Skocz do zawartości

Moja 18tka


Namanira

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie zorganizowalas swoja balange?

7 pucharów-WIsielec-Papiez..

Hmm..Dziwne karty..W pierwszej chwili skojarzyla mi sie sala balona,zamek,z jakimis rzebami,ale ten wisielec,ja pierdziele,na kartach mam takie dziwne wience,jak sie robilo na glowe,z kwiatków,to moze gdzies na wsi,albo w pubie?

 

Sama czy z kims..

 

To jest bez sensu!!!Jak moglas wyprawic 18 gdzies,bawiac sie sama???

5 mieczy-Cesarzowa-5pucharów-4 mieczy-Paz bulaw-10 pucharów

W sumie to nie bylo chyba tak duzo ludzi,bardziej tak kameralnie.Mysle,ze byla przy tobie jakas wazna moze przyjaciólka i jakis chlopak.

 

Co ci sie podobalo?

Nawet nie napisze tych kart,bo jakies gówniane. 5 pucharów-4mieczy itp..Nic juz z tego nie rozumiem..Znowu wypadl mi paz pucharów i nie wiem w sumie,czy on symbolizuje ciebie,czy jakiegos chlopaka obok ciebie..Wydaje mi sie,ze ludzie bawili sie fajnie na tej imprezie.

 

Co cie irytowalo?

Rycerz pucharów-Mag-8 bulaw-8 monet

Tak jakbys nie byla w centrum zainteresowania,ale gdzies na pustkowiu,w oddali,na uboczu.Byc moze nie przebieglo to do konca tak jak bys tego chciala.Chyba wlozylas w przygotowania wiele pracy i zaangazowania,a nie wszycy przyszli,a moze ludzie nie bawili sie tak jak powinni,chociaz nie sadze..

 

Haha wiecie co,gdy pytam sie kart co kogos denerwowalo wyskakuja mi pozytywne karty!!!

A gdy pytam sie co komus sie podobalo wyskakuja negatywne karty,nie kumam!!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też :)

 

Sama czy z kims..

 

To jest bez sensu!!!Jak moglas wyprawic 18 gdzies,bawiac sie sama???

 

Chodziło mi o to czy byłam jedyną solenizantką czy organizowałam imprezę wspólnie z kimś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ją organizowałam?

paz denarów-6 mieczy-8 kielichów-gdzieś gdzie trzebabyło dojechać,za miastem chyba

Sama czy z kimś?

7 denarów-świat-6 buław-mysle ze byla to raczej impreza zmknieta ,sama mialas 18,tylko twoi znajomi

Co mi się podobało?

8 mieczy-3 kielichów-swoboda i świetna zabawa bez ograniczeń

Co mnie irytowało?

10 mieczy-królowa mieczy-chyba niektózy goscie ostro zabalowali,moze popili albo papalili sobie trawe,za bardzo sobie dali na luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie? Pustelnik - Król Denarów - 9 denarów - 3 kielichów

W jakimś odosobnionym miejscu, może gdzieś na łonie natury

(niekoniecznie zaraz pod gołym niebem, ale z możliwością wyjścia na powietrze).

A może po prostu w domu, ale to świeże powietrze nie daje mi spokoju, może dom z ogrodem był ;)

Muzyka i tańce były z pewnością.

 

Z kim ? Wisielec - 7 buław

Zastanawiałaś się nad różnymi możliwościami, ale jednak - sama byłaś solenizantką.

 

Przebieg wydarzeń: Paź Buław - 8 denarów - 5 mieczy

Miałaś zapał i chęci, wymagało to sporo pracy, ale wszystkie trudności zostały pokonane i impreza się udała

(chociaż ta 5 mieczy coś tu podpowiada, że nie bez zgrzytów)

 

Co się podobało? 6 buław - 2 kielichów - Król Buław

Ogólnie było fajnie, impreza się udała.

Albo poznałaś jakiegoś fajnego faceta, albo szczególnie dobrze bawiłaś się z jakimś.

 

Co się nie podobało? Królowa Kielichów - 8 buław - 10 mieczy

Zachowanie jakieś kobiety -może chciała na siłę zwrócić na siebie uwagę. Trochę za szybko goście Ci padli.

Albo miałaś strasznego kaca na drugi dzień ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

gdzie?

