Skocz do zawartości

Wydarzenie


czarna131415

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Dosyc latwe cwiczenie zwazywszy na sytuacje.

 

Co ma sie wydarzyc w ten piatek?Moze z kims jestem umówiona,moze czeka mnie wazna rozmowa..??

Z kim to sie wiarze?

 

Odpowiedz jutro,wiec dajcie sobie czas i sie nie spieszcie.

 

Anna ryby

czarna131415

 

Aha i takie dodatkowe jak by ktos chcial.Jak zareagowali na to inni,gdy poznali moja odpowiedz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenie

 

Witam wszystkich.Dosyc latwe cwiczenie zwazywszy na sytuacje.

 

Co ma sie wydarzyc w ten piatek?Moze z kims jestem umówiona,moze czeka mnie wazna rozmowa..??

Z kim to sie wiarze?

 

Odpowiedz jutro,wiec dajcie sobie czas i sie nie spieszcie.

 

Anna ryby

czarna131415

 

Aha i takie dodatkowe jak by ktos chcial.Jak zareagowali na to inni,gdy poznali moja odpowiedz?

 

 

 

6Mieczy,Król Buław,Paź Mieczy

 

Wyrwiesz się od dotychczasowego otoczenia.Będziesz miała spotkanie w sprawie objęcia nowych obowiązków,nowego stanowiska lub nowych zadań.Awans,Kierownicze stanowisko.Może to być także zlecenie z zagranicy,inna kultura,religia?Trochę się boisz ,ale masz nadzieję na cenną i fachową pomoc innych .:hmmm_na: Stawiam na pracę.

 

Aha i takie dodatkowe jak by ktos chcial.Jak zareagowali na to inni,gdy poznali moja odpowiedz?
2 Buław-będą zakulisowe rozmowy,ale raczej bez emocji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję... :)

 

Jaki jest charakter wydarzenia, które odbędzie się w piątek?

10 Mieczy, Gwiazda, Cesarzowa, Wisielec (ostatnia 9 Mieczy)

 

Wydaje mi się, że z tym wydarzeniem związany jest pewien stres, który Ci towarzyszy (10 Mieczy, 9 Mieczy). Potem dwie bardzo kobiece karty.... Wydaje mi się, że kluczową postacią jest właśnie kobieta, to ona nada charakter temu wydarzeniu. Jakieś spotkanie, jakiś rodzaj konfrontacji...?

 

Jaka będzie rola Czarnej w tym wydarzeniu

3 Kielichów, Król Mieczy

 

Jaki będzie przebieg tego wydarzenia

Rycerz Buław, Kapłan, 10 Mieczy, As Kielichów

 

Z jakimi osobami związane jest to wydarzenie

Kapłanka, Umiarkowanie, 3 Kielichów ost. 8 Buław

 

Dosyc latwe cwiczenie zwazywszy na sytuacje

Patrzę na te wszystkie karty i myślę... Nie wiem, jaką Czarna sytuację masz na myśli, ale dla mnie nie jest to łatwe ;-)

 

Na pytanie, z jakimi osobami to związane, znowu pokazała się kobieta (Kapłanka). Najbardziej zastanawia mnie Twoja rola w tym wydarzeniu - z jednej strony zabawa, z drugiej dystans... Podobnie, wcześniejszy Wisielec. Może masz coś zaprezentować w większym gronie. Może będziesz karty rozkładała na jakiejś imprezie, będziesz robiła za "wróżkę"? :lol: Ogólnie stawiałabym na jakieś wydarzenie o charakterze rozrywkowym ;) Zastanawiałam się nad jakimś rodzajem biernego uczestnictwa, coś jak kino, ale chyba nie o to chodzi... Chyba za dużej wagi to wydarzenie - sama pytałaś, jak zareagowali na to inni, a mi jeszcze wypadła Wieża do tej sytuacji...

 

Reakcja innych: Królowa Mieczy, Świat, 2 Monet, ostatnia 2 Mieczy

 

Królowa Mieczy - plotki, gadania, 2 Monet - zmiana, w tym wypadku może sądów na Twój temat; Świat - jawisz się jako osoba odważna, "wyzwolona", "światowa"...? Rekacja innych, powiedziałabym - zazdrość... ? Pewien sceptyzym...

 

Haha, nie wiem, nie wiem. Gdyby nie to, że rozłożyłam karty i zaczęłam pisać, pewnie dałabym spokój :-)

 

Podsumowując - jakieś spotkanie, może z rodziną, w większym gronie (rodzinnym?). W pewnym momencie myślałam, że spotkasz się z mamą, ale za dużo sprzeczności... Niby się bawisz, ale się nie bawisz, może to jakieś konkurencje umysłowe, związane z nauką? Może podchodzisz do jakiegoś ważnego egzaminu... Albo jakaś nowa praca, zajęcie, w którym znajdujesz się wśród tych, którzy się bawią.

Gwiazda - robisz to po raz pierwszy, ale wiążesz z tym pewne nadzieje (?)

