Skocz do zawartości
Marcin

2 października

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin

Dyskusja na temat osob urodzonych 2 października :

 

Cechuje go wielka siła woli. Usposobienie jego jest bystre, impetycz-ne, agresywne i dość gniewliwe - co powoduje nieraz życiowe nieporozumienia i dysharmonie we współdziałaniu z innymi. Zacięty, wojowniczy, nieustępliwy - jest to człowiek nie cofający się przed walką. Potrafi wszystko zorganizować bardzo umiejętnie i wyznaczyć każdemu miejsce właściwe. Jest to również świetny analityk - rozważny, przewidujący, wnikliwy. Tam, gdzie inni - bardzo powierzchowni obserwatorzy - nie mogą dojrzeć żadnych usterek - on natychmiast dostrzega wszystkie błędy. Wyróżnia się również swymi zdolnościami dyplomatycznymi, strategicznymi i taktycznymi, co może mu być wielką pomocą w życiu i w stosunkach z innymi, a specjalnie w karierze wojskowej. W życiu przeważnie udaje mu się utwierdzić swą władzę nad innymi. Panuje i triumfuje nad wrogami. Trzeba dodać, że jest to człowiek wierny i szczery, szukający w życiu zawsze tego, co najlepsze. Niezłomnie trzyma się swych zasad i metod praktycznego działania. Dąży do równowagi i harmonii poprzez wszystkie zmienne koleje ziemskich losów - i w końcu udaje mu się je osiągnąć. Dzięki swej intuicji łatwo przychodzi mu znaleźć drogę rozwoju duchowego. Pragnie on zrealizować harmonię między uczuciami i myślami. Gdy tylko uda mu się osiągnąć równowagę wewnętrzną - wówczas szybko robi karierę, dzięki umiejętnym posunięciom na szachownicy życiowej. Co mu grozi? Niechaj się strzeże niebezpieczeństw, które mogą mu grozić w bitwach. Zdrowie. Kto urodził się dnia tego - posiada instynkt nieomylny, prowadzący do zachowania zdrowia i sił organizmu. Dzięki osiągniętej równowadze charakteru - unika krańcowości i ekscesów. Zdrowie jego jednak może ucierpieć dzięki silnym wstrząśnieniom uczuciowym, zwłaszcza, gdy wystawione jest na szwank jego wrodzone poczucie sprawiedliwości. Może również ucierpieć przez nadmierne skoncentrowanie się na swej specjalności i jednostronności w poglądach.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pandora

Znam bardzo dobrze jedną osobę urodzoną tego dnia (kobieta).

 

Na pewno jest ona towarzyska i właściwie nie potrafi żyć bez ludzi, przez co nienawidzi zostawać w samotności. Ma świetny analityczny umysł i wszystko wokół rozkłada na czynniki pierwsze. Często dostrzega więcej niż "zwykli" obserwatorzy. Silna w otoczeniu, jednak ma strasznie delikatne i wrażliwe wnętrze. Daje się łatwo ranić słowami. Czy dąży do harmonii? Nie powiedziałabym. Najbardziej lubi żyć w skrajnościach - najlepiej skrajnie zabawowo (to tyczy się jedynie życia prywatnego). W pracy bardzo sumienna, zawsze wypełnia powierzone jej zadania. Bardzo pracowita. Jest świetnym słuchaczem i często pełni rolę obserwatora w towarzystwie, jednak, z tego co zauważyłam, uwielbia być w centrum uwagi. Nienawidzi nudy i rutyny. Ma świetne wyczucie elegancji, łatwo da się lubić. Mam wrażenie, że zawsze wie, kiedy trzymać język za zębami, a kiedy jednak powiedzieć to co myśli. Nie szuka sporów i chyba w tym najbardziej pokazuje to jej dążenie do harmonii - strasznie chciałaby, aby wszyscy się lubili i aby nigdy nie było żadnych kłótni ani niewyjaśnionych spraw.

Jej głównym minusem jest jakaś dziwna podatność na wpływ innych osób - czasem ma wrażenie, że mam do czynienia z kameleonem. Świadomie lub nieświadomie przejmuje ona cechy innych osób, z reguły tych, które są dla niej swego rodzaju wzorem. Przy tym, jest strasznie zmienna i w całym życiu, i w jednej godzinie. Wielokrotnie zmieniała już wygląd i zainteresowania. Co do nastrojów, potrafi w jednej chwili śmiać się, a w następnej płakać. Jednak mimo tej swojej życiowej zmienności, pozostaje wciąż bardzo prawdziwa - wciąż mam wrażenie, że mam do czynienia z tą samą osobą, pomimo jej ciągłych zmian.

Z tą siłą woli bywa różnie. Często podejmowała różne drogi, a w połowie rezygnowała i zawsze potrafiła znaleźć wiele argumentów na to, by obrać inną drogę.

 

Strasznie trudny charakter. Czasem ciężko z nią wytrzymać i za nią nadążyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
werona

Odznaczają się zdolnościami organizacyjnymi i analitycznym umysłem. Szybko spostrzegają istotne dla sprawy aspekty i próbują to wykorzystać w praktyce. Są subtelni i pełni taktu. W uczuciach są stali i wierni, stronią nawet od przelotnych miłostek. Współżycie lub współpraca z nimi jest nieraz trudna, gdyż bywają wybuchowi, zawzięci i uparci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
karolka341

Witam,Jestem kobietą ,która właśnie 2 października obchodzi swe urodziny i wszystko co napisaliście się zgadza. Jestem zarówno niezdecydowana jak zdecydowana, dwie skrajności raz uśmiechnięta za chwile płaczliwa, z pozoru Twarda w środku miękka, pełna uporu i optymizmu, do tego szczera do bólu ( czasem to źle inni odbierają) itd. Każdego dnia inna, a do tego kocham ludzi i rozmowy z nimi, jestem gaduła okrutna co czasem samej mnie przeszkadza. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×