Skocz do zawartości

obecna praca


mergajte

Rekomendowane odpowiedzi

1. jaka prace obecnie wykonuje?co robie?głupiec-król mieczy-chyba to jakas nowa praca związana z nauką i podrózami,-praca intelektualna-moze tłumaczem jesteś

2. jak sie tam czuje?9 denarów-król buław-dobrze swobodnie,myslę że czujesz sie na swoim miejscu,możesz pokazac co potrafisz

3. jak dostalam ta prace?rycerz mieczy-ksieżyc-chyba jakaś kobieta ci pomogła,ale sama tez sie musiałaś natrudzić-wykazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce (wygląd) 9 Monet Paź Monet Monety, to pewnie coś z ziemią. Na jednaj karcie mam trawę i kwiaty, na drugiej trawę trochę kamieni i drzewa, sad jakiś… Może podróże jakieś, albo dojeżdżasz na miejsce?

 

1. jaka prace obecnie wykonuje? Rycerz Monet 8 Monet Nadzorujesz coś, może tłumaczysz, to jakaś sumienna praca, wymagająca dokładności, skrupulatności, chyba się zaangażowałaś w pracę.

 

co robie? Rycerz Buław Paź Kielichów Coś aktywnego, nie siedzisz za biurkiem raczej, przemieszczasz się, jesteś w ruchu.. praca wzbudza w Tobie emocje

 

2. jak sie tam czuje? As Monet Gwiazda Dobrze się czujesz, dostałaś szansę i teraz możesz się zrealizować, wykazać się, zabłyszczeć

3. jak dostałam ta prace? 6 Mieczy As Mieczy Zwolniło się tam miejsce, może ktoś cię polecił… trochę musiałaś zawalczyć chyba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka prace wykonuje lovely?

Smierc

2 Bulaw

Glupiec

 

Jest zupelnie inna od poprzedniej, nowe mozliwosci i perspektywy. Mozliwe ze wiaze sie z podrozami, szkoleniami gdzies na wyjezdzie.

 

Co konkretnie robi lovely ?

3 Denary

As Mieczy

Pustelnik

 

 

Praca umyslowa i pieniadze,ten Pustelnik mi sie skojarzyl z tajemnica zawodowa, masz do czynienia z danymi osobowymi..?

Moze w tej pracy mozesz sie jakos wykazac, wykorzystac swoje umiejetnosci.

 

 

Jak wyglada miejsce pracy lovely?

2 Mieczy

9 Bulaw

Sprawiedliwosc

 

 

Jesli jest jakas roslinnosc to raczej przed albo wokol miejsca, w ktorym pracujesz. Sprawiedliwosc -jakis urzad, zaklad panstwowy, siedziba firmy ...

 

Jak lovely czuje sie w pracy?

4 Mieczy

8 Denarow

Paz Denarow

 

 

Czujesz sie dobrze, chociaz moze jest jakas osoba, ktorej bardzo nie lubisz. Mysle, ze zarobki sa dosc dobre, czujesz sie doceniona.

 

Jak lovely dostala te prace?

Giermek Bulaw

Wisielec

Kaplan

 

 

Chyba Twoje dotychczasowe zajecia roznily sie od tego co teraz wykonujesz. Moze zanim dostalas te prace to mialas okres takiego "zawieszenia", bylas jakis czas bezrobotna. Ale jakas osoba Ci te prace i wyszukala i polecila Cie u kogos z sukcesem, chociaz musialas jakos pokazac ze temu podolasz.

 

Dodane pytanie:

 

Co lovely najbardziej przeszkadza w jej pracy

Krolowa Kielichow

Rydwan

Trzy Kielichy

 

Na pierwszy rzut oka bym powiedziala, ze Twoj szef - a moze bardziej to szefowa ;> - albo po prostu ktos na wyzszym stanowisku niz Ty. Ale chyba zaraz jeszcze raz sobie spojrze na te karty :P

Trzy Kielichy - w wielu taliach to trzy tanczace kobitki... Moze jakies plotkary ? w sumie to nie znam srodowiska, gdzie by sie takie baby nie znalazly... :P

Edytowane przez Agor-ia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki teraz lepiej:)

czekam na Nami jeszcze i dam odp:mruga:

przedluze cw do ok 22 , mam nadzieje ze sie nie gniewacie....hehe

dodam jeszcxze jedno pytanie\

co mi tam najbardziej przeszkadza?/

Edytowane przez mergajte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ci najbardziej przeszkadza w tej pracy?