 

Uff... Kończę pisać, bo hipotezy to każdy potrafi stawiać ;-) Pozdrawiam serdecznie!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie wydarzy w piatek?

królowa denarów-umiarkowanie-2 denarów

chyba jestes umówiona na spotkanie z jakas kobietą ,

jak zareaguja inni?

paz kielichów-moc-6 buław-mysle ze pozytywnie,uciesza sie raczej,czy ty czasami

czego dotyczy to spotkanie?

as kielichów-cesarzowa

chrzcin

chyba zostaniesz matka chrzestna ;-)cos mi dzis same dzieciaki po glowie latają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie wydarzy w piatek? Król Kielichów 6 Monet As Mieczy Będziesz rozmawiać z mężczyzną jakimś, chcesz od niego coś dostać. As mieczy to pewnie pogadać, wyjaśnić sobie coś.

 

jak zareaguja inni? 4 Kielichy Wisielec Wycofają się

 

czego dotyczy to spotkanie? Cesarz Księżyc Wyjaśnienia jakieś sytuacji z mężczyzną.

 

Spotkanie i rozmowa z ojcem, chłopakiem albo Egzaminatorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezle,niezle..Niektórzy wykonali fantastyczna robote,inni troche mnie,ogólnie to troszke dziwne karty wam wyszly,ale na upartego moznaby by bylo je dobrze zinterpretowac..Odpowiedz jakos wieczorkiem.Buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee, to zabawa zepsuta, bo ja chyba wiem która...czytając jej odp miałam już takie wrażenie :P

 

Ale i tak położę, a co :)

 

 

Co się wydarzy? 4 kielichy/o/, koło fortuny /o/, świat

 

Coś nowego i niespodziewanego, chyba do tego nie dążyłaś. Tak jakby spadło Ci z nieba ale jakieś wątpliwości chyba przez chwilę były, uznałaś to jednak za rozwojowe.

 

Kto tam będzie? księżyc/o/, 7 denarów

 

Stawiam, że uczestnicy jakiejś imprezy, na pewno ten co Cię zaprosił bo zostałaś gdzieś zaproszona. Twoja obecność tam budzi emocje, ale odwrócona karta kojarzy mi się ze sceptycznym podejściem, jakiś dystans. Na pewno ciekawość.

 

Jaka jest Twoja "rola"? król denarów

 

Cóż...centralna :) Będziesz bardzo ważną tam osobą.

 

Jakby zareagowali inni gdyby się dowiedzieli? 6 buław, 10 mieczy /o/, 7 mieczy

 

Tobie by chyba ulżyło, część osób pozytywnie, może nawet z uznaniem. Większość jednak nieprzychylnie, łatka "oszusta i manipulatora" może byłaby Ci nadana...

 

 

Kurde, nie wiem czy się nie sugerowałam odpowiedzią, którą uważam za dobrą :/ Ale skłaniam się ku Ninsing, idziesz wróżyć na jakiejś imprezie bądź do kogoś się wybierasz w tym celu, w sensie wróżenia twarzą w twarz :)

Edytowane przez Namanira
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, pisałam że to lipne może być... :) Już przy samym rozkładaniu kart, starałam się nie myśleć ale co mój mózg wyprawiał to ja nie wiem haha

 

Dlatego ja nie ejstem za dawaniem tylu podpowiedzi w trakcie i sama staram się tego unikać w swoich ćwiczeniach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że dałaś dla mnie pisząć, że jedna trafiła. Bo jeśli je czytałam to wiem, że któraś jest dobra i jak nie wokół jednej to skupiałabym się na dopasowaniu ich do którejś z nich podświadomie... ale może tylko ja tak mam? :P

 

Wolę zdecydowanie jak się nie pisze nic, ale chyba zacznę czytać tylko pierwszy post po prostu :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tam dałam tym razem z milion hipotez :lol: i szczerze bez bicia się przyznaję, że raczej nie dałam żadnej odpowiedzi, morze sugestii w stylu "wybierz sobie jedną". Powiedzmy, że zwykle to jest u mnie krążenie "w obszarze", ale tym razem to było typowe zgaduj zgadula. Trudno tamten mój post w ogóle uznać za "odpowiedź". Ciekawe, jakie to wydarzenie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma się wydarzyć? Diabeł - 7 mieczy - rycerz buław

Uuu, może jakaś tajemnicza randka z mężczyzną, który cię kręci?

Albo spotykasz się z chłopakiem i jedno z was chce zerwać.

Ale generalnie sprawa podejrzana, jakieś wyraźne drugie dno wyłazi. Uważaj.

 

Co jest związane z tym wydarzeniem? 6 mieczy - 3 buław

Może dosłownie, podróż. Ty jedziesz na spotkanie, on na Ciebie czeka.

 

Z kim się to wiąże? Pustelnik - starszy facet, mądry, może ojciec, albo jakiś inny z autorytet, którego zdanie jest tu ważne

 

Przebieg wydarzeń Kochankowie - Mag - Wisielec

Najpierw spotkanie, potem konieczność przejęcia inicjatywy, wykazania się swoją wiedzą, działanie, potem oczekiwanie na wyniki.

