Jump to content

25 września


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 25 września :

 

Dąży do wysokiego rozwoju umysłowego i uszlachetnienia swych uczuć. Jego zdolności umysłowe zarówno, jak intuicyjne są zrównoważone. Ideałem, do którego dążyć winien jego rozwój wewnętrzny będzie doskonała harmonia i równowaga uczuć i myśli. Usposobienie jego jest szlachetne, przyjazne, uprzejme, ale również ambitne. Ludzki, chętny do pomocy, interesuje się wyższymi celami życia i z tego powodu niezbyt jest towarzyski. Doskonały z niego obserwator, obdarzony niezwykłą intuicją, którą potrafi bardzo umiejętnie zastosowywać w życiu. Jego wybitne zdolności umysłowe pozwalają mu na studiowanie najbardziej trudnych nauk i odkrywanie praw rządzących przyrodą. Wierny i prawy, posiada dużo wrodzonego poczucia religijnego; może zostać dobrym kapłanem. Gdy rozwinie się moralnie - staje się natchnionym, pełnym wzniosłych uczuć i myśli. Najczęściej jednakże chowa je dla siebie i nie ma ochoty dzielić się swym życiem psychicznym z innymi lub też wystawiać je na publiczną krytykę. Smak jego jest bardzo subtelny. Nierzadko jest dowcipny. Dzięki swym czynom pożytecznym dla ogółu może osiągnąć pewną popularność. Wady. Chociaż jest uprzejmy i przyjazny - usposobienie jego nieraz staje się melancholijne, skłonne do przesady - zwłaszcza we wszystkim, co dotyczy religii. Myśli jego często zostają opanowane przez uczucia. Nieraz też wykazuje w życiu zbyt mało siły i aktywności - brak mu impulsu. Czując zaś swą słabość - staje się zbytnio pasywnym. W sprawach pieniężnych dość jest beztroski - interesy bowiem handlowe i finansowe nie wywierają nań wpływu przyciągającego. W ogóle nie można o nim powiedzieć, aby był zbytnio systematycznym lub porządnym - wiele rzeczy bowiem odkłada lub zapomina.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
  • 4 months later...
  • 7 months later...

Są bardzo ciekawymi osobami. Odznaczają się stałym rozwojem intelektualnym i duchowym. Doskonalą się przez całe życie. Ce****e ich spokój i wewnętrzna harmonia. Są to na ogół ludzie prawi i szlachetni. Mają rozwiniętą intuicję, którą kierują się w doborze przyjaciół. W miłości są wierni. Często popadają w melancholię.

Link to post
Share on other sites
  • 6 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.