Skocz do zawartości

pomoc


taczi1993

Rekomendowane odpowiedzi

Żałożyłem ten temat bo prosze kogoś o pomoc choć najlepiej błoby skontaktować się ze mną prywatnie może gg albo NK....prosze o pomoc w skostruowaniu "lalki voo-doo" nie myślcie sobie odrazu że jestem jakimś dzieciakiem który chce zrobić na złość innemu dzieciakowi ..wiem że to potężna bron i mi też wyrządzi pewne krzywdy lecz jestem w stanie je ponieść..sprawa jest bardzo ważna prosze o kontakt z kimś kto się zna na tym bo mimo wsyzstko chce to wykonać z jak najmniejszym ryzykiem odbicia się na mnie...w ezoteryce nowy nie jestem jako takie pojęcie o paru sprawach mam w duchy wierze w demony także lecz w tym temacie jestem nowy ..nie jest to tylko zachcianka poznania tego "obrzędu" zreszta wytłumacze wszystko w prywatnej rozmowie... prosze o kontakt... wytłumaczę swoje zamiary dlaczego chce użyć lalki voo doo...lub jeśli ktoś zna się na jakiegoś rodzaju klątwach lub czymkolwiek innym jakimś "atakiem" na odległość proszę o kontakt....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj, na gg albo na maila. Pogadamy. Ale jeśli jesteś dzieciakiem jednak, typu ktoś mi nabruździł w szkole czy coś, to nie marnuj mojego czasu. Dzisiaj będę dopiero przed 23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Informuję, iż ten post narusza Regulamin Działu Ezoteryka w punktach:

 

1.Nie można zamieszczać rytuałów czarno magicznych (przyzwania, przywołania, manipulacji innymi itp.) Nie wolno umieszczać żadnego typu czarów mogących szkodzić innym, nie wolno rzucać klątw poprzez napisany tekst, nie wolno również szkodzić innym.

 

Nie można zamieszczać opisów rytuałów związanych z tzw Czarną magią, a w szczególności

a) rytuałów przyzywających i przywołujących wszelkiego rodzaju byty

B) rytuałów mających na celu manipulację osobami drugimi

c) rytuałów mających na celu rzucenie klątwy lub uroku na osoby drugie

d) wszelkich innych rytuałów mających na celu szkodzenie osobom drugim, a wykorzystujących elementy Czarnej Magii

 

3. Nie można umieszczać informacji zachęcających osoby drugie do praktyk związanych z tzw. Czarną Magią, w szczególności nie można podawać linków do stron zawierających informacje o tzw. Czarnej magii lub propagujące jej praktykowane, publikować treści zawartych na takich stronach, cytowania fragmentów książek propagujących Czarną magię lub opisujących jej praktyki,

 

W związku z powyższym zamykam temat.

 

Pragnę ostrzec użytkowników taczi1993 i Greg1982Fr, że zamieszczanie tego typu informacji w przyszłości będzie spotykać się ze stanowczym odzewem grona moderatorskiego ze zbanowaniem użytkownika włącznie.

Laleczki Voo Doo są jak najbardziej elementem Czarnej Magii. Wiążą się z manipulowaniem innymi osobami. Kontakty z Loa, dla niedoświadczonego ezoteryka mogą skończyć się negatywnymi konsekwencjami z opętaniem włącznie.Radziłbym znalezienie bardziej bezpiecznego i nieszkodliwego dla innych i siebie sposobu rozwiązywania problemów.

 

P.S. Greg. Od użytkownika takiego jak ty można by się było spodziewać trochę więcej rozsądku i etyki.Nie wspominając o znajomości Regulaminu forum.

Edytowane przez Jaga_Wiedzma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...