ? Bo kurde ja zauwazylam ze jak nie mam konkretnej liczby czegos to czasem ciezko jest wyodrebnic pewne rzeczy ;/ zwlaszcza, jak sie nie ma kart w reku, tak to bym wyciagnela jedna na ilosc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rzeczywiscie sporo :D chyba az sie smigne do wanny przed zabraniem sie do tego :lol:

 

Po wielu bolach i cierpieniach i wytezeniu mozgownicy... jak wszystko bedzie zle to sobie strzele w leb:P

 

1 postanowienie

 

5 bulaw

Cesarz

Wieza

 

Pragniesz stabilizacji, chcesz znalezc inne mieszkanie? Moze masz meczaca wspollokatorke z ktora sie ciagle o cos spierasz...

 

Obawy

 

Kaplanka

4 bulaw

Krolowa Mieczy

 

Obawiasz sie, ze zajmie Ci to duzo czasu, nie nadarzy sie odpowiednia okazja, albo Tobie w koncu zabranie zapalu... juz szukalas i Ci nie wychodzilo? Albo boisz sie o finanse. Moze tez ktos Ci odradza te zmiane- jesli tak, to stawialabym na mame.

EDIT: tak popatrzylam na te Krolowa Mieczy - moze umiescilas gdzies ogloszenie, studentka wynajmnie mieszkanie czy podobne :P I sadzisz, ze nikt na nie nie odpowie :P

 

2 postanowienie

 

Swiat

Sprawiedliwosc

Mag

 

Ja bym powiedziala, ze tutaj chodzi o prace,moze o te Twoja dzialalnosc ;) Chcesz pomyslnie zakonczyc wszystkie sprawy urzedowe i zabrac sie aktywnie za rozwoj swojego "malego interesu" :D

 

Obawy

 

2 mieczy

Pustelnik

10 mieczy

 

Boisz sie, ze poniesiesz wielkie straty i bedziesz musiala sie z nimi sama zmagac, wszystko Ci runie na glowe.

 

3 postanowienie

 

7 mieczy

Glupiec

3 denary

 

Tutaj chyba znowu praca, jakby taki kolejny etap... Jesli rzeczywiscie chodzi o te dzialalnosc, to chcesz sie jakos rozglosic, mozliwe ze w internecie i wprowadzic w zycie swoje pomysly. Wprawdzie jestes poczatkujaca, ale postawilas sobie za cel ciezko pracowac.

 

Obawy

 

Rycerz mieczy

Krol Mieczy

10 bulaw

 

Obawiasz sie tego, ze Twoje zycie bedzie stresujace, bedziesz miec problemy z nauka. Za duzo rzeczy na raz wezmiesz sobie na glowe, nie uda Ci sie wybic, nie rozwiniesz interesu i bedziesz musiala zrezygnowac.

 

4 postanowienie

 

Paz Denarow

9 bulaw

Rydwan

 

Postanowilas sie wziac do nauki :P

Chcesz byc konsekwentna, mozliwe ze troche sobie pofolgowalas,ciagle zajmujesz sie czyms innym, przyjemniejszym, byleby nie nauka :P... Teraz wiesz, ze musisz troche przystopowac i zajac sie wazniejszymi rzeczami.

 

Obawy

 

5 pucharow

Sad Ostateczny

As bulaw

 

Boisz sie "powtorki z rozrywki", mozliwe ze szykuje sie sesja a juz masz doswiadczenia jak to kiedys bywalo... Nauka w pospiechu i wyniki nie takie jakie bys chciala i plakanie nad rozlanym mlekiem - czemu sie nie uczylam gdy byl na to czas itd. Moze tez nie lubisz jakiegos egzaminatora...

 

5 postanowienie

 

6 denarow

6 pucharow

Swiat

 

Chcesz wyjsc do ludzi, do swiata, znalezc partnera...

