Skocz do zawartości

3 października


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 3 października :

 

Podziwia wszędzie piękno w przyrodzie i w życiu - ale tylko w najzwyklejszym, przeciętnym zakresie, gdyż rzadko tylko dostępny jest prawdziwej wielkości duchowej. Zachwycając się strumykami fontanny - nie może zrozumieć wspaniałości wielkiego wodospadu. Z każdym rozmawia uprzejmie i przyjaźnie i trudno mu przychodzi odmówić prośbie otoczenia. Wszelkie niepokoje i naruszenia równowagi dotykają go bardzo niemiło i czuje się wówczas bardzo urażony, gdyż pragnąłby widzieć dookoła siebie harmonijne otoczenie i żyć w zgodzie ze swą rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, co jednakże najczęściej mu się nie udaje. Wady. Łatwo podlega wpływom innych ludzi i wówczas traci głowę. Daje sobą powodować i zgadza się na wszystko, czego od niego wymagają. Tak, nie chcąc narazić się nikomu może popaść w końcu w wielkie kłopoty. Nie potrafi opanować swej zmysłowej natury. Co mu grozi? Grożą mu niebezpieczeństwa i ucisk, który będzie dla niego przyczyną cierpień w życiu. Będzie silnie krytykowany i może zostać nawet odsunięty od swego społeczeństwa. Choroby, jakie mogą ewentualnie zaatakować jego organizm - zresztą dość zdrowy - to przeważnie jakieś cierpienia nerek, skóry lub też bóle głowy. Tak urodzony człowiek może też okazać skłonności do niedoma-gań na tle cukrzycy. Do czego powinien dążyć? Przede wszystkim do opanowania swych instynktów i namiętności - wykazuje bowiem rozmaite tendencje ujemne w tych kierunkach, co może narazić go na wielkie przykrości i duże niebezpieczeństwa. Typ nierozwinięty silnie podpada pod wpływy otoczenia, a jego pragnienie przypodobania się każdemu ujemnie może się odbić na jego charakterze. Toteż rodzice i opiekunowie takiego dziecka nieraz martwią się, nie mogąc określić dostatecznie jasno wytyczonych linii jego kariery życiowej. Wszechstronnie uzdolnione dziecko urodzone w tym dniu zostaje nieraz tylko powierzchownym człowiekiem, przechodzącym od jednego zajęcia do drugiego, zawsze gotowym do porzucenia raz rozpoczętej sprawy na rzecz jakiejś innej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 rok później...

a to dziwnie ja nie raz puszcze bąka w tłumie hehe duzo by się zgadzało ale ja jednak lubie mieć swoje zdanie czasami aż za bardzo przez co już nieraz szef stwierdził żebym się pilnował bo mam za dużo do powiedzenia i raczej ja mam wpływ na swoich znajomych nie oni na mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To osoby o bardzo miłej powierzchowności i sympatycznym sposobie bycia. Mają wszechstronne uzdolnienia, aczkolwiek rzadko specjalizują się w konkretnym zawodzie. Brak im jest wytrwałości w zdobywaniu kwalifikacji i doskonaleniu się. Ce****e ich zamiłowanie estetyczne i poczucie piękna. Są bardzo uczuciowi i zmysłowi. Na co dzień bywają bardzo uprzejmi i towarzyscy. Szkoda tylko, że zbyt łatwo ulegają wpływom innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...