6 kielichów-świat

wydaje mi sie że może ludzie sa juz zżyci tworza jakieś grupki znajomych ,cieżko sie do nich przebić,albo poprostu plotkują miedzy sobą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lovely, fajny avatar :)

 

Co wy ze mną macie, a to upomina się o odp, a to przeciąga ćwiczenie, a to daje za trudne wg niektórych, a to przeciw głosuje :lol:

 

Już kładę hehe Spokojnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka prace obecnie wykonuje?co robie?

paź pucharów, as mieczy, diabeł

 

Ten diabeł...może teraz sex-telefon? :lol: A poważniej to praca umysłowa, tym razem na pewno nie rolnictwo. Ten paź...stawiam na jakaś akwizycje, call center. Diabeł to potwierdza a może po prostu robisz na czarno albo na umowę-zlecenie?

Na branżę dociągnęłam cesarza...jejku, nie wiem. U mnie on stoi na balkonie i coś wskazuje, więc chyba faktycznie sprzedaż czegoś :)

 

jak sie tam czuje?

8 pentakli, 8 buław, 10 buław

Towarzysko chyba dobrze, kasa też nie jest najgorsza. Ale dużo pracy, jakiś pośpiech tam chyba panuje...nie wiem, no czegoś tam za dużo :lol: Może taki ruch, że ciągle coś się zmienia, jakieś wytyczne. Chyba nie do końca Ci to odpowiada.

 

jak dostalam ta prace?

rycerz mieczy, 8 buław, 2 pucharów

Chyba było w tym trochę przypadku, na pewno musiałaś przejść normalną rekrutację, pokonać innych kandydatów. Ogólnie działo się to szybko, może przyczaiłaś ogłoszenie w ostatniej chwili albo dosłownie na nie wpadłaś? Może ktoś ci to załatwił...a może spodobałaś się osobie rekrutującej?

 

co mi tam najbardziej przeszkadza?

7 pucharów, 10 pucharów, cesarz

Na pewno szef :lol: chyba wymaga nie wiadomo czego, może jakiś głupek nastawiony na "wyrobić normę, wyrobić normę..." :) Nie wiem, w kontekście pierwszego pytania chyba jakieś formalności, niespełnione obietnice (umowa, pensja...).

 

Ale kaszana, wybaczcie, działałam pod presją :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jaka prace obecnie wykonuje?co robie?

Sad-5monet-8 pucharów

Sad symbolizuje rachunki,jakos tak mi sie skojarzylo..Byc moze ksiegowa,ale cos z urzedem.5 monet..Haha to tak jakbys w ogóle jej nie miala,jakas firma rodzinna,albo dzialalnosc

w sektorze uslug,pralnia,wypozyczalnia filmów,naprawa czegos.Hmm..A moze sluzysz ludzia,pomagasz,albo po prostu sad,sprawy papierkowe.

8 pucharów to prawie to samo co eremita,a którejs z nas juz ta karta wyszla..Byc moze chodzi o jakies duze uczucia,doradztwo finansowe..Haha przepraszam,ze tyle tego:)

 

2. jak sie tam czuje?

Paz mieczy-10 mieczy

Wydaje mi sie,ze praca nie za bardzo ci odpowiada,wzielas na swoje barki duzy obowiazek.Umyslowe dzialanie,intelekt,musisz wykorzystac zdobyte umiejetnosci.Byc moze czujesz sie tam nowa,obca jest ci jakos ciasno,bo reszta ludzi stworzyli juz swój krag,swoja grupe,ciezko ci sie do nich wbic?

 

3. jak dostalam ta prace?

10 bulaw-7pucharów

Na pocztku bylo ci bardzo ciezko,ale po prostu zaczelas szukac nowej pracy i dzieki swojemu intelektowi,dostalas ja.Na wszystko sobie sama zapracowalas,moze jakies wizualizacje robilas albo cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok daje odp

 

na poczatku :oklasky: dla was

 

praca jest w urzedzie

zalatwiona byla przez kogos,miejsce sie zwolnilo i znajoma mnie polecila

praca nie jest dobrze platna

nie odpowiada mi tez pod wzgl obowiazkow

nie jest to nic powaznego

ot zwykly pracownik biurowy.....bardziej do pomocy innym

jak sie tam czuje? tak sobie, na boku,reszta jest ze soba juz dlugo mnie omijaja np przy skladkach na czyjes imieniny itd

a przeszkadzami to ze sie wzajemnie po kryjomu kazdy tam obgaduje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...