 

Obawy

 

3 denary

Kolo Fortuny

4 denary

 

 

Boisz sie, ze pomimo staran los tak pokieruje, ze pozostaniesz zamknieta w sobie i sama...Moze tez w swietle tego co bylo wczesniej, myslisz, ze praca i obowiazki tak Cie zajma, ze po prostu nie znajdziesz na to czasu

 

Wielkie UFFFfff... :D

Edytowane przez Agor-ia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam, tak na koniec dnia :D myslalam, ze sie zmecze i padne, a ja jak na zlosc sie rozbudzilam. Juz w glowie uklada mi sie co jest co. Przydalby sie chlop, co by mi wybil karty ze lba, zmeczyl i polozyl spac :lol:

jak nie zasne do polnocy to kurna nie wstane do szkoly :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze postanowienie

moc-królowa buław

zadbać o siebie,stac sie bardziej atrakcyyjńą kobiecą

obawy

6 kielichów

boisz sie ze sie nie uda znowu i bedzie powtorka z rozrywki

drugie postanowienie

as denarów-królowa kielichów

chcesz dac sobie szanse na miłosć,otworzyc sie bardziej -kochac i byc kochana-bardziej uczuciowa sie stać,albo poprostu dac sobie szanse na rozwój intuicji

obawy

10 buław

boisz sie że bedziesz miala jakies blokady które ci przeszkodza w realizacji postanowienia ,ze sie nie przełamiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 cel.

2 mieczy-9 bulaw

Stawisz czolo jakijs zaistniales sytuacji.Musialas dokonac pewnego wyboru i wreszcie go podjelas.

Obawy-6 monet-Ze ktos ci w tym przeszkodzi.

 

2 cel.

Paz kielichów-8 mieczy

Ze w koncu wyjdziesz z ukrycia i ze znajdziesz sobie nowa milosc,albo,ze uderzysz do pewnego chlopaka,w którym sie bujasz od pewnego czasu.

Obawy-As mieczy odw.-Boisz sie,ze on zle zrozumie sytuacje i powstana niedomówienia,wstyd.

 

3 cel.

Królowa monet-Czyli chcesz zadbac o siebie i o swoje cialo,moze dieta,albo wegetarianizm?

Obawy-As monet-5 bulaw-Boisz sie,ze sytuacja sie powtórzy,a twoje starania znów spala na panewce,albo wiesz,ze bedziesz musiala w to troche zainwestowac.

 

4 cel.

Paz mieczy-odw-Chcialabys sie wlasnie zwiazac z kims kto jest w typie takiego goscia.

Obawy-Glupiec-Boisz sie troche jego dziecinnosci i tego,ze bedziesz musiala zaczynac od nowa.

 

5 cel.

3 bulaw-Chciclabys gdzies wyjechac,zwiedzic swiat,przeprowadzic sie.

Obawy-Cesarz-Boisz sie jak zareaguje na twoja decyzje,pewien wladczy mezczyzna.

;|:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Nami, czekamy jeszcze na kogos, czy szykujemy sie na odp ;>

Moze reszta jest przerazona takim rozbudowanym cwiczeniem - i macie racje laseczki :lol:

nie no, zartuje, ale ja tam sie poczulam wyprana troche po tym cwiczeniu, tak, ze pewnie zawalilam zadanie z Bajki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że znowu nie będę cytować ale gubię się :lol:

 

1. Dieta bezmięsna :lol: Tu liczę i na poprawę wyglądu, atrakcyjności (skóra), nie ukrywać, że mogłaby waga spaść hehe no i mam nadzieję, że w ogóle pozytywnie wpłynie na zdrowie.

 

Czego się obawiam?

Nie jestem dobrą kucharką, lubię dobre jedzenie a u mnie w domu chyba nawet cukierki są z szynki :lol: Czyli obawiam się, że odejdę od tego, bo nie będę umiała sama smacznie gotować i mamina kuchnia pokusi :)

 

2. Zapisać się na wizytę u dentysty, bo mam kuku na zębie.

 

Czego się obawiam?

