Skocz do zawartości

"Rozkład na pare"


memory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam spytalam sie runek w miare przystepnie poniewaz jestem poczatkujaca :Jak przedstawia sie moja sytuacja z panem x i czy ulegnie zmianie? 1 - w mowie -Ja KENAZ (0),On TEIWAZ(0)

2 - w myśli - Ja FEHU,On ANSUZ

3 - w sercu - Ja INWAZ,On URUZ

4 - w czynach - Ja NAUDIZ,On RAIDHO

5 - co osoba wnosi do związku-JA WUNJO,ON EISAZ

6 - co łączy te dwie osoby-HAGLA

7,8,9 - przyszłość (problemy, szanse)-MANNAZ,LAUKAZ,THURISAZ. Ja w mowie jestem raczej zamknieta,lekam sie przed otwarciem,On duzo kłamie ,jest nie honorwy i nielojalny.Co naprawde mysla?- ja chyba go pragne ,wrecz pożadam a nawet chcem zadbac ,On ma blokade płynaca z braku porozumienia ze mna ,nie rozumie mnie.W sercu Ja -nie wiem ?,On -kontroluje swe emocje .W czynach ja-niepewnosc i rozterki pozatym moge czuc sie przycisnieta do muru ,działac wbrew sobie,On wykona ruch do przodu,bedzie chcial rozwinac sytuacje badz wyjedzie .Przyszłosc tu za bardzo nie wiem jak odczytac w połaczeniu.Prosze o pomoc:_oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu doszło do sprzecczki ,rekoczynow z jego zazdrosci .Nie wiem o co mu chodzi jestesmy tylko para znajomych ,a ma pretensje do wszystkiego.Prosze o pomoc co dalej :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rekoczynów doszło po raz pierwszy ,a te niedomowienia i sprzeczki sa wynikiem nie jasnosci .Poza tym sama go nie poznaje ,znamy sie od dawna i tak mnie rozczarował to smutne.Chciałabym aby Ktos rozeznał sie z powyzszym rozkładem,badz dorzucił runke .Ja za bardzo emocjonalnie podchodze do rzeczy,dziekuje.Dodam jeszcze ,ze nie tworzymy pary a stanowilismy bliskich sobie przyjaciól.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...