 

Uczucia Czarnej As Kielichów - 2 denarów - Królowa Kielichów

Najpierw nadzieja na powodzenie planów, potem trochę niepewności i konieczność dokonania wyboru, przy którym pokierujesz się emocjami i intuicją i z którego finalnie będziesz zadowolona.

 

Także albo randka podczas której podejmiesz jakieś ważne decyzje,

albo może egzamin jakiś (może na prawko?) -też by pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiesz co moja droga..Twój nick pisze sie bardzo ciezko i dlatego musze ci wymyslic jakas ksywke,bo zanim napisze twój nick poprawnie musze patrzec dwa razy:lol::lol:

Moze bedziesz sech??Hehe jakos mi tak pasuje..

To co chyba juz wszyscy odpowiedzieli nie..Gotowi na rozwiazanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba juz wszyscy sie stawili.Hehe:lol:

Teraz radze jeszcze raz spojrzec na karty.Mysle,ze dalam wam duzo czasu,a nie jak wtedy,ze nawet nie zdarzylyscie pomyslec:lol:

 

W ten piatek ide na impreze,która urzadza moja kolezanka..Bedzie to bardziej panienskie party,po prostu ma wolny dom i postanowila sie troche rozerwac,a my razem z nia.Oczywiscie kolejna impreza przede mna,natomiast mam pewne obawy,albo moze bardziej nazwalabym to zaciekawieniem,bo mam poznac dwóch nowych kolesi,którzy sa chlopakami moich kolezanek i jestem ciekawa jak wygladaja.Co do odczuc innych to zauwazylam,ze wypadaly wam rózne karty,a no dlatego,ze ja do konca jeszcze nie przemyslalam swojej odpowiedzi i caly czas zmieniam zdanie:lol: Raz mówie jasne przyjde,a pózniej jednak nie nie moge,jestem zajeta.:lol:

Wyrwiesz się od dotychczasowego otoczenia..

 

Arivo twoje pierwsze zdanie jest bardzo trafne.

 

Dezire napisalas,ze jestem umówiona z kobieta,to tez bylo dosc trafne,bo cala impreze urzadza koelzanka.:)

 

Coś nowego i niespodziewanego, chyba do tego nie dążyłaś. Tak jakby spadło Ci z nieba ale jakieś wątpliwości chyba przez chwilę były, uznałaś to jednak za rozwojowe.

 

Hmm..mozna to tak powiedziec...

Za to te dwa ostatnie moja rola oraz odczucia innych to nie za bardzo trafione,natomiast bylas bardzo blisko:)

 

Ola ty ogólnie zobaczylas tych chlopaków,z którymi mam sie spotkac i ze mam z nimi rozmawiac:)

 

Ninsig co tak dlugo cie nie bylo??Naprawde mi cie brakowalo:)Mialam w wiekszosci racje,ale tak jak mówilas,dawalas po tysiac odpowiedzi,w koncu któras musi byc trafiona:lol:

Hehe nie no zarcik,jestes decydowanie zwyciezca,a zaraz za toba Namanira..Hmm..Zastanwiam sie czy dac jej punkt w reputacji,skoro tak bardzo kierowala sie twoja odpowiedzia??A jasne,ze dam:peace:

W koncu byla blisko:P:P

 

Allle dlugi ten post..Dobra to wielkie brawa jak zawsze dla was:)

JESTESCIE NIESAMOWITE I CORAZ LEPSZE!!!Buziiiaczkii..

Edytowane przez czarna131415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

To są szczere odczucia, a nie skromność - i wszystkie je mamy. Czułam, że coś z kobietami, ale nie chciałam się na to jedno zdecydować.

 

A brak aktywności to jeszcze nie nieobecność - pilnie śledziłam wątki z ćwiczeniami :wstydnis_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie jeszcze... :wstydnis_na: tzn. Ty będziesz faktycznie tam robiła za wróżkę, czy tylko idziesz w charakterze osoby zaproszonej na zabawę? Bo tego nie napisałaś i nie wiem... :lol: taki ze mnie zwycięzca :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to była jako jedna z moich propozycji... :) A potem Namanira napisała podobnie :) A przyszło mi to do głowy --> odwołuję do swojego pierwszego posta w temacie :lol:

 

Ale dobra, kiedyś miałam lepszą intepretację i dostałam od Ciebie punkt, który przepadł, niech będzie, że mi się zrekompensowało ;] Bo w tym temacie wszystkie krążyłyśmy - ale już się zamykam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pamietam..To chyba bylo wtedy kiedy wrózylas mi,w sprawie moich poprzednich wcielen,czyz nie??

A niby czemu masz sie zamykac??Namanira z Agoria gadaja caly czas,bez przerwy, 24 godziny na dobe i jakos nikt nie narzeka:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie! punkt był za wróżbę na temat wyglądu (w ćwiczeniach, więc na temat), wcielenia były niepunktowane (taka pamiętliwa jestem ;P )

 

Obgadywanie to na PW :lol: chociaż ponieważ wszystkie tutaj władają kartami, więc lepiej nie zaczynać z obgadywaniem, i tak wszystko się wyda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...