Skocz do zawartości

Prosba o interpretacje dat urodzenia!!!!!


qain88

Rekomendowane odpowiedzi

sptkalam mezczyzne i bardzo bym chciala wiedziec czy nasz zwiazek przetrwa probe czasu

mam na imie monika ur.19.09.1988 on andrzej ur 21.07.1986

bardzo prosze pomoz

jest to bardzo wazne bo nasza sytuacja jest niepewna i nie wiem jak dalej to rozegrac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
sptkalam mezczyzne i bardzo bym chciala wiedziec czy nasz zwiazek przetrwa probe czasu

mam na imie monika ur.19.09.1988 on andrzej ur 21.07.1986

bardzo prosze pomoz

jest to bardzo wazne bo nasza sytuacja jest niepewna i nie wiem jak dalej to rozegrac...

 

Suma Waszych dróg życia to 16/7.

Związki, którym patronuje karma związku „16” są to trudne związki. Są to związki, które przede wszystkim uczestników narażają na ogromne dylematy.

Bardzo często fizycznie są to związki, w których następuje pewnego rodzaju kolizja pomiędzy rodziną a karierą. Bardzo często są to związki, w których partnerzy są rozdzieleni odległością i wtedy właśnie zaczyna się ten plan do przepracowania: ja wobec odpowiedzialności za miłość, ja wobec miłości, czy miłość jest na tyle silna w nas, czy my potrafimy na tyle intensywnie nad nią pracować,żeby odległość nie zaszkodziła związkowi.Dlatego zdecydowanie należy pamiętać, że nosząc w swoim portrecie tą wibrację już jest to informacja o tym, aby zwrócić szczególną uwagę na związki i aby związki tworzyć w oparciu o głębię miłości i nadanie szczególnych praw miłości w naszym życiu.

Związek o Drodze ŻYCIA 7

Związek duchowy oraz intelektualny. Wymaga od partnerów unikania wzajemnego osądzania, oskarżania oraz zachowania tego samego poziomu i kierunku rozwoju. Może powodować krzywdy, kiedy między partnerami nastąpi rozbieżność w filozofii życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...