Dentysty, mam fobię :lol: Ząb nie boli jednak ani nic, więc nie mam mobilizatora. Nie umiem się zebrać na telefon, a mogę i sprzed drzwi uciec...a boję się, że jak będę zwlekać to się coś brzydkiego zrobi i dopiero będzie jazda. (Fobia uzasadniona, znieczulenia na mnie nie działają hehe).

 

3. Nauczyć się szyć.

 

Czego się obawiam?

Że samodzielnie mi nie wyjdzie a kursów krawieckich nie ma od groma... a jak już są takie, że ze studiami by mi kolidowały :/

 

4. Własna działalność.

 

Czego się obawiam?

Prawdopodobnie będę musiała na początku skorzystać z pomocy od rodziców (kasa), boję się że nie wyjdzie i ich pieniądze się upłynnią. A wiem, że jak mi pożyczą to opóźnią zakup nowego auta...

 

5. Utrzymywać w końcu porządek.

 

Czego się obawiam?

Że to nierealne :lol:

 

Co do przeprowadzki, co prawda tego sobie nie postanowiłam na dniach. Ale faktycznie od jakiegoś czasu czekam na dezycję...być może za kilka miesięcy będę na swoim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha no to dowalilam :lol: lohohohohoho padam ze smiechu :lol:

wyszly mi takiej takie powazniejsze i dlugodystansowe rzeczy a tu sie okazuje... dentysta i szycie xD

 

Ja chodze do dentysty bez obaw a NIGDY nie korzystalam ze znieczulenia :PPP

 

Czarna, jeden cel trafilas ;)

no i o przeprowadzce tez masz, moze to poza konkursem troche, ale trafione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodze do dentysty bez obaw a NIGDY nie korzystalam ze znieczulenia :PPP

 

Ja miałam blisko 10 lat temu kanałowe, 2 podejścia, za każdym razem końskie dawki i nic...od tej wizyty dostaje gorączki jak widzę napis "dentysta" :lol:

 

czarna, nie przesadzaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no ja jeszcze nigdy nie mialam leczenia kanalowego, ale jak bede miec, to tez nie bede sie znieczulac, a co ! Ja tam lubie hardcore :lol:

 

Czarna, szycie - pojecia nie mam. Ale wizyte u lekarza mozna, a sprecyzowanie ze to dentysta akurat... pewnie i to by sie dalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretów nie oczekiwałam hie hie

 

Ale mogłyście zobaczyć zagrożenie zdrowia (ząB) lub życia (dentysta).

 

Co do szycia. Nauka i nieradzenie sobie samodzielnie, potrzeba nauczyciela :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wprowadzicie swoje zasady to nie będzie :lol:

 

Jejku, nie zrzędźcie...chciałam coś trudnego i innego, poza tym na początku wyraźnie nie pisałam o wszystkich. Agor-ia się uparła to do niej pff-kaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kurde ja myslalam, ze chcesz sie wziac do nauki - w sensie ze studia :P

I myslalam, ze moze jakis Twoj egzaminator jest nieciekawy... a tu chodzi o to, ze obawiasz sie ze nie znajdziesz osoby, ktora Cie nauczy ;>

 

Ale ze na co sie uparlam ? Ja sie tylko dopytalam ile tego jest :P nie kazalam nikomu przelatywac wszystkich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winny się tłumaczy :lol:

 

No to kurde ja myslalam, ze chcesz sie wziac do nauki - w sensie ze studia :P

I myslalam, ze moze jakis Twoj egzaminator jest nieciekawy... a tu chodzi o to, ze obawiasz sie ze nie znajdziesz osoby, ktora Cie nauczy ;>

 

Też o tym pomyślałam jak czytałam, ale serio gubię się jak mam dawac odp złożoną+cytaty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...