Skocz do zawartości

11 listopada


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 11 listopada :

 

Umysł jego lubuje się w atakach, dyskusjach, napaściach. Zaciekłym jest w sporach, a ostrożnym w samoobronie. Groźny i niezmordowany jako przeciwnik - jako towarzysz jest wesoły i sympatyczny. Uparty i porywczy - w walce zachowuje się dzielnie i z humorem. Subtelny w pomysłach i zuchwały w wykonaniu - niebezpieczny to twórca skomplikowanych projektów. Zawsze myśli o sobie i nie zapomina krzywd doznanych. Jest to jeden z silniejszych charakterów ludzkich. Dumny, władczy - nie jest wolnym od gniewliwości i drażliwości. Dobry kompan za stołem, człowiek ostrego dowcipu - łatwo zyskuje sobie przyjaciół. Dziecko tak urodzone posiada nadmiar nerwowej energii, której należy dać w życiu okazję do wyładowania się. O ile to nie następuje - wówczas dziecko staje się niecierpliwe, sprzeciwia się osobom z otoczenia i przysparza trudności wychowawcom. Nie jest dobre wydawanie mu rozkazów kategorycznych i zmuszanie go siłą do wykonywania czegoś wbrew jego woli. Daleko lepsze skutki odniesie łagodna perswazja, zwłaszcza gdy mu się da do poznania, że uważa go się za swego towarzysza. Wykazuje on bowiem dużą siłę woli i znaczną przenikliwość. Ponieważ oszukać takie dziecko lub wyprowadzić w pole jest prawie niepodobieństwem - wobec tego w stosunkach z nim lepiej zachować otwartość i prostolinijność. Posiada wrodzone zdolności do mechaniki i powinno otrzymywać zabawki jakie dopomogą mu w rozwinięciu tych zdolności.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Misia88

Mi się niestety dużo nie zgadza... Jestem osobą raczej spokojną i nie jestem egoistką, myślę o bliskich częściej niż o sobie... Prawdą jest że jeśli mnie ktoś skrzywdzi to nie zapominam o tym, ale trzymam to głęboko w sercu i nie mówię o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

To, co ich ce****e najbardziej to wybitne zdolności dyplomatyczne. To osoby o dużej szlachetności i jeszcze większej ambicji. Są odważni, zdecydowani i uczuciowi. Duży wpływ na ich aktywność i efekty działalności ma nastrój. Zbytnio ulegają nastrojom. W swoich przekonaniach oraz uczuciach bywają niestali, potrafią jednak w sposób bezkonfliktowy wychodzić z trudnych dla siebie sytuacji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

troche sie zgadza, ale nieduzo w przypadku mojej osoby. Nienawidze sie klocic-nawet chyba nie umiem:) Zgadzam sie z tym, iz nie zapominam krzywd doznanych, no i troche jestem jednak tą egoistka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...