Skocz do zawartości

Kiedys wino i chleb...


Berenika

Rekomendowane odpowiedzi

.. teraz ciało i krew.

 

Kochani.

Jestem tutaj w postaci Aniołka. Aniołka Stróża. Nie wiem jakim cudem znalazłam się na tej stronie i jak zarejestrowałam się tutaj. Ale jest ku temu cel. Opowiadam sie za Chrystusem, żywym i prawdziwym.

Przeszłam Odnowe w Duchu Świetym, co zbliżyło mnie niesamowicie do Pana i Zbawcy. Zawsze jakos chodziłam do Kosciola, bo to chyba natura Polaka, tak mamy wryte. Ale okazało się ze ja tak naprawde nie znam tego Pana Jezusa. Że ten nasz Zbawca o ktorym ucza nas na lekcjach religii jest mi kompletnie obcy. Jak potem sie okazało, miałam kompletny brak znajomosci Pisma Świetego i żywotow Świetych. Moi mili, wszak po tej Odnowie, co było dla mnie niesamowitym szokiem, ja Go poznałam, żywego i prawdziwego. Duch Swiety mna zawładną i teraz Pan Jezus bije w moim sercu, bo to on jest tchnieniem życia. Jestem studentka medycyny i wiara przychodziła mi trudno jesli wogole. Teraz dla mnie wszystko stanowi sens, moge robic dwie rzeczy naraz jednoczesnie wierzac w potege Chrystusa.

Poznalam wspanialego Kaplana, ktory uratowal mi zycie jedna spowiedzia - rozmowa. To On mi Go pokazał. Czy wy zdajecie sobie sprawe z takiej odmiany?! O zyciu moim nie bede opowiadac, to zbyt smutne i prywatne. Ale wyobrazcie sobie ze Jezus tak mna przeniknal ze gdy unoszony jest żywy Bóg w czasie adoracji, chcac czy nie chcac, łzy mi same leca i wszystkie moje grzechy staja mi przed oczami. Zawierzyłam mu całe swoje życie, widziałam jak leczył ludzi, prostych ludzi pełnych wiary. Słowa Jego sie wypełniaja na naszych oczach. Czas aby to dostrzec. Haiti... apokalipsa. Fałszywi prorocy, bałwochwalstwo, grzechy przyjmowania bożków, czarownicy... Daj mi chociaż szanse, przyjacielu. Nie zaszkodzi powiedziec mu tak, isc do Koscioła na adoracje i zaprosic Go do swojego życia. A nóż odmieni Ci sie życie, tak jak mi.

Pamietajcie, kochani, że ezoteryka jest diabelnie niebezpieczna. DOSŁOWNIE. Szatan zwodzi, psuje to co piekne. Godzinami moglabym dawac swiadectwa ludzi ktorzy byli opetani ze psychiatra sam odsylal ich do egzorcystow, jak 17letnia dziewczyna wila sie rzucala rodzicami przeklinala az cala plebania sie trzesla. Kochani, to nie zarty, macie czas, choc czasy ostateczne juz nastapily. Moi drodzy, to nie przypadek ze tu jestem, bo trzymam sie z daleka od tego dziadostwa jakim sa czary. Oczywiscie ze to dziala, ale jakim imieniem. Opowiedz sie za Chrystusem, nie jestes sam.

Chcesz porozmawiac, wyslij mi wiadomosc, ja chce pomoc.

Kazdemu z Was poswiecam swoje modlitwy.

Jeszcze kilka zrodel do ktorych warto zajrzec.

Ksiazki: Zakazany Owoc (historia Francuskiego czlowieka ktory uprawial yoge); psychiatrzy i egzorcysci; Trafiona piorunem; zywoty Ojca Pio, dzienniczek siostry Faustyny.

 

Z Panem Bogiem moi Kochani, niech Was Duch Świety dzisiaj dotknie. Czy chcesz Ducha Świetego? Tylko odpowiedz...

 

Pan Jezus Was wszystkich kocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Bardzo się cieszę, ze znalazłaś swoją drogę i miejsce na ziemi. Pozwól jednak każdemu saemu wybrać. Bóg dał nam wolną wolę i korzystamy z niej. ja mam juz swojego anioła stróża. Mam z nim wspaniały kontakt.

Ezoteryka to nie narzędzie diabła. Trzeba tylko z rozsądkiem i umiarem zabierać sie za pewne rzeczy. Wiadomo, ze jeśli ktoś agie wykorzystuje w złych celach to nie jes dobrze, a i sobie nabrużdzi. Opeania się zdarzają, jak się do siebie dopuszcza mroczne byty.

Jak się ma Boga w sercu i dąży do neigo drogą swiatła, nie lęku, to nie ma zla przy nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anatemka
Moi drodzy, to nie przypadek ze tu jestem, bo trzymam sie z daleka od tego dziadostwa jakim sa czary.

 

Jeśli sie trzymasz z daleka, to co tu robisz? ;)

 

Kazdemu z Was poswiecam swoje modlitwy.

 

Dziękuję, składając moja ofiare na ołtarzu także pomysle o Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymałaś?To nadal trzymaj.Krucjaty w forum o takiej tematyce to zwyczajna bezczelność,jak wejść na katolickie forum i rozprawiać o o czarach,okultyzmi,deizmie i ateizmie.Nie ma jak studentka,której się nudzi.

Ps.Opętanie duchem świętym,mogę pomóc wypędzić diabła;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dlatego że spaliłem z 10 kotów, i złożyłem kilka dziewic na ofiarę nie pójdę do Nieba?

A tak na serio aby mówić o magii i temu podobnych sprawach, to najpierw radziłbym o tym poczytać i to zrozumieć, a nie pierdzielić bez sensu.

Edytowane przez Tomek003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
Czyli dlatego że spaliłem z 10 kotów, i złożyłem kilka dziewic na ofiarę nie pójdę do Nieba?

A tak na serio aby mówić o magii i temu podobnych sprawach, to najpierw radziłbym o tym poczytać i to zrozumieć, a nie pierdzielić bez sensu.

 

Za te koty masz przerąbane u mnie a o dziewicach to chętnie poslucham:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krucjaty w forum o takiej tematyce to zwyczajna bezczelność,jak wejść na katolickie forum i rozprawiać o o czarach,okultyzmi,deizmie i ateizmie.

 

Zgadzam się. Ja nie namawiam nikogo, żeby tak jak ja zajął się ezoteryką, bo różni ludzie różnią postrzegają dobro i zło. Nie uważam, żebym robiła coś złego, nie sięgam po wiedzę, której nie powinnam posiąść. Każdy ma prawo szukać własnej drogi w życiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Moze im gardła poderżnął, wypatroszył a potem przyzwał ich szkielety za pomocą nekromanckich hokusów pokusów wieć jak sie krew polała strumieniem, a nie plamką to moze pisac spokojnie.

Zresztą o seksie już wolno mówić, to tylko Sosowiczanin zamęt zasiał, moze a na tym tle kompleksy jakieś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anatemka
Zresztą o seksie już wolno mówić, to tylko Sosowiczanin zamęt zasiał, moze a na tym tle kompleksy jakieś

 

o, to dobrze :)

znaczy, że ma kompleksy to tak sobie... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...