Jump to content
Marcin

15 września

Recommended Posts

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 15 września :

 

Usposobienie jego jest dość zmienne i fantastyczne. Interesuje się nowymi doświadczeniami, wszystkim co romantyczne, niezwykłe a nawet niebezpieczne. Bardzo wrażliwy - czuje przyciąganie do wszystkiego co nowe i sensacyjne. Impulsywny, entuzjastyczny, nie jest pozbawionym wyobraźni, ale nie potrafi ustrzec się od złudzeń. Żyje jakby w swoim własnym świecie i nieraz nie liczy się ze współczesnymi poglądami lub wymaganiami otoczenia. Myśli nieraz o przyszłości i to dość dalekiej - dzięki czemu współczesne pokolenie nie zawsze go jest w stanie zrozumieć i ocenić należycie. Zwolennik podróży zagranicznych, lubi sporty wodne, żeglugę, marynarkę i podróże morskie. Dzięki nim może nawet zyskać uznanie i zdobyć majątek. Posiada dużo zdrowego rozsądku i jasno widzi swą drogę w życiu dzięki czemu może zostać dobrym kierownikiem rozmaitych przedsiębiorstw, pracować dla dobra społeczeństwa i przejmować na siebie odpowiedzialność za pracę uciążliwą, związaną z szerokimi przedsięwzięciami i znacznymi dziełami. Ale trzeba dodać, że najczęściej za swą uciążliwą pracę otrzymuje tylko niewielką nagrodę. Zazwyczaj wierzy w medycynę i nieraz wydaje mu się, że cierpi na jakieś całkiem specjalne dolegliwości i choroby, których symptomy troskliwie obserwuje na samym sobie. W końcu jednak najczęściej okazuje się, że jego choroby polegały na urojeniu. Gdy raz sobie wybierze doktora - już go się trzyma stale, zmieniając tylko swe choroby - ale nie lekarza. Do czego powinien dążyć? Gdy przezwyciężył nareszcie swój materializm - do którego okazuje wielkie skłonności - a także przywiązanie do pieniędzy i użycia - wówczas może zdziałać dużo dobrego na świecie. Wówczas jego niezwykłe zdolności krytyczne i analityczne - które czynią go nieraz dość niemiłym dla innych - w połączeniu z uczuciem - mogą go wznieść na wyżyny rozwoju psychicznego. Gdy się rozwinie moralnie - chętnie śpieszy do niesienia pomocy innym, staje się natchnionym pracownikiem dla dobra ludzkości a przykładem swym pociąga innych za sobą.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
julietmp

Po opisie widzę że osoba urodzona tego dnia powinna zostać lekarzem

Share this post


Link to post
Share on other sites
jacek_87

Ja się urodziłem 15 września i muszę powiedziec ze prawie wszystko się zgadza może oprócz tych podróży morskich. Coś w tym jest :_okok:

Share this post


Link to post
Share on other sites
laverita
lubi sporty wodne, żeglugę, marynarkę i podróże morskie.

 

Morze,moje morze i wszystko jasne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

Ce****e ich duży entuzjazm życiowy i wyobraźnia. Mają bardzo bogate życie wewnętrzne. Są niezwykle obowiązkowi i odważni. Z natury bywają dobrotliwi i chcieliby innym odpłacać samą tylko dobrocią. Są uczuciowi i wrażliwi, często żyją marzeniem. No cóż, życie jest znacznie brutalniejsze i nie można ulegać zbytnio złudzeniom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
megabat
jego zdolności krytyczne i analityczne - które czynią go nieraz dość niemiłym dla innych

cos w tym jest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...