Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji :)


Brave

Rekomendowane odpowiedzi

Czy X jest z kimś w związku, czy mnie okłamał?

runy: Ansuz, Odala, Ehwaz

 

Czy X coś do mnie czuje?

runy: Durisaz, Perdo, Laukaz

Edytowane przez Brave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powinnam wysłać X walentynkę, czy raczej nie powinnam się narzucać?

runy: Gebo, odwrócona Naudiz i odwrócona Ansuz (odwrócone w bok).

 

Czy X o mnie myśli ?

runy: Tiwaz, odwrócona Berkano i odwrócona Dagaz

 

Czy są w najbliższym czasie jakieś szanse, żebyśmy się do siebie bardziej zbliżyli?

runy: Sowilo, odwrócona Algiz i odwrócona Raido

 

Co na dzień dzisiejszy X o mnie myśli, co (czy coś) czuje?

runy: Gebo, odwrócona w dół Tiwaz i odwrócona Algiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzią na wszystkie powyższe pytania jest zdecydowane NIE.

..jeśli pytania dotyczą Ciebie i ciągle tego samego Pana X, to sugeruje zmienić obiekt zainteresowania;P. Taka ot tylko moja sugestia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gebo, jak i inne runy, mogą mówićo wielu aspektach,cały "pic";P polega na tym w jakim się znajdują sąsiedztwie.

"Czy powinnam wysłać X walentynkę, czy raczej nie powinnam się narzucać?

runy: Gebo, odwrócona Naudiz i odwrócona Ansuz (odwrócone w bok)."

Dla mnie(ponieważ, choć runy owszem mają przypisane znaczenia, ze tak powiem odgórnie,każdy jednak kto się nimi zajmuje może dostrzegać inne ich aspekty wyraźniej w różnych rozkładach) Gebo objawia się tutaj w kwestii prezentu - czyli owej walentynki a nie miłości. Pozatym Naudiz i Asnuz są w pozycji odwróconej i wskazują(wg mojej subiektywnej oceny)na to, że ta walentynka wywołałaby niepotrzebne zamieszanie i doprowadziłaby być może do całkowitego zerwania kontaku(Asnuz to komunikacja). Na moje oko chłopak by się po prostu przestraszył tej natarczywości i chciałby uciąć tą znajomość.

"Czy X o mnie myśli ?

runy: Tiwaz, odwrócona Berkano i odwrócona Dagaz"

Niestety, nie myśli o tobie a już na pewno nie tak jakbyś sobie tego życzyła(odwr Berkanan). Tiwaz to sprawiedliwość - dla mnie tutaj tak jabyś sama sobie na to zasłużyła naciskaniem...

"Czy są w najbliższym czasie jakieś szanse, żebyśmy się do siebie bardziej zbliżyli?

runy: Sowilo, odwrócona Algiz i odwrócona Raido"

Nie widzę tutaj szans na zbliżenie, chociaż układ zaczyna Sowilo w pozycji prostej(tutaj jakby się uzewnętrznia Twoja nadzieja), to odwrócona Algiz i Raidho mówią, że niestety ale nie jest wam to po prostu pisane. Algiz w pozycji odwrotnej to brak ochrony a Raidho brak postępu,brak rozwoju.

"Co na dzień dzisiejszy X o mnie myśli, co (czy coś) czuje?

runy: Gebo, odwrócona w dół Tiwaz i odwrócona Algiz."

Tutaj nie widzę tego na co liczysz,czyli brak cieplych uczuć. Gebo znów jako prezent - czyli to jak on Cie postrzega jest następstwem Twojego zachowania. Być może on cie niesprawiedliwie ocenia. Wiesz...to jest tak: lubimy romantyczne zachowania u osób od których ich oczekujemy,natomiast jesli ktoś jest nam obojętny i nie mamy ochoty na związek z tym kimś, takie czułości mogą być drażniące...

 

Opisałam jak ja to widzę, mam nadzieję, że Cię nie zraniłam. Piszę zawsze zgodnie z sumieniem i nie upiększam. Jednak to co ja widzę może być różne z tym co widzą inni w tym ty. Runy są konsekwentne, moim zdaniem nie pokazują że stworzycie związek. Ale głowa do góry! Życie często płata figle,może za rogiem czeka ktoś o wiele lepszy od Pana X:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. pewnie tak.

w kazdym razie dodam jeszcze dwa pytania, jestem ciekawa interpretacji, chcialabym porownac ja z inna (ktora juz otrzymalam), wiec jesli bylaby mozliwosc to z gory dziekuje.

