Skocz do zawartości

18 października


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 18 października :

 

Uprzejmy, sympatyczny, zrównoważony, o równym usposobieniu, lubi wszystko co piękne i harmonijne, a życie prowadzi dość regularne. Jest to umysł uzdolniony, głowa otwarta - chociaż zbytnio wierzy w siebie i jest dostępny pochlebstwu. Nie jest bowiem wolnym od próżności, a czasami nawet wpady w zarozumiałość. Po większych wstrząśnieniach życiowych odzyskuje szybko równowagę i z nową energią zabiera się potem do pracy. Zawsze jest pełen entuzjazmu i nadziei i żadne katastrofy nie mogą go pozbawić ufności wewnętrznej. Odznacza się wielką wrażliwością, a gdy rozwinie się duchowo -wówczas pracuje dla dobra ogółu i jego działalność przynosi wtedy korzyść społeczeństwu, pośród którego żyje. Może być doskonałym literatem, poetą, muzykiem - subtelnym, bezinteresownym, uduchowionym. Nie jest pozbawiony osobistego wdzięku i wywiera wpływ przyciągający na innych. Powodzenie zazwyczaj sprzyja jego poczynaniom, a nierzadko w życiu zajmuje dobre stanowisko. Nieraz usposobiony jest figlarnie i kokieteryjnie. Dzieci ma zazwyczaj niewiele - ale bardzo jest nimi przejęty. Jest to najczęściej dobrze zbudowany, przystojny człowiek. Czy mężczyzna, czy kobieta - ludzie dzisiaj urodzeni zazwyczaj osiągają łatwo popularność i szybko posuwają się naprzód w życiu, dzięki swym stosunkom. Dzięki swemu uprzejmemu zachowaniu się, taktowi, uprzedzającej grzeczności i słusznej ocenie wartości każdego człowieka - najczęściej mało mają wrogów. Kto urodził się dzisiaj - może zostać dobrym prawnikiem lub adwokatem. Niechaj jednak nie stara się wysunąć na szerszą widownię przez błyskotliwe przemowy lub też dzięki sensacyjnej sprawie sądowej. Zazwyczaj bowiem musi trochę wody upłynąć, zanim mu się uśmiechnie fortuna. Gdy jednak raz to już nastąpi - wówczas szybko posuwa się po szczeblach kariery, a może nawet zająć ż czasem stanowisko wyniesione. Wady. Wola jego zostaje łatwo opanowana przez uczucie a projekty, jakie układa, są nieraz mało realne. Jak już wspomnieliśmy - na ogół powodzenie sprzyja jego poczynaniom, a w życiu nie zabraknie mu okazji do osiągnięcia szczęścia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

dużo w tym prawdy.Ponieważ żyje juz pół wieku moge potwierdzić wiele z tego.Jednak ja przynajmniej sądząc po sobie mogę stwierdzić,że to nie jest takie proste.Owszem jakos tak się zdarza nam że dostajemy szansę na pracę czy inną szansę ale ja zawsze w każedej pracy musiałam zaczynac od najniższego poziomu.Przyznaje jednak,ze przełożeni szybko przekonywali sie do moich umiejętności i szybko awansowałam.Ale zawsze w każdej pracy musiałam ciężko pracować aby udowodnić że zasługuje na awans.Dlatego ja myślę że my z 18-go jesteśmy stworzeni do pracy i to dobrej pracy.Nawet jak wyjechałam za granicę nie znając języka udowodniłam mojemu pracodawcy że nie jestem tylko głupią polka,chociaż poczatki były ciężkie.My mamy w sobie coś takiego że nie potrafimy pracowac bezmyślnie.my musimy być zauważeni i doceniani.Za to z życiem prywatnym to już jest różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dyskusja na temat osob urodzonych 18 października :

- życie prowadzi dość regularne.

 

poza tym wszystko się zgadza ;)

 

a projekty, jakie układa, są nieraz mało realne.

 

nie ma czegoś takiego jak mało realne projekty! jak się coś chce, to się osiągnie :chytry_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cieszą się dużą sympatią otoczenia. Ce****e ich chłonny i otwarty umysł oraz życiowy entuzjazm. Są na ogół zrównoważeni i życzliwi. Mają duże poczucie piękna i harmonii. Ich dużą zaletą jest uprzejmość. Nie lubią jednak męczyć się zdobywaniem wiedzy, wolą żyć w świecie fantazji. Są próżni i często brak im realizmu w projektach życiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...