8 monet, IX monet/X pucharow,Moc/Glupiec/V pucharow/Walet puch. pods. X monet, Krol kijow

duzo sie napracowalas, mialo byc gdzie indziej, nie wyszlo - bylo w domu, ktos nawalil, kto mial pomoc, zalatwic cos?

 

z kim?

IX monet, Rycerz kijow, Kolo Fortuny/V pucharow pods. Kochankowie

sama, bo ktos nawalil

 

co fajnego?

Ksiezyc/Glupiec/X pucharow, Moc, Kaplanka/Umiarkowanie pods. Rycerz pucharow

muzyka sie udala i chyba kogos poznalas (nowy men?), choc troszke obserwowalas zabawe "z boku"

 

co sie nie podobalo?

IX kijow. IX mieczy/X kijow, As monet pods. Wisielec

do IX mieczy dociagniete: As mieczy, Krol kijow

 

poklocilas sie z bylym chlopakiem/zerwalas - i w sumie dobrze (As monet)

moze na poczatku zabawa slabo sie rozkrecala, wszyscy byly sztywni, jakby "kije polkneli"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie odbyla?

 

odr Kaplan

odwr Cesarz

5 Bulaw

 

Raczej nie jest to tradycyjne miejsce, czyli nie jakas sala, dom tez nie. Moze jakas dzialka, domek... te sprawy ;D

 

As mieczy

 

Bylas jedyna solenizantka

 

Co sie podobalo

 

krol bulaw

paz bulaw

7 mieczy

 

Zabawa sie krecila, bylo goraco ;D mila atmosfera i wszyscy razem sie bawili. Moze znajomi fajna niespodzianke zorganizowali, albo po prostu cos milego w prezencie ;) chociaz chyba nie obylo sie bez pewnych komplikacji - moze tez odetchnelas, ze wszystko wyszlo jak nalezy.

 

Co irytowalo?

 

10 denarow odwr

odwr Kaplanka

10 kielichow

 

Co po niektorzy chyba nie potrafili utrzymac fasonu i sie nadzwyczajnie spili :P ta odwrocona Kaplanka mi sie nie podoba- moze jakies babsko Ci za skore wlazlo :P odwrocone 10 Denarow - jakies spiecie z rodzina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ją organizowałam?

 

W barze/klubie rockowym. Lokalizacja na łonie przyrody, tzn w wielkim parku :) Trochę trudny dojazd.

 

Sama czy z kimś?

Z trzema koleżankami.

 

Co mi się podobało?

Miejsce, ja się bawiłam świetnie choć wiem, że ogólny poziom był średni, ale prawda jest taka że trzymałam się "na uboczu ze swoimi" oraz odwiedzili mnie inni goście spoza listy ale o tym dalej :) Alkoholu nie było za dużo, w sam raz bez ekscesów. Poza tym dostałam najlepszy prezent od przyjaciółki - zrobił furorę na imprezie i wszscy umierali z zazdrości haha

 

Co mnie irytowało?

Klub sie dogadał z jakimś zespołem na koncert po naszej rezerwacji i ją nam odwołali, do wyboru dostałyśmy 2 inne terminy i przegłosowano nie ten co chciałam (w środku tygodnia...), dodatkowo dziewczyny uznały, że podana pojemność klubu jest mniejsza niż mówi barman (bo oni liczą na zysk....), więc ograniczyły liczbę gości prywatnych (bo spora część była wspólnych), musiałam więc wykreślić część znajomych z listy...

Ostatecznie wyszło "na moje", barman miał rację a dodatkowo zgodnie z moimi przewidywaniami część nie dotarła ze względu na termin...trochę pustawo było w stosunku do miejsca. Zadzwoniłam po wykreślonych gości i przyjechali mnie odwiedzić, niestety tylko na 2-3h (bo zaproszeni zostali w trakcie imprezy i nie mogli dostosować planów) - sam fakt że się tam doczołgali dla mnie cieszył mnie ale i tak byłam zła na dziewczyny trochę...

 

PS

Moimi najlepszym gości z którymi miałam after-party w drodze do domu (niezapomniane!) była przyjaciółka i jej chłopak :)

 

EDIT: Punkt dla czarnej, chyba była najbliżej :) Tak myślę, można składać reklamacje hehe

Edytowane przez Namanira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...