Skocz do zawartości

Pozytywne wizualizacje


nomo

Rekomendowane odpowiedzi

witam was kiedy leżałem w szpitalu po wylewie naczyniaka we wrześniu nikt nie dawał mi nadzieji na normalne chodzenie lub bieganie a ja cały czas wizualizowałem sobie że gram z moim synkiem w piłkę nożną i co na wiosnę rzeczywiście biegałem jak gdyby nigdy nic i grałem w piłkę nożną a ostatni rm pokazał że krwiak zniknął całkiem i jest jak przed wylewem to naprawdę działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jakiś czas temu naukowcy amerykańscy prowadzili takie badanie, gdzie porównywali dwie osoby (zawodowych sportowców) po podobnej kontuzji (nie pamiętam dokładnie, chyba złamanie nogi) po której obaj musieli przez dwa czy trzy miesiące leżeć z nogą w gipsie. Jeden z nich nie miał żadnego konkretnego zadania, natomiast drugi miał codziennie wyobrażać sobie jak najrealniej (wizualizować) jak wykonuje wszelkie czynności jakie normalnie miałby wykonywać podczas codziennego treningu. Po usunięciu gipsu, okazało się, że nie dość że ten który wizualizował był od razu o ok. 30% sprawniejszy od tego drugiego (stosunkowo - w porównaniu do stanu przed urazem), a dodatkowo potrzebował pół roku, a ten który nie wizualizował całego roku na odzyskanie dawnej formy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie niezla historia.Mi tez sie kilka rzeczy sprawdzilo,natomiast nie moge byc pewna czy tak po prostu nie mialo byc.Wiem natomiast,ze cos w tym jest.Pesymiscie nigdy nie bedzie sie w zyciu ukladac,tak jak optymiscie,dlaczego trzeba miec nadzieje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz całkowitą rację optymista jest w stanie ukształtować swoje życie,pesymista ulega wpływom z zewnątrz i nic nie robiąc uważa że tak ma być i nic nie może zmienić uważam się za optymistę i kształtuję swoje zycie przez pozytywne wizualizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu warto dodać, ze uważajcie na to, o co prosicie, bo moze wam być to dane. :D

 

hehehe Vivien ale Wszechswiat czuwa nad nami i nie daje nam od razu słonia :jezyk:

 

...Proście a będzie Wam dane...coś w tym jest :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Słonia może nie ale warto precyzować to co się chce dostać, bo można to otrzymać ale nie koniecznie w takiej formie w jakiej nam sie zamarzylo.

Natomiast modlity proszące w stylu: chciałbym coś tam odpowiadaja nam wciąż ozstanie w stanie chcenia. Dlateg lepiej jest dziękowac za coś o czym się marzy jakby to już bylo, a wówczas to sie staje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...