Jump to content
pipi77

Jak wybrać datę na ślub

Recommended Posts

pipi77

witam

czy ktoś może wyjaśnić mi co trzeba brać pod uwagę gdy wybiera się datę na ślub

jak można sprawdzić ktora data będzie dobra

jaką wibracje musi mieć taka data

jak to sprawdzić

Proszę o wyjaśnienie tego ponieważ nigdzie tego nie można się dowiedzieć

pozdrawiam

Tulip

Zapewne trzeba brać pod uwagę czy kocha się tą drugą osobę i czy oboje dążycie do tego samego. Opcjonalnie można wybierać czy zima czy lato wiozna czy jesień.. kto jaką pogodę i temperaturę preferuje..

Czy data będzie dobra można sprawdzić odwiedzając właściwy urząd lub parafię czy tez kościół gdzie chce się składać przysięgę małżeńską...

Wibrację, jeśli już"MUSI" mieć, to niech ma przyjemną, delikatną ale zdecydowaną, może nieco łaskotać i lekko mrowić. To też dobrze wpływa..

Sprawdzić to wszystko można biorąc ślub i żyjąc najszczęśliwiej jak się da.. każdego dnia, począwszy od wczoraj i nie czekawszy na dzień ślubu.

Możesz się tego wszystkiego dowiedzieć słuchając swego wnętrza, jeśli tylko chcesz je usłyszeć..

Pozdrawiam :)

Agnes Mckay

Z tego ,co wiem to ani 7 ani 9 zbyt dobroczynne nie sa ;) Napisalam to z doświadczenia....co do reszty to podpisuję się pod wypowiedzią Tulipa :)

Tulip

Jak Wy wszyscy lubicie sobie plątać i motać dodatkowo te "realne" życiowe rozterki ;)

Wskaż palcem na kalendarzu tydzień i będziesz miała odpowiedź która sobta będzie "weselna" :)

ankara74

Ja kiedyś znalazłam w literaturze fachowej;

Najlepiej brać ślub w dniach, których data sumuje się do 1, 3 i 6 np. 5.06.2015 (5+6+2+1+5=19, 1+9=10, 1+0=1), unikać należy natomiast 5 i 9.