Skocz do zawartości

No to co tam we mnie takiego siedzi?


Gość sheina

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

 

Musze napisac ponieważ troche namotaliście mi w głowie :D dosłownie.

 

Otóż od pewnego czasu kiedy natykam się na róznych ludzi pracujących np, z kartami, często słysze, ze mam mnóstwo energii, ze duza intuicje, słyszaam, że powinnma ją rozwijac, ze moge widziec rozne rzeczy w jakims momncie swojego zycia. NO własnie to i wiele innych podobnych, ogrimnie zaskakujących mnie stierdzen od ludzi, którzy w TYM SIEDZĄ.

 

 

Tylko, że ja naprawde nie czuję się ani jakaś wyjątkowa, ani niczego nie doswiadczam, moze poza tym,ze mam wrazenie, iz czuje ludzi, ale to jeszcze nie jest az tak dobrze rowiniete bo czasami się myle. Nie mam zdolnosci do tarota bo jakos poz atym,ze pracuje ze mna prawidlowo energetycznie nie potrafie go odczytac. Nie mam żadnych wizji nie widze duchów ( i wcale nie chce tego robic) Raz i numerolog powiedziala mi, ze moze kiedys bede mogla leczyc rękoma aczkolwiek ja na te wszystkie stierdzenia ... patrze z ogromnym dystansem. I troche sie smieje bo nie bardzo chce wierzyc. Czy jest tu ktos, kto widzi coś więcej i moze mi wyjaśnic czy faktycznie coś jest na rzeczy czy wkręcane mi są rzeczy, które powodują niejako troche lęk i wprowadzaja mnie w godziny spędzona na rozmyslaniu o co moze chodzic.. od pewnego tekstu uslyszanego pare miesiecy temu coraz czesciej mi to na forum ktos pisze.. jezlei prosze o wrozbe to w nich sie pokazuja rzeczy, o ktore nie pytalam jak chociazby to wlasnie. Ostatnio kumpela powiedzial ado mnie, ze jestem na swoj sposb niezwykla. To pierwsza soba, ktora mi to powiedziala, z czym oczywiscie w ogole sie nei zgadzam ;] B jestem radosna - chwilami straszna pesymistka i maruda w dodatku szara myszka niczym nei wyrozniajaca ;P stad tak naprawde chcialam to z s iebie wylac i zapytac kogokolwiek czy moze mi COŚ ROZJASNIC?

 

 

Byłabym ogromnei wdzieczna. I nei jakie steorie wg danej osoby, ale fakty /co czuje.widzi a moz e wkoncu mi ktos powie, z ewlasnei nci takiego nie ma i zeby sie tym nawet nie przejmowac :)

 

mam taki koktajl stworzony z lęku,ciekawosci i checi poznania nowego/ a nie chce wejsc w nic co moze mi byc po pierwsze zbędne, a po drugie szkodliwe/jezeli juz to słynne Do pomagania innym - zgodze sie, chyba, ze to naprawde ode mnei nei zalzy i mpowinnam zabic w zarodku.

 

 

Bede wdzieczna za kazde slowo "znawcow "

 

pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Od tarota i takich co ci mowią jaka jestes wyjątkowa to sie tzrymaj z daleka. każdy z nas jest wyjątkowy.

Jesli ktos ci pwoiedzial, ze moglabys uzdrawiac dłonmi to nie znaczy ze masz w sobie zdolnosci boterapeutyczne Rownie dobrze mzoesz zrobic reiki czy uzdrawianie praniczne i masz lepszy efekt. Poza tym przy Reiki czy Uzdrawianiu pranicznym otwierasz czakry i widzisz wiecej i lepiej. Natomiast karty to nie jest dobra rzecz. Nie dla każdego. Poza tym niemal kazdy zajmujacy sie ezoteryką sięga po karty. Ile mozna? :)

Poznaj medytację i sama medytuj. odpwoeidzi nosisz w sobie musisz je tyko uslyszec.

Medytacja jest do tego idealna.

 

Trzymaj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

mysle, ze jest duza szansa, ze te umiejetnosci po prostu przyjda z czasem - cierpliwosci

masz duzo energii i chyba troche ja marnotrawisz, rozpraszasz sie na glupotki, dlubanie w tym "co inni o mnie mysla", "jak mnie widza", etc.

moze jest tak, ze ludzie widza w Tobie ten potencjal, ktory dopiero trzeba uwolnic - to jest troche jak lekcja, ktora trzeba przerobic, zeby przejsc do nastepnej klasy

jestes osoba bardzo wrazliwa, uczuciowa i to "na dzien dobry" juz daje dobry start do rozwijania ezo-umiejetnosci

zatem: doswiadczaj, medytuj, chodz na rozne kursy, jesli czujesz taka potrzebe, probuj - jesli nie, tez dobrze - nie przejmuj sie i nie "glowkuj" tyle na ten temat, nic na sile -

po prostu rob swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem za Reiki ani przeciw.

Radze tylko, usiądź spokojnie, nie myśl "co inni na to" tylko posłuchaj swojej duszy, czego ona pragnie, czego chce, czego oczekuje, co próbuje ci przekazać?

Możesz nawet zacząć wszystko widzieć inaczej, patrz sercem, zamień pompkę ssąco - tłoczącą na serce pełne miłości z którego płynie żywa energia w świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
No wlasnie, Vivien mnie uprzedzila, a chcialam Ci polecic Reiki.

Otwiera umysl, oczyszcza dusze, umacnia cialo:)

I otwarte 3 oko w prezencie :P

 

Nie zawsze i nie u każdego. ażdy w swoim tempie sie rozwija i każdy inaczej odczuwa reiki. Nie każdy od razu po kursie ma 3 oko otwarte

 

reiki jest generalnei dla kazdego czy sa jakies przeciwwskazania ?

 

Dla każdego bo to uniwersalna energia, ale nie każdy musi. Reiki nie to panaceum na wszystklo. Jesli planujesz uzdrawiac to mozesz robic reiki, jesli nie lub nie wiesz, to przyjmij rade aury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje slicznie, no mam nadzieje, ze sie uda cos w tym kierunku zrobic ,zobaczymy c zycie poakze ;)

Lya - nie mam nadzieje, zobaczymy!

Tylko - zrobie , uda się. Ty kierujesz życiem bądź odpowiedzialna za nie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lya - nie mam nadzieje, zobaczymy!

Tylko - zrobie , uda się. Ty kierujesz życiem bądź odpowiedzialna za nie!!!

 

 

NAjpier musz poczuc w jakim kierunku chce isc, a potem bede myslec co dajej Jesli moja dusza sie bedzie upominac o ezoeryczny pokarm to ja nakarmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAjpier musz poczuc w jakim kierunku chce isc, a potem bede myslec co dajej Jesli moja dusza sie bedzie upominac o ezoeryczny pokarm to ja nakarmie.

O to idzie, pogadaj z duszą i słuchaj, nie zagadaj jej, tylko słuchaj. To jest zrobie, a nie zobaczymy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...