----------------------------------

Czy w najbliższym czasie czeka mnie jakiś przełomowy moment w miłości?

runy: Raido, odwrócona (odbicie lustrzane) Kenaz i Sowilo

 

Jakie są relacje między mną i X?

runy: odwrócona w bok Algiz, odwrócona w dół Tiwaz i Ehwaz

 

Czy ja i X będziemy kiedyś parą (mimo wszystko, np. po jakichś radykalnych zmianach) ?

na podstawie run: Algiz, Berkano, Perdo .

 

 

czy mogę z tym wszystkim coś zrobić, jakoś siebie zmienić, polepszyć obecne sytuacje, czy z góry wszystko przesądzone i na pewno nie będzie lepiej..?

bo strasznie mi na nim zależy...

Edytowane przez Brave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brave...mam wrażenie, że chcesz "wymusić" na runach odpowiedź, która by Cię satysfakcjonowała...ciągle parafrazujesz swoje pytania, licząc na inną odpowiedź. To nic nie da.

Z tego co piszesz o pozycji run wnioskuję, że używasz run kamiennych lub drewnianych? Wiem, że kusi, ale dopóki nie "liźniesz" choć odrobiny wiedzy podstawowej o tych znakach, to wróżenie, mija się z celem. Prosisz o pomoc, ale runy dostosowują swój przekaz do osoby, która je wyciąga...ja opisuję je tak, jakbym to ja je wyciągnęła. Zośka, na przykład, na wiele run patrzy inaczej niż ja.

 

Co do pytań:

"Czy w najbliższym czasie czeka mnie jakiś przełomowy moment w miłości?

runy: Raido, odwrócona (odbicie lustrzane) Kenaz i Sowilo"

Hmmm...szczerze mówiąc mam problem z tym układem...wygląda mi to tak jakbyś jednak chciała wymusić coś na kimś. Mimo, że starałabyś się zadziałać konstruktywnie, twoje zabiegi doprowadzą do tego ,że obiekt westchnień nie będzie na ciebie patrzył przychylnie. Na końcu jest jednak Sowilo, która zapowiada poprawę...być może ten symboliczny "gwóźdź do trumny" uwolni Cię od złudzeń i pozwoli rozwijać w kierunku czegoś nowego:). Jednak, jak mówię ten układ nie jest dla mnie jasny.

 

"Jakie są relacje między mną i X?

runy: odwrócona w bok Algiz, odwrócona w dół Tiwaz i Ehwaz"

Tutaj znów brak ochrony, i widzę , że ciągniesz go do siebie z przekonaniem , że masz rację. Chcesz go poprowadzić (jak sugeruje Ehwaz) w swoją stronę.

 

"Czy ja i X będziemy kiedyś parą (mimo wszystko, np. po jakichś radykalnych zmianach) ?

na podstawie run: Algiz, Berkano, Perdo ."

Ten układ jest generalnie pozytywny, trochę mi nie pasuje do reszty. Według tego rozkładu tak, będziecie razem bo tak jest wam pisane. Jednak, to pytanie było zadane apropos dalekiej przyszłości, która ma mieć miejsce po "jakichś radykalnych zmianach", dlatego to, czy się sprawdzi jest mało prawdopodobne.

 

Słówko o wróżbach i zaglądaniu w przyszłość : musimy mieć na względzie, że każdy system wróżebny pokazuje tylko jedną z możliwości. Czasem samo uzyskanie wróżby może zmienić przyszłość. Sama świadomość, że coś może się wydarzyć, może wpłynąć na zmianę wydarzeń opisanych we wróżbie. Moja rada: poznawaj runy, bo one podnoszą samoświadomość i samo to, że za ich pomocą skupiasz się na przemyśleniach dotyczących różnych sfer życia, prowadzi do rozwoju, ALE nie daj się zwariować w kwestii wróżb. Bądź otwarta na "inne światy", ale miej też mocne korzenie w tej rzeczywistości,wszak do niej wszyscy(póki co;P)należymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...