Skocz do zawartości

Witam:) Proszę o interpretację:)


adwarp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o interpretacje mojego związku, jakie ma szanse i czy będziemy szczęśliwi.

Nie jest łatwo bo Zbyszek jest w trakcie rozwodu.

ja Barbara 16.12.1981

on Zbigniew 19.04.1983

 

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz :)))

Pozdrawiam serdecznie

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o interpretacje mojego związku, jakie ma szanse i czy będziemy szczęśliwi.

Nie jest łatwo bo Zbyszek jest w trakcie rozwodu.

ja Barbara 16.12.1981

on Zbigniew 19.04.1983

 

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz :)))

Pozdrawiam serdecznie

Basia

 

16.12.1981 to 11/2

19.04.1983 to 8

Związek 2 z 8

Jest to znakomity układ dla spraw materialnych, współpracy i realizacji wyznaczonych celów. Wszystkie niezbędne dla sukcesu cechy są obecne w waszym związku — takt, dyplomacja, intuicja, współdziałanie, pracowitość, skuteczność, dalekosiężne plany, ale i głęboka rozwaga oraz widzenie rzeczy w kontekście przyczyny i skutku. „Dwójka" ma w tym związku szansę wzmocnić swoją pozycję, nauczyć się korzystać ze swojej wyjątkowej intuicji, nabrać pewności siebie i stać się bardziej konkretna; „ósemka", o ile nie zapragnie czerpać wszystkich zysków dla siebie, znajdzie znakomitego wspólnika w interesach, oddanego współpracownika, zgodnego i kochającego partnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona numerologiczna ,, dwójeczka,,do tego urodzona w dniu o wibracji siedem ,jest wyciszona wewnętrznie,poszukuje doświadczeń duchowych przez intuicje.

On 8 z DZ urodzony w dniu o wibracji jeden jest osoba bardzo pewna siebie.,silną, odczuwający potrzebę sprawowania władzy,wprowadzania zmian,przeobrażania rożnych rzeczy.W tym związku zdecydowanie jest osoba przewodzącą. Może wprowadzać sytuacje stresujące. Na pewno bardziej nastawiony na siebie ;typ egocentryka.Ona natomiast nie lubiącą się specjalnie wychylać,woli współpracować, iść na ustępstwa.

Jednak po pewnym czasie moze ona poczuc sie przez niego przytłoczona,a jego ,,materialistyczne nastawienie zacznie odbiegać od mniej materialistycznego nastawienia i dążeń ,, dwójeczki,,Duża nadzieja w jej intuicji,ze będzie umiała w odpowiednim czasie przyhamować jego zapędy.Wiele tez zależy od zestawienia wibracyjnego imion i nazwisk u niej jak i u niego.

Edytowane przez czarodziejka9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...