Skocz do zawartości

relacja karmiczna 9( 1 z 8)


peggybrown

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Czy ktos mógły powiedziec mi na czym polega zwiazek karmiczny....z sumy dróg....9?....Z tego co wiem jest to relacja bardzo trudna....ale nie wiem na czym owa trudnosć polega.,czy ktoś mógbły mi to wyjasnić?

Z góry bardzo dziekuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Czy ktos mógły powiedziec mi na czym polega zwiazek karmiczny....z sumy dróg....9?....Z tego co wiem jest to relacja bardzo trudna....ale nie wiem na czym owa trudnosć polega.,czy ktoś mógbły mi to wyjasnić?

Z góry bardzo dziekuję:)

 

Jeżeli suma dróg życia dwóch osób jest np. wibracją 9, to już wiemy, że to związek, który jest lekcją dla obojga partnerów, że jest to związek, w którym partnerzy jakby trwając będą musieli wykazać się w pewnym sensie dużą dojrzałością emocjonalną, dużą odpowiedzialnością, ktoś będzie musiał ponieść koszt tego związku po to, żeby on się nie rozpadł i wtedy również szuka się w układzie piramidy życia wibracji np. odpowiadających za silną koncentrację rodzinną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję....Wszystko wskazuje na to,ze tak to właśnie wyglada od samego początku...co jednak życie przyniesie?...nie wiem?.Jedno jest pewne w tym przypadku to obie strony muszą sie starac o to by to trwało.....raz jedna osoba ,potem druga...Osobiscie jestem tym juz zmeczona i teraz jest tak ,ze chyba sie zaczynam łamać ...dajac jemu wolna wolę.....wczesniej to mi bardziej zależało od niego....teraz jemu bardziej niżli mi.,.....było różnie.Kiedy ja odpuszczałam ...on usilnie zabiegał....kiedy ja sie starałam on odchodził.....cóż:D........dziwne!!!

Ale najdziwniesze w tym wszystkim wydaje mi sie jedno.Dlaczego?Co to za siła,która niepotrafi nas uwolnić.....to bardzo silne i ciężko....tą siłę pokonać a co dobiero zrozumieć.Czesto czuje sie tak jakgdyby ona włąsnie rządziła naszym zyciem i niepozwoliła zapomniec...odejść............i tu mozna z cała pewnoscia stwierdzić,że to dowód na to iz istnieje cos takiego jak powiązanie karmiczne...bo w żaden logiczny sposób nie mozna tego "zjawiska" wytłumaczyć

Dziekuję Ci:)pozdrawiam:)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...