Skocz do zawartości

Krol Kier- Pomocy?


Ciastko08 - Klaudia G.

Rekomendowane odpowiedzi

Krol Kier to wdg moich interpretacji (chlopak, maz, sympatia) Damy Kier...

 

Ostatnio gdy rozkladalam karty zawsze pojawial sie bliziutko Damy Kier, karty byly takie:

 

Krol Kier + 9 trefl + Walet Kier + Krol Pik+As Kier+ 10 Trefl

 

 

 

9 pik (odwrocona) + As trefl + As pik (odwrocony) + Krol Kier

 

Walet Kier + 9 kier (odwrocona) + Dama Karo + 10 pik + Krol Kier

 

Nie mam pojecia jak to zinterpretowac.

 

Pomoze ktos?

 

Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: chaos :)

Po drugie: pomóc się postaram ;]

 

(Zastanawiam się czemu stawiałaś karty parokrotnie? szukałaś potwierdzenia dla swojej teorii?)

 

Krol Kier + 9 trefl + Walet Kier + Krol Pik+As Kier+ 10 Trefl

Sam król kier symbolizuje uczuciowego jasnowłosego mężczyznę, 9 trefl wskazuje na coś niespodziewanego, walet kier to kochanek, król pik - nieszczery, ciemnowłosy mężczyzna, as kier - szczęście i miłość, 10tk trefl - szczęscie i powodzenie. Na podstawie tych kart podejrzewam, że ów król kier stanie się twoim kochankiem, będziesz z nim szczęśliwa i kochana, jednak może on być zakłamany, albo ten król pik przedstawia ciemnowłosego nieszczerego faceta w twoim otoczeniu

 

9 pik (odwrocona) + As trefl + As pik (odwrocony) + Krol Kier - 9 pik o. - nieszczęście związane z przyjacielem, as trefl - powodzenie, as pik - rozczarowanie, zła wiadomość, król kier - jak powyżej - może król kier jest mężczyzną twojej przyjaciółki i romansem z nim sprawisz jej ból i doprowadzisz do kłótni

 

Walet Kier + 9 kier (odwrocona) + Dama Karo + 10 pik + Krol Kier - walet- kochanek, 9 kier o. - przejściowe kłopoty, dama karo - jasnowłosa, gadatliwa kobieta (ty zapewne), 10 pik - smutek, król - jak powyżej - owy mężczyzna może sprawić Ci przejściowe kłopoty przez które będziesz smutna związane z jego osobą

 

Nie wiem czy ma to jakiś sens ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawialam parokrotnie gdyz tego wymagala wrozba. I za kazdym razem wychodzil blisko niej On. No coz ostatna teza sie zgadza... Hm u mnie tez tak wyszlo, ale jakos tak wdg mnie nie bardzo trzyma sie kupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...